Sayfa 44/676 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon
Arama sonucu : 5401 madde; 345 - 352 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Kim gelirse gelsin enkaz devir alacak. Borsa bunu fiyatlıyor.

Ben son olarak tabanada yazıyorum.

Eminim seneye güler geçeriz bu fiyatlara

538 i kırdı şimdi 319 a gidiyor.

3. ee abarttın yani sende kardeşim ya.Yüzde 4 eksiyi falan anlarımda yüzde 7 ne ya.Yok tabana otur bari.Borsada cozuttu sağlamından.Bir haber mi var nedir.?

4.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Kusura bakma şimdi fark ettim. Evet 1,8 milyar deprem nedeniyle ek vergi farkı var. Finansman giderinin 1 milyar olmasının sebebi de bu. Bunları hep yazmıştım süpriz olmamalı sizlere.

Has fordcu olarak ekle ve bekle taktiğine kesintisiz 26 yıldır devam ediyorum. Önümüzdeki aylarda olası baskı sürecinde kısmet olursa eklenmelerime devam edeceğim. Ben borsacı değilim, adım Hıdır elimden gelen budir.

Neyse bu sefer gerçekten son..40-50-70-170 ay boyunca yazmayacağım burada ki misyonum bitti..

Allahaısmarladık.
    Est abi
    Kapasite artısı telafi eder diye düşünüp 6.3 bekliyordum.Edememişiz.
    Neyse önemli değil.
    Sorun yok şirket calısmaya devam ediyor;)
    Kimler geldi kimler geçti;)
    Felek he rtürlü esbabı cefasın toplasın gelsin dönersek kahpeyiz millet yolunda azimetten diyor ya Namık Kemal bedelsiz bekliyordu küçük yatırımcı kamyonla mal var alsınlar alabildikleri kadar;)
    Syg

5.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Cift haneli lotlarim oldugu icin ne alkol (zaten pek de kullanmam) ne filtre kahve icebilecegim, gucum çaya yetiyor, cay icecegim.

Karsimda Tupras, bir kac km yanimda Froto, kestane balinin degil ama Transit diyari Gölcük'ten selamlar.
    Gölcükte mevsimin bu zamanı güzeldir... Bir kaç gün önce kavaklıdaydım... Bilsem bir oraletinizi içerdik ..
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

6.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Gölcükte mevsimin bu zamanı güzeldir... Bir kaç gün önce kavaklıdaydım... Bilsem bir oraletinizi içerdik ..
    Yani alintiladigin şu yazim kimin bi tarafina batti da sikayet edip sildirmis hayret dogrusu. Admin senden silmeyi unutmus. Sikayet edene 8+1 Transit girsin yok yok F Max 13 metrelik romorkuyla girsin

7. Bugün diğer hisselerden satıp yine aldık bu gidişle sepet filan kalmayacak sadece fordumuz olacak tabi iyimi kötümü orası tartışılır ama ben dustugu gibi kısa zamandavyeni bir zirve rekoru bekliyorum

8. Benim yazıları kim sildirdi layynnn? Kim sildirdiyse onada ford Ranger Roptor girsin. Enlemesine..

Sayfa 44/676 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •