Sayfa 497/717 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. https://haber.sol.org.tr/haber/ford-...k-odulu-390035

Yapıştırrrrr. Yanına meyve oranı en az %5 olan Dimes vişne nektarı da verselerdi, kuru kuru gitmez.

2. Sizce temettü portföyu için Ford mu TTraktör mü?

3.  Alıntı Originally Posted by goki Yazıyı Oku
    Sizce temettü portföyu için Ford mu TTraktör mü?
    Müslüman mahallesinde salyangoz satılır mı sorusuna benzemiş ;) froto forumunda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,168
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    https://haber.sol.org.tr/haber/ford-...k-odulu-390035

Yapıştırrrrr. Yanına meyve oranı en az %5 olan Dimes vişne nektarı da verselerdi, kuru kuru gitmez.
    Aynı durum egeende olsa o da üretim rekoru kırsa acaba İşçilere ne verirdiTürkiye’nin en zengini popkek veriyorsa Kayserili ne verirdi?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Aynı durum egeende olsa o da üretim rekoru kırsa acaba İşçilere ne verirdiTürkiye’nin en zengini popkek veriyorsa Kayserili ne verirdi?
    Bizimkisi Pop Kek verdiyse o da Top kek verirdi herhalde.

Froto bakarsınız bu yıl ilk temettuyu de koli koli pop kek olarak verir

6. Top mop kek mek îcâd çıkartmayın, karpuz verecek karpuz.
    Az insan çok huzur

7. Yaw ben halen analiz bekliyorum burada, hadi boş adam ota b.ka vır vır vır salça olduğun gibi gel şuraya bi ina falan bi analiz patlat da okuyalım. Prospekt çarpanları koy ortaya hayde bekliyeahhhh

Yok öyle goy goy dan dert yanıp analiz isteyeahhh diyip çekip gitmek. Madem buraların kaliteli olmasını arzu ediyorsunuz önce kaliteyi kendinize getirip ortaya koyacaksınız.

Bana bakmayın ben en başından beri ilk mektep mezunu cahal olduğumu söyleyip duruyorum. Sizin gibi 3 master 5 doktora 7 tez yaptım diye ortalıkta yazıp çizmiyorum.

Haydeeeee ulen doktoralılar neredesiniz çıkın analizlerinizi patlatın, nedir bu sessizliğiniz yoksa palavralarınız hepten ortaya çıkacak diye mi çekiniyonuz

Çekinmeyin lan herkes kimin ne bok olduğunu biliyor burada biz bizeyiz

Hayde bi ina patlatın da önümüzde ki 5 yıl kaç okka karpuz alabilecessss bi görek
    Az insan çok huzur

8. Top kek verilmesini yakıştıramadım.Çok ayıp…

Sayfa 497/717 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •