Sayfa 20/151 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 1207 madde; 153 - 160 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Reis ağzından bal damlıyor ama beklenen hareket uzuncular için bir türlü gerceklesmiyor.kisada 9 üstü zaten bu kura ve endekse göre olması gereken yerler bencede. İnşallah bu hafta biraz yukarı hareket eder de yatırımcısını kusturmez. Gerçi sen kamyonu dayadiysan gitmemesi mümkün değil.
    Gerci aramızda front cu aysecik varken bana laf dusmez o daha iyi bilir amaaaa..... Ne allahın hikmetiyse onun dediği değil benim dediklerim cıkıyor. ))
    Sevgili aysha, kızma ne olur dediklerim sahsına değil. Sahsen seni çokda seviyorum ama sen işin hep kitap tarafındasın burası ise arena. Burda (borsada) kitap felan para etmez. Neyse sizlere şimdilik sunny isles beach den sevgi ve saygılar ))
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

2.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Gerci aramızda front cu aysecik varken bana laf dusmez o daha iyi bilir amaaaa..... Ne allahın hikmetiyse onun dediği değil benim dediklerim cıkıyor. ))
    Sevgili aysha, kızma ne olur dediklerim sahsına değil. Sahsen seni çokda seviyorum ama sen işin hep kitap tarafındasın burası ise arena. Burda (borsada) kitap felan para etmez. Neyse sizlere şimdilik sunny isles beach den sevgi ve saygılar ))
    Dünya sana güzel. Yatırım yapan herkesin beklentisi tabiki hisse fiyatınin yukarı gitmesi. İnşallah geçen haftaki kaybı telafi eder diyelim

3. Bari nassau dan sevgiler deseydin......mehmetçiğin istanbulda.....yalnız bırakmasaydın.....

4. Goldman’dan gelen kuzeni mi?

QUOTE=aysha;6441076]Bari nassau dan sevgiler deseydin......mehmetçiğin istanbulda.....yalnız bırakmasaydın.....[/QUOTE]

5.  Alıntı Originally Posted by diyojen57 Yazıyı Oku
    Goldman’dan gelen kuzeni mi?

QUOTE=aysha;6441076]Bari nassau dan sevgiler deseydin......mehmetçiğin istanbulda.....yalnız bırakmasaydın.....
    [/QUOTE]

Erkek arkadaşı olmasın her fırsatta mehmetçiğini ne kadar çok sevdiğini dile getiriyor

6. Onu bilmiyorum. Müthiş Türk kızını sormuştum. Ankara’da bugün görüşmeler yapıyorsa ilk onun haberi olur diye.

QUOTE=bjg;6441828][/QUOTE]

Erkek arkadaşı olmasın her fırsatta mehmetçiğini ne kadar çok sevdiğini dile getiriyor [/QUOTE]

7. Gunaydın millet,

Naber hayat nasıl gidiyor?. . . . . . sevgili aysha nasau yu bırak butun karayipler senin olsa ne olur? öyle yerler bana göre değil. . . . . mehmetciğimi devamlı göreceğim de ne olacak? engin bilgisinden faydalanmak ise konu onla öyle muhabbete hiç girmedim. .. . . . . . mehmetcik olsa olsa kız arkadasım olur ama burda o kadar latin varki ne işim olur. . . . . .anladın sen onu. . . . bal kupu varken sirke tenekesi senin olsun. . . . .

neyse ben kahvaltıya kacar. . . . sonra duruma göre bir seyler karalarız.
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

8. Gitmemek için amma nazlandi. Nasıl bir güç var ki adam hisseyi burada tutuyor

Sayfa 20/151 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •