Sayfa 151/151 İlkİlk ... 51101141149150151
Arama sonucu : 1205 madde; 1,201 - 1,205 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Asıl konu şu.
    Tl bazlı zirveyi kırıp üzerinde 2.3 gün geçirdiğinde ek alımlar yapacak nakiti buraya aktarabilecek miyiz.

Diğer hisselerden vazgecmemiz gerekecek.
    Oyun planını buna göre kurgulamalı.

Neden şimdi almayalım diyenlere cevap şu.
    Bize ne? Biz mi zirve kırdırcaz. Buyuk para gelsin kırsın. Ardından geliriz. Hisseyi alım yeri en önemlisi. Satmak kolay iş.

2. Sayın Besiktask yoksunuz uzun zamandır. Umarim sagliksal bir sorun yoktur. Bilanço beklentiniz ne yönde acaba iyi bir bilanço gelir mi ?

3.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Sayın Besiktask yoksunuz uzun zamandır. Umarim sagliksal bir sorun yoktur. Bilanço beklentiniz ne yönde acaba iyi bir bilanço gelir mi ?
    Bayramı amerikada gecirdim biraz dikkatim dağıldı. . . . yoksa buralardayım. bilanco sıkıntı cıkarmayacaktır. sıkıntı faizlerin asırı rekabetci olması. . . . . . . .dusunsene yuzde 55 60 garanti para varken ne kazanacağını ve ne kadar surede kazanacağını bilmeden (hatta zarar etmek de mumkunken) niye ucsun kağıtlar tabi sonucta global aslında hedefi için platforma yerleşmeye devam ediyor ama beklenmedik anda duğmeye basılacaktır. . . . ))

saygılarımla

NOT bilanco uzmeyecektir. . . . . .
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

4.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Bayramı amerikada gecirdim biraz dikkatim dağıldı. . . . yoksa buralardayım. bilanco sıkıntı cıkarmayacaktır. sıkıntı faizlerin asırı rekabetci olması. . . . . . . .dusunsene yuzde 55 60 garanti para varken ne kazanacağını ve ne kadar surede kazanacağını bilmeden (hatta zarar etmek de mumkunken) niye ucsun kağıtlar tabi sonucta global aslında hedefi için platforma yerleşmeye devam ediyor ama beklenmedik anda duğmeye basılacaktır. . . . ))

saygılarımla

NOT bilanco uzmeyecektir. . . . . .
    Eyvallah reis bizleri unutma. Arada bir iki kelam et umudumuz kaybolmasın.

5. Eli yüzü düzgün şirketlerin ve holdinglerin hepsi bilançolarını açıkladılar. Sadece binek hayvanı hırsızı şirketler bekliyor. Bu da 20 mayısa kadar açıklamaz muhtemelen.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 151/151 İlkİlk ... 51101141149150151

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •