Sayfa 110/157 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon
Arama sonucu : 1251 madde; 873 - 880 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by aysha Yazıyı Oku
    Mehmet beyin ahirette işi zor.....orda glyho ve yahudi mason locası yok...banka hesapları yok....yaratanla tek başına kalacak.....o kesin.....ihlas grubuna ne diyelim......o zaman....paranın dini imanı olmaz demişler....Ahirette ne olacağını görseler şu anda herşeylerini dağıtırlar.....ama gören yok.....ytd
    Selamlar.. Sayın aysha sizin yazınızı alıntı yaptım. Çünkü paylaşımınızda ihlas konusundaki düşüncelerinizi paylaşımınızdan sonra ihlas hisseleri iki gündür tavan. Ha bilemem rastlantı mı yoksa operasyon mu yoksa başka bir şey mi yapılıyor bilemeyeceğim. Bu konuyla ilgili sizin daha doğru ve kesin bilgilere sahip olduğunuzu düşünmekteyim. ben sadece bu paylaşımınızla ilgili temennim yalnızca aynı hareketleri GLYHO özelinde de görmek , görebilmek..
    Bu forum sitesinde ve twiter da sohbet ortamı yaratmak, bunu özellikle küçük yatırımcının aleyhinde kullanmak bana insan dışı hareketler geliyor. Kendi adıma yazılanlara sessiz kalıyorsam bu ailemden gördüğüm edeptendir. Bunu da böyle belirtmek isterim. Bu arada Pegyo'nun fiyat konusunda birileri tarafından kısa zamanda geldiği,getirildiği noktaya atıf yapılarak şirketin hunharca çöp şirket haline getirilmesini yanlış buluyorum. Ne diyeyim sayın KM utansın. Neyse; Onun da utanacağı yok.
    Her zaman yazmadığım için bir parantezde sayın KM'nın en son telekonferansta söyledikleri için yazmak isterim. Yeniler bilmez, ama eski yatırımcılar bilir. Sayın Km bir telekonferansta hisse fiyatıyla ilgili, özellikle eski ve küçük yatırımcıların hisse fiyatından yakınması üzerine tahtada her şey bizim kontrolümüzdedir demişti, Ha bir de, hani şirket hisse geri alın programı kararı almış ve uygulamaya başlamıştı ya.Güya geri alım hisse fiyatının şirketin gerçek değerini göstermediği içindi. Şimdi görüyorum ki hisse geri alımı yatırımcının elinden binbir güçlükle biriktirdiği hisseleri kanunların izin verdiği şekliyle i almak içinmiş.
    Son olarak nasılsa birileri sayın KM haberleri ulaştırıyor, Sayın KM'nın yaptıklarını bir yatırımcı olarak ben yapsam ne hisse derdi, Parası pul olmuş, tükenmiş, bazen kötü düşüncelere dalıp kendini zor tutan hareketleri düşünmez miydi.Ben şahsen düşünüyorum.
    Yine son olarak bu hissede yatırımcı kimliğimle geçmediğim sınav kalmadı. Şimdi düşünüyorum da acaba sayın KM hangi sınavdan, sınavlardan geçirecek diye..
    Bu konuda da 2 düşüncem var. Bunlar çok kötüve olmasını istemediğim şeyler olduğu için anmak bile istemiyorum.. Saygılarımla...
    Son düzenleme : gundem; 14-11-2023 saat: 14:48.

2. @Ayhan_Ozcn 'ın (sanırım eskiden Kumandan diye burada yazıyordu diye hatırlıyorum- yanılabilirim de) X te bir yazısı var, GPH 'ye ortak alınacak diye. Bu konuda düşüncesi/öngörüsü/bilgisi olan var mı? GLYHO nasıl etkiler?

https://twitter.com/Ayhan_Ozcn/statu...06186985382226

3. Hocam, şirketin geçmişine ve de piyasa değerine bakıyorum. Ederine göre fiyatlamis hep. Bence glyho spekülatif hareketlerin en az olduğu tahtalardan. Ve şunu da görebiliyorum. Savaş, pandemi gibi bir sorun daha çıkmazsa 2024 ten itibaren glyho dönemi başlar. Saygılar, selamlar..
     Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Selamlar.. Sayın aysha sizin yazınızı alıntı yaptım. Çünkü paylaşımınızda ihlas konusundaki düşüncelerinizi paylaşımınızdan sonra ihlas hisseleri iki gündür tavan. Ha bilemem rastlantı mı yoksa operasyon mu yoksa başka bir şey mi yapılıyor bilemeyeceğim. Bu konuyla ilgili sizin daha doğru ve kesin bilgilere sahip olduğunuzu düşünmekteyim. ben sadece bu paylaşımınızla ilgili temennim yalnızca aynı hareketleri GLYHO özelinde de görmek , görebilmek..
    Bu forum sitesinde ve twiter da sohbet ortamı yaratmak, bunu özellikle küçük yatırımcının aleyhinde kullanmak bana insan dışı hareketler geliyor. Kendi adıma yazılanlara sessiz kalıyorsam bu ailemden gördüğüm edeptendir. Bunu da böyle belirtmek isterim. Bu arada Pegyo'nun fiyat konusunda birileri tarafından kısa zamanda geldiği,getirildiği noktaya atıf yapılarak şirketin hunharca çöp şirket haline getirilmesini yanlış buluyorum. Ne diyeyim sayın KM utansın. Neyse; Onun da utanacağı yok.
    Her zaman yazmadığım için bir parantezde sayın KM'nın en son telekonferansta söyledikleri için yazmak isterim. Yeniler bilmez, ama eski yatırımcılar bilir. Sayın Km bir telekonferansta hisse fiyatıyla ilgili, özellikle eski ve küçük yatırımcıların hisse fiyatından yakınması üzerine tahtada her şey bizim kontrolümüzdedir demişti, Ha bir de, hani şirket hisse geri alın programı kararı almış ve uygulamaya başlamıştı ya.Güya geri alım hisse fiyatının şirketin gerçek değerini göstermediği içindi. Şimdi görüyorum ki hisse geri alımı yatırımcının elinden binbir güçlükle biriktirdiği hisseleri kanunların izin verdiği şekliyle i almak içinmiş.
    Son olarak nasılsa birileri sayın KM haberleri ulaştırıyor, Sayın KM'nın yaptıklarını bir yatırımcı olarak ben yapsam ne hisse derdi, Parası pul olmuş, tükenmiş, bazen kötü düşüncelere dalıp kendini zor tutan hareketleri düşünmez miydi.Ben şahsen düşünüyorum.
    Yine son olarak bu hissede yatırımcı kimliğimle geçmediğim sınav kalmadı. Şimdi düşünüyorum da acaba sayın KM hangi sınavdan, sınavlardan geçirecek diye..
    Bu konuda da 2 düşüncem var. Bunlar çok kötüve olmasını istemediğim şeyler olduğu için anmak bile istemiyorum.. Saygılarımla...
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Spekülasyonun babası yapılan diyecektin galiba. Öyle oldu hep biz şahit olduk

QUOTE=anlshn70;6625760]Hocam, şirketin geçmişine ve de piyasa değerine bakıyorum. Ederine göre fiyatlamis hep. Bence glyho spekülatif hareketlerin en az olduğu tahtalardan. Ve şunu da görebiliyorum. Savaş, pandemi gibi bir sorun daha çıkmazsa 2024 ten itibaren glyho dönemi başlar. Saygılar, selamlar..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.[/QUOTE]

5. İki yıl önce de gündeme geldi, yatırmcıya mal çakıp geçtiler kurban bayramında. Aç bak nasıl yapmışlar

Alıntı Originally Posted by ring Yazıyı Oku
    @Ayhan_Ozcn 'ın (sanırım eskiden Kumandan diye burada yazıyordu diye hatırlıyorum- yanılabilirim de) X te bir yazısı var, GPH 'ye ortak alınacak diye. Bu konuda düşüncesi/öngörüsü/bilgisi olan var mı? GLYHO nasıl etkiler?

https://twitter.com/Ayhan_Ozcn/statu...06186985382226

6. Patron ne yapmak nereye varmak istemektedir…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by birnickiste Yazıyı Oku
    Patron ne yapmak nereye varmak istemektedir…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bence şair sayın beşiktAŞK' ı haklı çıkarmakta çalışmakta, düşünce al, biraz yükselince satarsın demektedir.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Spekülatif hareketlerin tillahi varmış böyle düşerek neyi fiyatliyor ki!
     Alıntı Originally Posted by anlshn70 Yazıyı Oku
    Hocam, şirketin geçmişine ve de piyasa değerine bakıyorum. Ederine göre fiyatlamis hep. Bence glyho spekülatif hareketlerin en az olduğu tahtalardan. Ve şunu da görebiliyorum. Savaş, pandemi gibi bir sorun daha çıkmazsa 2024 ten itibaren glyho dönemi başlar. Saygılar, selamlar..

Sayfa 110/157 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •