Sayfa 486/745 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon
Arama sonucu : 5959 madde; 3,881 - 3,888 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Ric sana ve müridlerine niye kızıyorum biliyor musun?
    Sosyal hayatta posta koyamayacak tiplersiniz.
    O da önemli değil hiç insanlara öyle bakmam ama surda agız tadıyla bir seylerin fikir fırtınası yapacakken insanları aşağıladığın gün dudu ve senin gibilerin notunu verdim.
    Yeri gelir en zengin tiplerle de kokteyllerde oturur muhabbet ederim yeri gelir bizim çaycımızın evine yemeğine gideriz muhabbet ederiz.
    Hayatta en lezzetli çay kek daveti de o socak insanların sofralarında onu da söyliyeyim.
    Bundan da onur duyarım beni oğulları gibi sevdikleri için zenginlerle de takılırım bundan da zevk alırım muhabbet etmek güzeldir.
    Çünkü ben depoda soğukta kasa üstünde uyuduğum cocukluk yıllarımı da biliyorum işi yeriştirelim diye ailecek çalıştığımız zamanlar da oldu.
    Sana Türkiye nin sayılı zenginlerinden bir iki isim versem gidip bulsan yazıhanelerde minderli koltukta oturup keyif yaptıklarını görürsün.
    Para bir insanı değiştirir muhitin harcama kalemlerin vs ama karakterin değişiyorsa muz kabuğuna basarsın.
    Gel yaşın nerede olursa olsun öğren kibir iyi bir şey değildir.
    Sen bana bir şey öğretemezsin demeyeceğim senden ve senin gibilerden öğrendiğim bir şey var yaşlandığımda senin gibi olmamalıyım.

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ric Başkan Teknik olumsuz dedik hisse düştü dalga geçtin. Teknik olumluya döndü dedik hisse yükseldi. Hani şu senin inanmadığın teknik. Bir tebrik etmedin. Bende o kadar laf ettin beklerdim ki tebrik et. Ne yapalım seni de böyle kabul ettik. Hadi hisse düşerken gerginliği anladık ta. Yükselirken bari bunlara gerek yok. Gap kaldı 827,5 ta kalmasaydı daha iyiydi.

Kaçış Gap i de olabilir kapanacak diye iddia edemem. Ama ortam bulursa kesin kapatmak isteyecektir.
    Nereye gitcek dolar bazlı sizce?

3. Gün geçmiyor ki Otosan'da bir nümayiş, bir karmaşa bir heyecan olmasın, bir karpuz kesilmesin. Yeni konumuz beyaz yaka (meendiz) mayışlarının işçi mayışlarıyla neredeyse aynı olması durumu.

İşçiler sendika mendika ayağına güzel bir zam aldılar ama beyaz yaka ağlıyor.

https://sendika.org/2024/01/ford-oto...meliyiz-699754

Beyaz yaka (meendiz) mayışlarıyla ilgili ne dediler?

beyaz yaka olarak 38bin ila 50bin arası maaşı beğenmeme durumu. mavi yaka işçiler sendikalaşıp aynı paraya çekmiş maaşlarını. ee kardeş onlar üretiyorlar siz çay kahve muhabbet derken bilgisayar başında günü bitiriyorsunuz. merak etmeyin aranızdan vazgeçilmesi zor olanlar çoktan 100bin tl üzeri maaşlara çıktılar. siz harcanabilir olduğunuz için zam alamıyorsunuz. mavi yaka sendikasına yanlamayı bırak kendi sendikanızı kurun

maalesef duyduğumuz koç'un tüm şirketlerinde düşük zam oranı açıklanmıştır; ki şu ana kadar büyük gruplar arasında en en düşük artış koç'a aitmiş(futbolcular hariç) . burası koç , gitmek istiyorsan git, demenin farklı yolu sanırım. memurluk iyiydi...

fakat... ali koç ford transit'e biniyordu.

Tüm yorumlar aşağıdaki adreste:
    https://eksisozluk.com/ford-otosan-b...3958?a=popular

4. İlk mektep terk boş adam bile asgari ücretle ''300 bin'' lot Zort biriktiriyorsa mühendis arkadaşlar bu güne gaddar aldıkları geniş maaşlar ile 2 milyon lot alıp erken emekli olmayı bi zahmet akıl edecekler idi, bunu dahi o imkanlarla yapamıyorlarsa gidip boş adamdan hayali pardon reali 300 bin lot nasıl biriktirilir dersini alacaklar
    Az insan çok huzur

5. Büyüksün Ric Başkan yalnız borsada dün akşam en iyi borsacı olsan bu sabah açılışta herkes eşit. Bir tanesi de neymiş haftalık grafiklerde 100 günlük ortalamaya yaklaştıkça ekleme yaparak bileşik getiri elde etmiş millete teknik analiz dersi veriyordu.Sordum bundan sonra ki 10 senenin bundan önceki 10 sene gibi olma ihtimali var mı diye cevap yok.Çok değil 2 ay önce o ortalamadan ona inanıp alanlar % 30-40 zararda. Bu iş bazı şeyleri kaldırmaz.Tuzun kuru konuşuyorsun şimdi haklı olarak ama ettiğin kelamların çoğu yanlış ve senin gibi tecrübeli birisinin etmemesi gereken sözler....Ve ettiğin doğru sözlerin bir kısmını götürüyor.Gel inat etme şu tarzını değiştir.Saygılarımla
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Nereye gitcek dolar bazlı sizce?
    Şu an endeks herşeyden önemli endeks ralli yaparken ya da yaptıktan sonra göstereceği performansa göre değerlendirme yapmak lazım.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
    bence 330 usd, ordan salınım270 e , 2024 sonu gibi 500 usd..tahminim bu..
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. Battı batacak bu işin geleceği yok çin geliyor grev verimsizlik derken Çaktırmadan 850 ye geldi 40 tl temettüsü cabası.

Sayfa 486/745 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •