Sayfa 75/734 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon
Arama sonucu : 5868 madde; 593 - 600 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by cbalabanli Yazıyı Oku
    Rica ederim. Beni de etkileyen kitaplardan biridir. Uğur beyde üniversite sonrası Koç ta işe başlamış ve uzun yıllar çalışmış. Ben de oto biyografi kitaplarını çok seviyorum.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Portföyümde her zaman en güvendiğim hisseler Koç grubunun olmuştur. Bu tarz kitapları, makaleleri okuyunca nasıl bir gruba yatırım yaptığımı görüp daha çok güveniyorum. Ne zorluklar, ne ihtilaller, ne ülkece ekonomik batışlar görmüş ama doğru kadro ve yönetim anlayışıyla en önemlisi hep bu ülkeye ve bu ülkenin insan kaynağına güvenip hepsinin üstesinden gelmişler. Emeği geçen hepsinden Allah razı olsun...

Bu arada ben de Hatırat, Oto biyografi, Seyahat tarzı kitapları çok severim.

2.  Alıntı Originally Posted by akif.y Yazıyı Oku
    Portföyümde her zaman en güvendiğim hisseler Koç grubunun olmuştur. Bu tarz kitapları, makaleleri okuyunca nasıl bir gruba yatırım yaptığımı görüp daha çok güveniyorum. Ne zorluklar, ne ihtilaller, ne ülkece ekonomik batışlar görmüş ama doğru kadro ve yönetim anlayışıyla en önemlisi hep bu ülkeye ve bu ülkenin insan kaynağına güvenip hepsinin üstesinden gelmişler. Emeği geçen hepsinden Allah razı olsun...

Bu arada ben de Hatırat, Oto biyografi, Seyahat tarzı kitapları çok severim.
    onlarda neticede kişisel gelişim kitabı
    amerikalılar bizden 100 yıl ilerden gidiyor sanırım.

3. Devletin ne kadar sarı sayfa varsa alayını kapatması lazım..
    Bayinin yok dediği araçlar oralarda kol geziyor..
    Örnek Mercedes’le ilgilendiğim için Mercedes araçlar..
    Distribütörleri de hizaya çekmesi lazım..

4. Güncel bayi fiyatının üstünde sıfır araç satışına izin vermemesi gerekir

5.  Alıntı Originally Posted by Fatih34 Yazıyı Oku
    Devletin ne kadar sarı sayfa varsa alayını kapatması lazım..
    Bayinin yok dediği araçlar oralarda kol geziyor..
    Örnek Mercedes’le ilgilendiğim için Mercedes araçlar..
    Distribütörleri de hizaya çekmesi lazım..
    Ben açık söyleyeyim Skoda Fabia premium araç arıyorum 794 bin liraydı geçen ay şu an 894 bin lira. Yaklaşık şubat ayından beri Türkiye deki nerdeyse tüm bayileri aradım , Şanlıurfa Van Mardin ve Iğdır hariç. Hiç birinde araç yok. Ne sorsanız yok.Ama dediğiniz sarı sitede bu araçtan dolu var.Sıfırdan pahalı satıyorlar.
    Devletin bunu düzenlemesi ilgili araç satış platformlarını kapatarak değilde ; insanların araç almasını araca ulaşmasını kolaylaştırarak yapabilir. 2.el araç ithalat izni verebilir; oturur kendi araç tanzim satış firması kurar...
    Bu işin iyice moku çıktı zaten. Boşuna ceza kesiyor. Araç satmayanların tüm şirket lisanslarını iptal etsinler bakalım ne oluyor.

Yada Online Satış en iyisi. Hiç bayi ile uğraşmadan alırırz.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

6. Az önce cimer kanalı ile Ticaret Bakanlığına başvurumu yaptım.
    Online Satışta da sorun var.
    Kaç gündür Mercedes store giriyorum, aracı yakalamak imkansız. Var gözüküyor, Rezerve et diyorum bu araç artık satılmıştır uyarısı veriyor
    Store larda da bir dümen var olduğuna inanıyorum..

7. Bofa mı satıcı acaba?
    Görebilen var mı?

8. İyi güzel hoş da bu sıralar Tüm koç grubu hisselerde yatırımcıya operasyon çekiliyor bunu niye hiçbiriniz yazmıyorsunuz?

Sayın Fabric TEB AK BOFA UNlu YTF bu 5 li alışta Tacirler Meksa Halk Info Tırkısh bu 5 li bugün satışta.

Dolar ralli yapmış kasalar ağzına kadar dolar dolu araba dersen ortada yok sıfırı 500 bin ise ikinci eli neredeyse mln bir garip işler.

Ama hisseler sapır sapır dökülüyor. Kimse de konuşmuyor Şimdi FROTO mesela 900 olsa ne güzelleme yazıları olurdu burada.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 75/734 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •