Sayfa 92/152 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon
Arama sonucu : 1209 madde; 729 - 736 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Bu hafta muhtemelen de yarın akşam yolcu istatistikleri açıklanacak,bu defa önemi yeni tamamlanan yatırımlarla gelirlerdeki artışın derecesi sonraki çeyreklerin de öncü göstergesi olacak,malum büyüme şirketi,borçlanarak da olsa hızlı büyüyor,savaşa rağmen patron alışları devam ederse daha da umutlu olabiliriz.

2. Patron da Netanyahu gibi. Kendinden başkasına yaşama şansı vermiyor. Ky soykırımı yapıyor

Alıntı Originally Posted by aysha Yazıyı Oku
    Patron bugün ky yi takasdan temizledi....yine patronla başbaşa kaldık....birbirimizi çok severiz......bu arada ....tüm kalbimle gazze direnişini destekliyorum.....umarım israel ordusu gereken hayat dersini gazze halkından alır....hiçbir savaş halklara karşı kazanılmaz...israel devleti kendi halkına milyonlarca düşman yaratıyor.....ytd

3. Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

4.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/shorts/wrXfI-VyxUY

Hayırlı, mutlu haftalarrrrrr. . . . .
    Üstad günaydın, dolar bazlı bir analiz alsak? Sanki destek noktasında gibi. Gözüm üzerinde bunun ama girmekte kararsızım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by birnickiste Yazıyı Oku
    Üstad günaydın, dolar bazlı bir analiz alsak? Sanki destek noktasında gibi. Gözüm üzerinde bunun ama girmekte kararsızım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    sn birnickiste,

Satıslar savas muhabbetiyle derinlik kazanabilir. bu bakımdan cok sağlıklı olmamak la beraber

.40. . . . 0.36. . . . 033 sıralı gider. . . . alımlarınızı parcalı ve mumkun mertebe aralıklı yapınız tek kalem alıslardan kacınınız. . . .

gecen gun 8xxx endeks için vermiştim ve kırılırsa hos olmayacağını yazmıstım. . . . o taraf nereye gider dersek ilk durak 78xx kırılması halinde 71xx 74xx olur.

bunuda not duselim buraya. ammaaaa işin kenarında kösesinde savas muhabbeti varsa cok cok cok dikkatli olun derim. milleti öpmek için her turlu fırsat değerlendirilmek istenecektir. ve bunun asıl sebebi de savas değil artan faizler dir.
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

6. sn beşiktaşk...katılıyorum...borsanın düşmesinin nedeni...artan faizlerdir..500 pp lik artış fiyatlanıyor....israel borsası bu kadar düşmemiştir.....ytd

7. Bu faizler sadece glyho yatırımcısına mı artıyor. % 24 düştü birbucuk haftada.

Alıntı Originally Posted by aysha Yazıyı Oku
    sn beşiktaşk...katılıyorum...borsanın düşmesinin nedeni...artan faizlerdir..500 pp lik artış fiyatlanıyor....israel borsası bu kadar düşmemiştir.....ytd

8.  Alıntı Originally Posted by lennoncan Yazıyı Oku
    Bu faizler sadece glyho yatırımcısına mı artıyor. % 24 düştü birbucuk haftada.
    tabii ki hayır....patron 7800 endeks fiyatı yaparken ky yi takastan temizliyor....bence sonuna geldik gibi...ama yinede süpriz yapabilir....sonuçta glyho bir mehmet kutman hissesi.....Finansal olarak holdingin en iyi yılındayız....mutlaka fark yaratacaktır.....bülü ne yapacak bu malları....km nın bülü ye ihtiyacımı var mal toplamak için...maltadaki ve karayiplerdeki fon varken......ytd....
    Son düzenleme : aysha; 16-10-2023 saat: 20:43.

Sayfa 92/152 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •