Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
Ama böyle deme benim ballı lokumuma. . . . . . size duseceğini yazdık. . . . .kağıt için değil ama endeks için belki yarın belki yarındada yakın diye tepkiyi söyledik. . . . . zorla global ne olacak onu söyletmeye calısıyorsunuz. . . ama olmaz yani. . . . . . .biraz gerilin, kasılın. . . . . . vs vs vs

saygılarımla

Sayın beşiktaşk siz içtenlikle(öyle olduğuna inanmıyorum) bir yatırımcının gerilmesini, kasılmasını istiyorsanız maalesef üzgünüm..Şahsen ben alıştım, aslında benim için hisse fiyatının yükselmesi ile gerilir kasılırım. Çünkü ne olacak diye düşünürüm. Bence burada yatırımcı pskolojisi konusunda hata yapıyorsunuz.
bazen sizin ve arkadaşlarınızın, hissedeki küçük yatırımcıların zarar etmesinden mutlu olduğunuzu düşünmüyor değilim. Belki trader'ların bu anlayışta olması doğru olabilir. bu durumu asla tasvip etmem yalnız saygı duyarım.
Bakalım bu oyunun sonunda ne olacak.ben şahsen patronun herşeyi kaybetmesini, yada sahip olacağı güzelliklerei görememesini çok isterim ki ancak ve ancak yaptıklarının belki bir nebze olsun cezasını çekmiş olur. Neyse ne demişler "hayat yalan sende gel oyalan" bizim yaptığımz zaten bu değil mi. Vesselam..
Aklıma gelmişken sizin gibi birisinin zarar eden bir yatırımcının durumundan mutlu olmaması gerekir ki bu konuda bazı şeylerin yatırımcı tarafından yaşanması gerekir paylaşımınzı hiç doğru ve etik bulmamıştım. Ben şahsen sizin başınıza gelse üzülürüm... saygılarımla...