Sayfa 126/156 İlkİlk ... 2676116124125126127128136 ... SonSon
Arama sonucu : 1245 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Abicim
    Her seyi de biliyon
    Ve element uyduruyon..
    Burda 1 dolar ustune gitse de
    0.20 dolara gelsede hep bilmis olacaksin ..
    Bu hisse patron hissesi..
    Adamlarin s2de degil glyho 2 dolar olmus 0.2 dolar olmus
    Ky s2kiyormu ona bakiyor adamlar
    Anlayin artik
    Yatirim yapilacak sirket degil
    Bu o.c gunu glyho su..
     Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    O zaman gelecek fiyatlanmıstı. . . . .. Bazen en prof. muz bile amatör hatalarına dusebiliyor. . . .nasılmı?

Borsada gelecek alınır/satılır. Enflasyon hesaplaması yapılamadığı için kağıtların hepsi şımarma evresine girmişti. ve abuk subuk fiyatlar olusmustu. . . . .Bide hasta yatağında öpulur misali tahta sahipleride ulan madem her fiyattan malı satıyoruz niye ucuz satalım kafasıyla yukarı cektiler gelene gidene bastılar olay bu kadar basit. yoksa değerlemeler turkiye özelinde (bazı kağıtlarda) hala dusuk. cıkmıyor olması pahalı olduğundan değil alternatif getirinin cok tatlı olması kaynaklı. . . .

saygılarımla,
    SM-G990E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yatirim yapilacak sirket degil
    Bu o.c gunu glyho su.

)) iyi ya işte o yuzden al/yat değil, al/sat yani trade ediyorum senelerdir. Bunuda hep söyledim durdum.

Saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

3.  Alıntı Originally Posted by birnickiste Yazıyı Oku
    Pandemi dibinde piyasa değeri kabaca 250 milyon usd idi . O günden bu zamana Antalya limanı satışı, naturelgaz halka arzı, bedelli sermaye artırımı, consus arzı ve ntgaz consus ek pay satışları ile holdinge kabaca 300 milyon usd para girdi.

Bugün itibarıyla holdingin piyasa değeri yine 240 milyon usd…

Soru şu: o zaman mı pahalıydı şimdi mi ucuz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kapanışa göre şirketin piyasa değeri 237 milyon dolara düştü..oysa yapımı 2 yılda tamamlanan Bahama-Nassau limanının yenileme ve geliştirilmesine 300 milyon dolar harcandı,ayrıca başka limanlar da satın alındı Bu sayede kasım ayı yolcu istatiklerinde önceki yıla göre %47 artış gerçekleşti,trendin güçlenerek devamı muhtemel.Ayrıca şirket ödemesiz dönemi de olan uygun borçlanma sağlayarak eski borçlarını da kapattı,bu gelişmeler ışığında ucuzluğuna karar vermek gerek.

4. Eylül 2021’de VTB Europe’a 2 yıllığına repo edilmiş hisseler vardı. 2 yıl çoktan doldu ama bununla ilgili bir açıklama yok kurumdan. Uzatıldı mı süresi, VTB yaptırımlara tabii olduğu için çözülemiyor mu vs. akıbeti hakkında bilgisi olan var mı acaba? Hisse senedi fiyatlamasına etkisi var mıdır bilemem, sadece şeffaflık adına merak ediyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    Kapanışa göre şirketin piyasa değeri 237 milyon dolara düştü..oysa yapımı 2 yılda tamamlanan Bahama-Nassau limanının yenileme ve geliştirilmesine 300 milyon dolar harcandı,ayrıca başka limanlar da satın alındı Bu sayede kasım ayı yolcu istatiklerinde önceki yıla göre %47 artış gerçekleşti,trendin güçlenerek devamı muhtemel.Ayrıca şirket ödemesiz dönemi de olan uygun borçlanma sağlayarak eski borçlarını da kapattı,bu gelişmeler ışığında ucuzluğuna karar vermek gerek.
    Bazen yorumları görunce yazmayayım diyorum. . . . .sonrada yazmazsam birileri yalnış bilgiyle zarar görecek diye uzuluyorum.

sn çiftcidede kasada 300 milyon dolar vardıda ordan mı yatırım yaptı? hangi 300 u harcadı? daha kazanmadığı parayı harcadı. . . . . eeee şimdi kasa artımı, eksimi? sana göre artı bana göre eksi zira borc bitmeden mal senin olmazda o yuzden senelere sarih olarak borcu ödedikce seninde hissene etkisi olacak ama dunden bugune değil. . . . . . . kaldıki sistem söyle işliyor. . .

Bu adamlarda para bol parayı amerikan tahviline mi yatıralım yoksa nitelikli yatırımcı adı altında kontrolu kendimizde olan şirketlere mi yatıralım? AAAAAAA bak allahın işine bizim globale hep nitelikli yatırımcılar kredi veriyor KİMKİ acaba bu nitelikli yatırımcılar.
    demem oki once kasa kazanacak sonra sen. . . .

saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

6. Ne kasaymış arkadaş, bir bununki kasa diğer hisselerinki baklava tepsisi heralde…

Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Bazen yorumları görunce yazmayayım diyorum. . . . .sonrada yazmazsam birileri yalnış bilgiyle zarar görecek diye uzuluyorum.

sn çiftcidede kasada 300 milyon dolar vardıda ordan mı yatırım yaptı? hangi 300 u harcadı? daha kazanmadığı parayı harcadı. . . . . eeee şimdi kasa artımı, eksimi? sana göre artı bana göre eksi zira borc bitmeden mal senin olmazda o yuzden senelere sarih olarak borcu ödedikce seninde hissene etkisi olacak ama dunden bugune değil. . . . . . . kaldıki sistem söyle işliyor. . .

Bu adamlarda para bol parayı amerikan tahviline mi yatıralım yoksa nitelikli yatırımcı adı altında kontrolu kendimizde olan şirketlere mi yatıralım? AAAAAAA bak allahın işine bizim globale hep nitelikli yatırımcılar kredi veriyor KİMKİ acaba bu nitelikli yatırımcılar.
    demem oki once kasa kazanacak sonra sen. . . .

saygılarımla

7. Yolcu istatistikleri açıklandı ve GLYHO'da hiçbir iyi haber cezasız kalmaz prensibi bir kere daha tescillendi.Sabah artı olan hisse eksiye döndü.

8. Forum kapandı mı arkadaşlar?

Sayfa 126/156 İlkİlk ... 2676116124125126127128136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •