Sayfa 156/734 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon
Arama sonucu : 5865 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Şunu düşünüyorum. Problem şurada çıkmış olabilir (Açıklama yapılmaması ile ilgili) . Vw modeli T7 ile transit custom rakip araçlar, aynı segmentteler. Önce çıkan avantaj sağlayacağından bunların aynı anda pazara sürülmesi ile ilgili bir anlaşma maddesi olduğunu düşünüyorum. Eğer mühendislik takvimi açısından biri diğerinden daha önde ise bunları eşitlemeye çalışıyorlar olabilirler. Yada transit connect gibi vw üretimi de çok yakındır. Ama bilgi gizliliği gereği vermiyorlardır
    2025 2026 da yatırımlar bitince yatırma ayırdıgımız para da kasada kalcak.
    Esaslı temettülerle yola devam ederiz beni heyecanlandıran kısmı bu.
    Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by mathador Yazıyı Oku
    https://twitter.com/borsaparatic/sta...5Yr6GSnqkWxWYg Ne dersiniz otomobile ötv gelirse ne olur
    Bimas Mgros yüklenin derim

Herşey lüks olur , temel tükeminden kısamayacağımız için para Mgros Bimas a kayar..
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

3.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar,
    ... Kimseyi kırmak , gücendirmek için burada değilim. İstemeden kötü birşey yazdığımda sonradan da üzülüyorum.
    Öfkenin iki tarafı da keskin kama gibi hem karşıyı hem de kendimizi kesip yaraladığını kabul edebilen bu sesleniş; İçimizde ki ego denen çirkin yaratığı bastırıp susturabildiğimizin; insani iyi tarafımızı öne aldığımızın bir göstergesi olarak çook değerlidir.

Dileğim ve duam bu seslenişin aynı güzellikte bir CEVAPLA değer bulmasıdır.

Çünkü, bilgili, tecrübeli ve haddinden fazla donanımlı bu değerli insanların kırılıp yazmayı bıraktığı ortamlarda; bilgisiz donanımsız küçük yatırımcıların menfaatperest kumarbazların insafına bırakacak bir sonucun; özeleştiri yapabilme büyüklüğü gösteren güzel yürekleri daha da fazla üzeceğini bilerek, tekrar bir değerlendirme yapmalarını istirham ediyorum.

Kazancınız bol, mutluluğunuz çoook olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by alihoca Yazıyı Oku
    Öfkenin iki tarafı da keskin kama gibi hem karşıyı hem de kendimizi kesip yaraladığını kabul edebilen bu sesleniş; İçimizde ki ego denen çirkin yaratığı bastırıp susturabildiğimizin; insani iyi tarafımızı öne aldığımızın bir göstergesi olarak çook değerlidir.

Çünkü, bilgili, tecrübeli ve haddinden fazla donanımlı bu değerli insanların kırılıp yazmayı bıraktığı ortamlarda; bilgisiz donanımsız küçük yatırımcıların menfaatperest kumarbazların insafına bırakacak bir sonucun; özeleştiri yapabilme büyüklüğü gösteren güzel yürekleri daha da fazla üzeceğini bilerek, tekrar bir değerlendirme yapmalarını istirham ediyorum.

Amin , bütün iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Herkesin kazancı bol , mutluluğu ve sağlığı yerinde olur umarım.

5.  Alıntı Originally Posted by alihoca Yazıyı Oku

Ne kadar naif ve pozitif bir yaklaşım Keşke herkes sizin gibi olabilse.

6.  Alıntı Originally Posted by alihoca Yazıyı Oku

👏👏👏👏
    Bizim gibilerin değil, sizin gibi yazabilenlerin hakim olduğu sayfalarımızın olmasını dilerim.

7. Karanlık odada yüklü bir alış bekliyorum

8. Ford explorer in lansmanını Avrupa’da 6 ay ötelemişler.
    Ytd

Sayfa 156/734 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •