Sayfa 474/724 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon
Arama sonucu : 5791 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Allahtan ford otosan yöneticileri burdaki ergenler gibi değil.
    Batarya için ekip kurmuşlardır;)

Makul cogunluk otosan batıyor demedi.
    Otosan uçuyor uçacak da demedi.

Netekim ford otosan riskleri değerlendirerek işe devam ediyor gibi.

Kap bilgilendirmeleri çok dar.Dönüşümle ilgili ne yaptıklarını biliyoruz ama ayrıntıları vermekte cok zayıflar.
    Ytd syg

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,182
    Alman Bosch ile gucler birlesti seri üretim de tamam!Aralik 29daki haberi millet unutmusa benziyorAyrica Ege Endustrinin persembe günü attigi haber Türk otomotiv sanayii icin altin bir devir baslatiyor kanimca!
    Açıklama
    Şirketimiz Bosch Fren Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ile şirketimiz pay sahiplerinden Robert Bosch GMBH
    tarafından Ford Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'ne elektrikli fren
    sistemleri tedarik edilmesi hususunda bir ön mutabakat oluşturulduğu ve bu
    projeye ilişkin hat yatırım tutarlarının netleşmesi akabinde teşvik belgesi
    başvurusu yapılarak Yatırım Teşvik Belgesi alındığı daha önce kamuoyu ile
    paylaşılmıştı.

Bu kapsamda tamamlanmış olan üretim hattı 2023 yılı
    içerisinde kullanıma hazır hale gelmiştir. Daha önce kamuoyu ile paylaşılan
    üretim planı öngörüsüne uygun olarak 2023 yılı içerisinde önseri olarak ilk
    siparişler Ford Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'ne sevk edilmiş olup,
    2024 yılı içerisinde Ford Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'nin üretim
    planına uyumlu olarak ürünlerin seri üretimine devam edilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyrulur.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. Zort ağır taştır altında kalırsınız

4.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Olmamış

Bak şöyle yapacaksın bir daha gösteriyorum;

Binek araç üreten Teslaaaaaa varken kim alır olum ticari Zortttuuuuu

Neeeeee duyamadımmm binek araçla ticari taşımacılık yapacak değil ya işletmeler mi diyonuzzzz

Olum ne önemi var mallarımızı sattık şimdi maksat karalayalım da nasıl karalarsak laannnnnn, ne de olsa karalamanın müşterisi sırada bekliyor

Al Tesla dönüp arkana bakma
    Tesla binek için güzel araç ancak çok pahalı ve MTV'si çok yüksek o yüzden almıyorum, TR için F/P aracı değil. Bu sebepten onun yerine benzinli megane'a biniyorum çok daha ekönomik

5. Güzel performans gösteriyor.
    Ytd

6. Ne güzel topluyorduk gücümüz yettiğince beaaa, nerden çıktı şimdi bu 800 ler?

Grev uzun sürse de tekrar 730 lara inse.

Uzun vadecilere nasılsa sorun yok, al satçı, hapçı, çorbacı, gömlekçi, trikocu, polisajcı, tornacı, gazaltı kaynakçı, sıhhi tesisatçı, fenni sünnetçi, çakmak gazcılar, ne alırsan 1 milyoncular düşünsün.

7. Felaket tellalları vınnn

8. Bugün malı sonunda boşalttım hep bofa mı kafamıza boşaltacak tatil diye uzaktan izliyor yarın ucuza alırız onlar boşaltınca malı

Sayfa 474/724 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •