Sayfa 45/676 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon
Arama sonucu : 5401 madde; 353 - 360 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Yani alintiladigin şu yazim kimin bi tarafina batti da sikayet edip sildirmis hayret dogrusu. Admin senden silmeyi unutmus. Sikayet edene 8+1 Transit girsin yok yok F Max 13 metrelik romorkuyla girsin
    Yalnız bizim gönderiler de silinmiş oralet ortak. Hisse serbest düşüş yapmış, dert etmeyip üstüne üstlük kanseri yenen birine sevindiğimizi belirten ve şarap icecegimi söylediğim gönderinin nesi yanlış acaba?

Ben salı günü maaşla yine aylık düzenli alımını yaparım.

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Herkese teşekkür ederiz.Şimdi burdan öğrendiklerimi de aktarıyorum ona.O da ford yatırımcısı.
    Hayat bazen güzeldir güzel olan bir akşam bizim için.
    Arkadasımın da sizlere selamı var.Kavga tartısma etsek de burası samimi bir ortam.

Yoldaki fordları saydık gelirken eglence olsun diye;)
    Bu ekonomik buhranlı günleri de atlatacağız inş.Milletimiz büyüktür.
    Syg herkese

3. KISKANDIM.

Benim yazılarımı neden sildiren yok

4.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    KISKANDIM.

Benim yazılarımı neden sildiren yok
    Silinmesib sn Hasan. Şirket genel kurullarında gitmenizi çok takdir ediyorum.

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Evet tamam çok iyi bilanço değildi ama bu kadar da kötü değildi yav, ne vermiş adamlar öyle ☺ 500 ün altını görmeden rahat etmeyecek gibi ama hayırlısı bakalım.

6. Bundan sonraki çeyreklerde kârı yükselemezse ikinci çeyrek 474 tl kıramayacağı bi zirve olur.Romanyada beklentiyi karşılamazsa ki bence sırtına kambur aldı , 410,470 arası 2024 ortasına kadar gider gelir. Bu bilanço iyi değildir ve 600 leri enaz 1 yıl göreceğini sanmıyorum. 470 ,480 lerden dönmezse bu araba pert olur, demedi deme ibrahim.

7. Konuyu Ford özelinde düşünmek bence yanlış. Bu fiyatlamaların hepsi seçim dolayısıyla risk algısının bozulmasından kaynaklı. Risk var mı yok mu, varsa ne kadar büyüklükte bunlara girmeden benim kafamdaki senaryolar şöyle:
    1-Risk gerçekten çok fazla ise fiyat konuşmanın bi anlamı yok, dibi kestiremeyiz
    2-Seçim sonrası vasat bir ekonomi politikası olacaksa yıl sonu hedefim 800 TL,
    3-Seçim sonrası iyi bir ekonomi politikası olacaksa yıl sonu hedefim en az 1000 TL'dir.

8. 1930 larda Ford'larin çarpışma testleri

https://www.instagram.com/reel/CrJUu...IzMWE5ZmU3Zg==

Sayfa 45/676 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •