Sayfa 91/152 İlkİlk ... 41818990919293101141 ... SonSon
Arama sonucu : 1209 madde; 721 - 728 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/shorts/Xwg96V6FLzo

Sn gundemin bedduasının sonucu )))
    Benim beddua etmediğimi biliyorsunuz ki bunun şakası bile hoş değil ( başka konularda şaka edebilir, kaldırabilirim)Sayın besiktask evet kabul ediyorum birilerinin kazanması için birilerinin kaybetmesi gerekir ama asla bu şekilde değil.
    Bir çok kez yaşadığımız hareketi bugün tekrar yaşadık. Şöyle ki; hisseye hakim güc şirket için olumlu olabilecek haber öncesi hisseyi yükseltip sonrasında hisse fiyatını kasıtlı bir şekilde düşürerek, özellikle küçük yatırımcının belleğine bu hareketin olacağını yerlestirdiler. Ben bu tür hsreketkere patronun müsaade etmesini kabul edemiyorum. Hatta etmesini kabul etmiyorum( Sayın KM bir telekonferansta fiyat anlamında hissedeki her hareketin kendi kontrollerinde olduğunu söylemişti)
    Bugün ve deprem sonrasi yaşananlar ülkemizde borsaya yatırım yapılmasinin yanlış bir yatırım aracı olduğunu başta bana göstermiştir. Buna birde özellikle küçük yatırımcıyı koruması gereken SPK nin sessiz kalması beni milyonlarca kez hayal kırıklığına uğratmıştır. Bir küçük yatırımcı olarak devletimin ilgili kurumlarının yatırımcinin yanımda olmayacağı düşüncesini kabul etmesi ne acı bir durum ki..
    Üzgünüm... Çok para kazanma uğruna, özellikle küçük yatırımcıların binbir güçlükle kazandıkları parayi bu şekilde kaybetmelerine ,üstelikte devletin halkını teşvik ettiği bir yatırım aracında... Üzgünüm.......

2. Bugünde aldımmmmmm ....sabahtan vermiştim......sonrada birazcık daha aldım......senin gibi oldum beşiktaşk........mehmedin beni de sever....acaba motorlara beni sevdiğini söyledi mi.........bensiz glyho olmaz......bunu yazılımlara yüklemesi lazım...bu arada bugünkü alışın gözüküyor...kazancın bol olsun....ytd.....
    Son düzenleme : aysha; 12-10-2023 saat: 20:44.

3. borsada öğrendiğim bir şey varsa şudur; bir hissede patron çok önemli...

4.  Alıntı Originally Posted by Harita Yazıyı Oku
    borsada öğrendiğim bir şey varsa şudur; bir hissede patron çok önemli...
    İmzamı atarım… ya da kurumsal olacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Şirkette güzel gelişmeler oluyor. Bugüne kadar alım yapamayanlar için patronun son jesti bunlar.

Alıntı Originally Posted by Somers Yazıyı Oku
    İmzamı atarım… ya da kurumsal olacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by aysha Yazıyı Oku
    Bugünde aldımmmmmm ....sabahtan vermiştim......sonrada birazcık daha aldım......senin gibi oldum beşiktaşk........mehmedin beni de sever....acaba motorlara beni sevdiğini söyledi mi.........bensiz glyho olmaz......bunu yazılımlara yüklemesi lazım...bu arada bugünkü alışın gözüküyor...kazancın bol olsun....ytd.....

https://www.youtube.com/shorts/zb_EVdezh0I

Alısım ı nerden nasıl gördun. . . . . . 8 kurumdan almısım. . . . . . 1 tanesi belirgin. . . . . Neyse asıl sıkıntı bugun cuma vakti ne olacak?. . . . . kudus işi buyuk sıkıntı. . . . .8xxx bi kırarsa israilin fuzeleri bist 100 e dusmeye baslar. . . . .
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

7. Patron bugün ky yi takasdan temizledi....yine patronla başbaşa kaldık....birbirimizi çok severiz......bu arada ....tüm kalbimle gazze direnişini destekliyorum.....umarım israel ordusu gereken hayat dersini gazze halkından alır....hiçbir savaş halklara karşı kazanılmaz...israel devleti kendi halkına milyonlarca düşman yaratıyor.....ytd

8.  Alıntı Originally Posted by aysha Yazıyı Oku
    Patron bugün ky yi takasdan temizledi....yine patronla başbaşa kaldık....birbirimizi çok severiz......bu arada ....tüm kalbimle gazze direnişini destekliyorum.....umarım israel ordusu gereken hayat dersini gazze halkından alır....hiçbir savaş halklara karşı kazanılmaz...israel devleti kendi halkına milyonlarca düşman yaratıyor.....ytd
    Yayılmacılk,öncelikle de Filistin halkının yok edilmesi İsrailin A.B.D.destekli resmi devlet politikası,Hamas saldırısıyla bahanesini de buldu sonuna kadar saldıracak dünyanın gözü önünde,batı sessiz,inşallah amacına ulaşamaz,olumlu gelişmeler de olur ateşkes bir an önce sağianır,lakin bu defa uzun sürecek gibi,umarım genele de yayılmaz.

Sayfa 91/152 İlkİlk ... 41818990919293101141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •