Sayfa 104/155 İlkİlk ... 45494102103104105106114154 ... SonSon
Arama sonucu : 1235 madde; 825 - 832 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Pegyo neredeyse glyho yu geçicek diye ironi yaparken geçmiş bide farka gidiyor.....ytd

2.  Alıntı Originally Posted by bjg Yazıyı Oku
    hadi bak eğlencene, top çevirmeyi bırak sorularıma cvp ver... Hadi paragraflar yazıp yeterince vakit kaybettim, o senin işin, bye
    Ben senin emir erinmiyim? canım neyi isterse onu konusurum. . . . . . sen zarara devamkeeee..hadi bye ))
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

3.  Alıntı Originally Posted by Somers Yazıyı Oku
    Sayın beşiktaş, bjg haklı ben al sat yapabilen biri değilim ama sizin de şuradan aldık buradan sattık, mehmetçiği seviyorum tavırlarınız cidden benim gibi yatırımcı varsa üzüyordur... al sat yapamayacağımdan değil ama yukarıda ikinizinde saydığı nedenlerden dolayı etik gelmiyor... bu etik olma kısmı tartışılabilir ama benim gibi bir çok kişide olduğuna eminim...

kısacası kar eden var ise hayrını görsün ama gözümüze de sokulmasın lütfen...
    1. bjg haksız. . . . . (cunku bu kağıt yatırım kağıdı değil bunu defalarca dedim) uzun sure tutmanın bedelini öduyor ödeyecek.

2. aldık sattık mevzuu söyle bana gunde 50 100 kişi fikir soruyor özelden ben danısmanlık yapmıyorum. heleki öyle sanal alemden masal hiç anlatamam. lakin kabaca genel hatlar anlasılsın diye arada alın satın demek yerine aldım sattım diyorum. böylece hem özelde soru soran kalabalığa cevap vermiş oluyorum. hem bana sallamak kolay diyenlere noktaları işaretlemiş oluyor cenelerini kapatıyorum.

3. ben para kaybettiğimde ağlayıp, kazandığımda MAL da demiyorum.

saygılarımla,
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

4.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Altın kural neydi?

Millet imdat derken al. . . . .cıkıyoruz (ucuyoruz) dediğinde sat. . . . . acele yok. . . . . .

saygılarımla,
    Yukardaki yazıyı anlamlandırabilenler fiyat 12.5xx dan satıp şimdi istediği yerden alıyor yada asağısını bekliyor. neyse işte işin özu keyif yapıyor. Daha ne diyelim sevgili somer. bundan daha acık ne yazılırki?

5.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    1. bjg haksız. . . . . (cunku bu kağıt yatırım kağıdı değil bunu defalarca dedim) uzun sure tutmanın bedelini öduyor ödeyecek.

2. aldık sattık mevzuu söyle bana gunde 50 100 kişi fikir soruyor özelden ben danısmanlık yapmıyorum. heleki öyle sanal alemden masal hiç anlatamam. lakin kabaca genel hatlar anlasılsın diye arada alın satın demek yerine aldım sattım diyorum. böylece hem özelde soru soran kalabalığa cevap vermiş oluyorum. hem bana sallamak kolay diyenlere noktaları işaretlemiş oluyor cenelerini kapatıyorum.

3. ben para kaybettiğimde ağlayıp, kazandığımda MAL da demiyorum.

saygılarımla,
    1. eksi maliyetle ve trade ederek maliyeti daha da aşağıya çekmek nasıl zarar oluyor? sanırım hesap konusunda pek başarılı değilsin, kimseye bir şeyler kanıtlamak zorunda değilim, bazıları gibi de üstünlük kompleksim hiç yok, relax
    2. o zaman özelden yazarsın her birine, bu başlıkta 50 ve 100 kişi de yok atma relax
    3. yalan söyleyen, sahtekarlık ve manipülasyon yapan (kazansamda da) her patrona mal derim, neyse o, sana çok dokunmuş bu mal kelimesi neden acaba? relax

6.  Alıntı Originally Posted by bjg Yazıyı Oku
    1. eksi maliyetle ve trade ederek maliyeti daha da aşağıya çekmek nasıl zarar oluyor? sanırım hesap konusunda pek başarılı değilsin, kimseye bir şeyler kanıtlamak zorunda değilim, bazıları gibi de üstünlük kompleksim hiç yok, relax
    2. o zaman özelden yazarsın her birine, bu başlıkta 50 ve 100 kişi de yok atma relax
    3. yalan söyleyen, sahtekarlık ve manipülasyon yapan (kazansamda da) her patrona mal derim, neyse o, sana çok dokunmuş bu mal kelimesi neden acaba? relax
    easyyy boyyyy . . . . solwwllyyyyy. . . .

1. bakıyorum. . . patrondan izin aldın yazı yazmak için.
    2. bana yazan herkes aynı andamı yazıyor sanıyorsun?
    3. mal diyebilirsin ama bu sadece aslen senin zararda olduğunu kuyruk acın olduğunu ve içini rahatlatmak için yazdığının aleni bir göstergesidir.

Bana dokunan ne olacak. . . . sadece bu sayfaya hakaret tasıma diye kibarca uyardım. . .ama sen rogar kapağı actın masallah.......

7. Hırsızlık ve yalan dolandan kurtulunca pera da güven oluşmuş kâğıt gidiyor….ytd

8. Güvenilir fonların başında olan strateji agresif değişken fon..
    Eylülde 0.58 olan oranını %3.75e çıkarmış.
    Bu ekimdeki yuklü alım, yakın gelecek için umut verici.
    Portfoydeki ağırlığı artırmayı düşünüyoruz.

Sayfa 104/155 İlkİlk ... 45494102103104105106114154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •