Sayfa 119/151 İlkİlk ... 1969109117118119120121129 ... SonSon
Arama sonucu : 1208 madde; 945 - 952 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Sayın Zigana sayın besiktask tan hisseyi daha çok düşürmesin mi istediniz. Ben paylaşımınızi böyle yorumladım
    Ne alakası var. 11.5 dan 12.5 giderse yüzde 10 dan bahsetmiş ben de çok az bir tutar ki ne vade de olacağı ve zarar etme ihtimalinden bahsettim.

2. 11,5 dan 12,5 a gidip %10 peşinde koşarken soluğu 10 lu rakamların altında alıp %20 zarar yazma olasılığı daha yüksek.
    Tarihinin en iyi dönemini geçiriyor, nakit yaratıyor, yurtdışından ülke içinde kimsenin borçlanamadığı oranlardan kredi kullanıyor, limanlar full çekiyor,,, falan-filan.
    Sonuç her gün düşüyor😀

3. Altın kural neydi ?. . . . .

İsyanlar. . . . .tahammulsuzlukler. . . . .sinirler gerilmişse sıkıntı yokkkkk. . . ))) minnak minnak alıma devam zira tahta kupkuru. . . . .

NOT. . . Malımıda 12.5 da vermem o sadece bilgi notu olarak eklenmiş bir rakam
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

4. Yukariya dönüş bu hafta teyit alir..Yil sonu 15 cok mümkün...

5. Borsa, uzun vadeli bir yatırım aracı.

6.  Alıntı Originally Posted by FİLOZOF16- Yazıyı Oku
    Borsa, uzun vadeli bir yatırım aracı.
    Halka arza katılanlar ne kadar uzun vadeci? Borsa halka arzcılara çalışıyor.

7. Ey gidi günler be... 0,60 TL ye Glbmd almadık. Şu an 41 TL.. Kim inanırdı, bir gün buraları göreceğini.. Şimdi nasıl biliyor, nası?l böyle neredeyse %100isabetli karar alıyor diye sormayacagim , zaten sorsam kacamak cevap veriyor ..sayın besiktask eski yatırımcılar için bir hesap yapıp bizi kurtaracak hisse fiyatının yaklaşık 1000TL hesabını yapmıştı. Bunu unutamam..Bunu neden söyledim. Bugün Glbmd fiyatını gördüğümde aklıma geldi.. Ama ben bu yaşanan süreçte bu fiyatlar için bile asla bu kötü anıların yaşanmasına degmeyecegini düşünüyorum.
    Son olarak sayın besiktask daha önce dile getirdiniz. Allah düşmanımin başına bile vermesin. Acaba bu hisseden para kazanmak için kanser olmalı, hangi hisse fiyatlamasi içindi. Gerçekten merak ettim.

8. Sn gundem,

Olaylara duygusal yaklaşmayın. Bakın bu bir haftada arbitraj fırsatlarından faydalanmak için istemeden bir kaç tahtanın ayarlarını bozmuş olabilirim.. Sonucta izlemede olduğum Baska bir kağıt daha fazla dusunce burayı satıp onu alıp bu sekilde malımızı artırma yoluna gittim. Bu dısardan bakınca kolay görunsede ciddi stres ve risk içeriyor. Yani olaylar senin anladığın gibi gelişmiyor.... Bizde kırk takla atıyoruz. Anlayacağın hayat herkes için zor.

Saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

Sayfa 119/151 İlkİlk ... 1969109117118119120121129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •