Sayfa 659/695 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669 ... SonSon
Arama sonucu : 5554 madde; 5,265 - 5,272 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Batmışız da haberimiz yok mq!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,070
     Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Valla bende tebessüm ettim yazısına,arkadaş ya konuya çok uzak yada kendini fazla kaptırmış.Hayır oraya gelirin euro cinsi olduğunu kendisi yazmış birde
    Herkesin aklından çıkmış şunuda hatırlatayım ihracatçı şirketler ihracat gelirlerini tl ye çevirmek mecburiyetinde.

Bu arada yabancı günlerdir sağlam satışa geliyor tahtaya,sebebinin birkaç gündür altını çizdiğim mevzu olduğunu düşünüyorum şahsen.🥸

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Gercek temettucu ve cakma temettuculer ayrisacak bu surecte.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3. Ooo fordu mu karalıyoruz
    Katılalım mı bu furyaya.
    Altın 2000 i geçemez
    Ford 750 yi geçemez
    Yabancı gelmezse dolar azlığından döviz artar
    Chp erken seçim ister
    Fener şampiyon olamazsa ortalık karışır
    Bu cümleler çok çok fazla örnekle çoğaltılabilir
    Sadece ford mu var bizde bir ona bakalım
    Forda yıllardır yatırım yapabilen bir beyin ve ruh hali, ihlas hissesi, mmcas, poltk vs ye yatırım yapan kumarbaz ile bir olamaz dimi?
    Kendi adıma bu satırlardan sonrası
    Altın yatırımımız var mı var
    Hisse fonumuz var mı var
    Eurobondumuz var mı var
    Toprak alıyor muyuz alıyoruz
    Ticaret yapıyor muyuz yapıyoruz

Yani biz hayatı teknik ve analiz üzerinden değil, uzun vade ve sağlam değerler üzerinden yapıyoruz

Ford 900 olsa ne olur 2000 olsa ne olur. Açınca gördüğümüz bir değer olur.

Not: kimseye cevap değildir, soda içerek geçmeyen bir forum şişkinliğinin dışa vurumudur.

Saygılarımla

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,070
    Sabah izah ettigim yesil yolculuk basliyor diyebiliriz sanki.

Artik nerede bulusurlar bilemeyiz.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Abicim güzel espri yapmışsın.

TL enflasyonu %120 lerdeyken ve mayışlar, masraflar, işletme giderleri her ay kol gibi artarken yuro 7-8 ay daha baskılanıp 34-36 aralığında kalsa kar törpülenmeyecek mi? TL nin esprisi olmaz olur mu?
    Biz AB üyesi değiliz ki para birimi euro olan ülkeler gibi sadece euroya bakalım.

Bu, gram altında ons fiyatına bakarım, TL nin çok da önemi yok demeye benziyor. Ons fiyatı 2.000 dolardır ama dolar TL kuru ne olacak?
    TL ile hisse değerlemenin esprisi yok demek istedim. Hesaba "KABACA" yazdim. Anlayan anladı...

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Gercek temettucu ve cakma temettuculer ayrisacak bu surecte.
    Katılıyorum size,ya zaten yıllardır bu böyle,yazınca mangalda kül bırakmayıp hisse biraz yatay dahi yapsa küfür kafir.burada ve sosyal X medyada kurusıkı çok adam var kendisine uv temettücü süsü veren.Bunların ayıklanması babındada çok faydalı olur böyle süreçler.Tek sorun bu şizofren tayfa forddan dayak yedikçe bağımlısı oluyo

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

7.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Günlük RSI 51,65
    Haftalık RSI 67,61
    Aylık RSI 79,18

Her üç pariterde de alım ağırlıklı görüntüsü var. Ufak satışlarla kafasına vurup hisseyi dinlendirdikleri çok açık. Yukarı yön yakındır
    Merkez bankasının politika faizini sabit tutması kararı sanki sürpriz olmuş gibi, yine her zamanki aynı numara. Hisseleri paldır küldür aşağı çekip panik havası estiriyorlar.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

8. Yapay zekaya şiir yazdırdım,

Anahtar sözcükleri Ford Otosan hisse temettü yazdım, sadece bu 3 sözcükle bu şiiri yazdı.

Sitenin adresi:
    https://hix.ai/tr/ai-writer/poem-generator

Sayfa 659/695 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •