Sayfa 22/155 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 1235 madde; 169 - 176 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    sn filozof,

Gece gece yazma zorunluluğu doğurdun.

Ben trade i bu ve diğer kağıtlarda hiç bırakmadım, bırakmam. . . . . .

20 li fiyatları yazıma dikkat ederseniz dolar fiyatı kaydıyla yazdım.

Ben de bir tane kamyon yokki. . . . . Ben her yerden yuk alıyor her yere yuk indiriyorum. cok detay vererek insanları yanlış işleme itmemek için ara noktaları cok fazla yazmamaya gayret ediyorum. hem kendi bacağıma sıkmamak için hem kendime rakip tesis etmemek için ama 8.40 noktası önemlidir. buranın ustu zikrettiğim yerlerin kapılarının acılması için gerekli bir noktadır. bunuda bir hap mahiyetinde vereyim. 8.40 ustu kalıcılığı takipte fayda var. . .

saygılarımla

BEN YATAR. . . .
    Sayın beşiktaş, öncelikle iyi tatiller… bu dolar fiyatıyla kastınız ? Doların 24 ler 28 lere gitmesi durumun da ki senaryomuz nasıl değişir?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Somers Yazıyı Oku
    Sayın beşiktaş, öncelikle iyi tatiller… bu dolar fiyatıyla kastınız ? Doların 24 ler 28 lere gitmesi durumun da ki senaryomuz nasıl değişir?

Teşekkurler,

faaliyet karı ureten bir şirketin fiyatını artırması hele hele dolar girdisi olan bir şirketin dolar tl deki değer artıslarından pozitif yönde etkilenmesini beklemek anormal olmamalı. . . . . yeterki şirket faaliyet karı uretsin. . . . . Ki uretmesi cok cok cok muhtemel bir döeneme giriliyor.

saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

3.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    İyide zaten ucup kaçmayacağını söylemiştim. Aynen öyle oldu. Fiziksel olarak gezmeden (yurt dısındayım) hariç olarak kağıt bazlı da biraz gezdim ve geldim dunya nın en buyuk liman (isletmesine) ına kamyona biraz mal koydum..

Şimdi 775 ustu bize direk olarak 8800 9400 geciş halinde 10300 10700 diyor.
    Day trade için 9100 9500 orta, uzuncular içinse hedef vermemiş olayım ama ilk durak bu dolar fiyatıyla 20x

Saygılarımla
    Reis selamlar bu uzuncular için dediğin ne kadar uzun acaba

4. Komisyoncular ve al-sat ekibi susmuşken… Global is loading… Burada dursun.

Yatırım tavsiyesi içermez.

5.  Alıntı Originally Posted by diyojen57 Yazıyı Oku
    Komisyoncular ve al-sat ekibi susmuşken… Global is loading… Burada dursun.

Yatırım tavsiyesi içermez.
    şimdi sıra geldi küfürlerle moral bozmaya, onlar da gelince tam kıvamına gelir

6. Vay arkadaş 24 dedik… başka bir şey dileseymişim kutman geberse gibi… olacakmış demekki

7.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Biz buna taş şAŞK diyoruz )))))
     Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    sn filozof,

Gece gece yazma zorunluluğu doğurdun.

Ben trade i bu ve diğer kağıtlarda hiç bırakmadım, bırakmam. . . . . .

20 li fiyatları yazıma dikkat ederseniz dolar fiyatı kaydıyla yazdım.

Ben de bir tane kamyon yokki. . . . . Ben her yerden yuk alıyor her yere yuk indiriyorum. cok detay vererek insanları yanlış işleme itmemek için ara noktaları cok fazla yazmamaya gayret ediyorum. hem kendi bacağıma sıkmamak için hem kendime rakip tesis etmemek için ama 8.40 noktası önemlidir. buranın ustu zikrettiğim yerlerin kapılarının acılması için gerekli bir noktadır. bunuda bir hap mahiyetinde vereyim. 8.40 ustu kalıcılığı takipte fayda var. . .

saygılarımla

BEN YATAR. . . .
     Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    İyide zaten ucup kaçmayacağını söylemiştim. Aynen öyle oldu. Fiziksel olarak gezmeden (yurt dısındayım) hariç olarak kağıt bazlı da biraz gezdim ve geldim dunya nın en buyuk liman (isletmesine) ına kamyona biraz mal koydum..

Şimdi 775 ustu bize direk olarak 8800 9400 geciş halinde 10300 10700 diyor.
    Day trade için 9100 9500 orta, uzuncular içinse hedef vermemiş olayım ama ilk durak bu dolar fiyatıyla 20x

Saygılarımla
    Gunaydın ahali,

HAYAT NASIL, 8.75 ))))
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

8. Reis hangi hisseyi gözü kapalı alsaydın seçim öncesi bundan en az %10 fazla kazanırsın. Yani boşuna hamallık yaptik

Sayfa 22/155 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •