Sayfa 610/678 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660 ... SonSon
Arama sonucu : 5420 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Çokta s2mizdeydi
    Kardeş burda küfür edilmez.
    Başka kapıya…
    Bu ne ağır itham cok ayıp…

2. Değerli ortaklar,
    Aralık 2018'de ilk alımımı takiben 2022 sonuna kadar aylık düzenli alımlar yapmış bir yatırımcıyım FROTO'da. Bu yıl şirketle ilgili ilk hayalimi/hedefimi gerçekleştirip genel kurula katıldım. Umarım Kasım ve 2025 temettüleri ile de maliyetimi sıfırlayıp 2. hayalime/hedefime de ulaşmış olurum. Bunu da uzun vadede hiç bir başarı olmaz diyenlere ithafen heyecanımı paylaşmak için yazıyorum. Umarım herkes FROTO ile hedeflerine ulaşır. Sadece sabır, gerisini Ali bey ve arkadaşları hallediyor zaten

3.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Kardeş burda küfür edilmez.
    Başka kapıya…
    Bu ne ağır itham cok ayıp…
    Kesinlikle katılıyorum. Engelledim.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by el_tanguero Yazıyı Oku
    Değerli ortaklar,
    Aralık 2018'de ilk alımımı takiben 2022 sonuna kadar aylık düzenli alımlar yapmış bir yatırımcıyım FROTO'da. Bu yıl şirketle ilgili ilk hayalimi/hedefimi gerçekleştirip genel kurula katıldım. Umarım Kasım ve 2025 temettüleri ile de maliyetimi sıfırlayıp 2. hayalime/hedefime de ulaşmış olurum. Bunu da uzun vadede hiç bir başarı olmaz diyenlere ithafen heyecanımı paylaşmak için yazıyorum. Umarım herkes FROTO ile hedeflerine ulaşır. Sadece sabır, gerisini Ali bey ve arkadaşları hallediyor zaten
    Hayırlı olsun bereketli olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Kesinlikle katılıyorum. Engelledim.
    İyi bayramlar…

6. Herkese iyi bayramlar.
    Bol bereketli huzurlu günler diliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by el_tanguero Yazıyı Oku
    Değerli ortaklar,
    Hayırlı olsun. Hedeflediginiz lot sayısına ulasmissaniz ne mutlu

8.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Herkese iyi bayramlar.
    Bol bereketli huzurlu günler diliyorum.
    iyi bayramlar, bol bereketli kazançlar.

Sayfa 610/678 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz