Sayfa 649/695 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659 ... SonSon
Arama sonucu : 5558 madde; 5,185 - 5,192 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

bilen ustalara soruyorum......froto buralardan şortlanır mı......prim potansiyeli yukarı yönlü var mı varsa nedenlerini yazacak arkadaşa şimdiden teşekkkür edrim.....ben aşırı prim yaptığını görüyorum....tabi sizlerin fikirleri benim için önemli.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,070
    An itibari ile 7.92 F/K dayiz...

Ortalama f/k mis 10-12 arasi..

12 uzeri biraz pahaliya dogru gidiyor 10 alti da ucuz tarafa.. 8 alti ise kelepir denebilir.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    An itibari ile 7.92 F/K dayiz...

Ortalama f/k mis 10-12 arasi..

12 uzeri biraz pahaliya dogru gidiyor 10 alti da ucuz tarafa.. 8 alti ise kelepir denebilir.
    abd borsasında nasıl bu rasyolar baktınız mı.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

4.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Dudu, serdary, Canmert, Burak13, Oralet, bu ne yav, eski Hektaşçıçar hep burda.
    Hekts sasa ile kazanıp temettü emeklisi olma niyetim olduğunu 2021 de yazmıştım oralarda

5. Bu baskı nedir agalar tahtayı baskılayan kim var mı bir pasta atacak arkadaş. İlk çeyrek kötü mü gelecek acep beklenildiği gibi gelmeyecek mi ?

6. Bende Ttrak da var Froto da.

Geçen hafta Ttrak yukarda Froto nerdeyse %3'e varan düşüş olunca Trakların tamamını satıp Froto aldım,

Sonra Froto toparladı, yukarı çıktı, bu sefer tam ters işlem yapıp Frotoları satıp traktörleri 5 lot fazlasıyla yerine koydum.

Mendel'in bezelyelere uyguladığı çaprazlamayı ben bu 2 Koç hissesine uyguluyorum. Her 2 hissesi de olanlar dikkate alsın derim. Bittabii yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Herkes soşıl midyada Frotodan bahsediyor, güzelleme yapıyor diyorsunuz ama bunu diyen sizler de "yakında yokarı fena kopacak" diyorsunuz arkadaşlar.

Kısacası herkes Ford Otosan'ı övüyor, herkes allıyor pulluyor. Başka hisselerin temettülerini buna basıyor, hanımın altınlarını bozup, oğlanın burs paralarını, evdeki gümüş vazoyu satıp parasını, banka maaş promosyonlarını, emekli bayram ikramiyelerini, eski kıyafetleri ve elektrik süpürgesini 2. elde satıp parasını yine buna basıyor.

O değil de 6-7 ay önce elime 50 euro geçmişti, cüzdanda duruyordu ileride bozdururm diye. O zaman oyro 29 lira falandı, Froto 750 liraydı. Yani 50 oyroya 2 lot Froto düşüyordu, şimdi bozdursam 2 lot alamıyorum.

İşte biz nükleer fizikçiler buna termodinamiğin sekizinci yasası deriz,

Paranı dövizde tutarsan, eylemsizlik yasası gereği yoldan kazanır, kazançtan kaybedersin. Paranı Fortotoda tut, protonların artsın.
    Allah da seni güldürsün...
    çok zeki adamsın kardeşim..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,070
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    abd borsasında nasıl bu rasyolar baktınız mı.....
    Nuri SEVGEN daha ucuz oralar diyor..

FORD MOTOR CO mesela..

Ama ben oradan pek anlamam ben yerli mali yurdun mali herkesler onu kullanmali derim
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 649/695 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •