Sayfa 157/671 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257657 ... SonSon
Arama sonucu : 5362 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Ford motor co nun UAW (sendika) ile görüşmeleri hiç iyi gitmiyormuş

2. Alıntıdır
    Bist30'un Özkaynak Kârlılığı En Yüksek Şirketleri
    Ford Otosan (#FROTO) %124,17
    TOFAŞ Oto. (#TOASO) %120,24
    Alarko Holding (#ALARK) %114,59
    TÜPRAŞ (#TUPRS) %91,04
    Astor Enerji (#ASTOR) %90,61
    Koç Holding (#KCHOL) %60,67
    Pegasus (#PGSUS) %59,83.

3. https://x.com/boraozkent/status/1690...5Yr6GSnqkWxWYg
    Altınlarda sadi beyin gönderiside var kilitli hesap olduğu için buraya atamadım. Kısacası hidrojen işi yalan diyolla, belki kamyonlarda olabilir 🤔

4.  Alıntı Originally Posted by mathador Yazıyı Oku
    https://x.com/boraozkent/status/1690...5Yr6GSnqkWxWYg
    Altınlarda sadi beyin gönderiside var kilitli hesap olduğu için buraya atamadım. Kısacası hidrojen işi yalan diyolla, belki kamyonlarda olabilir 🤔
    Hidrojen neden yalan oluyor anlamadım bora bey in yazdıklarından…
    Hidrojen jet ucak deniz araçları ve kamyonlar için düşünülüyor baya da para yatırılıyor.
    Tek enerji kaynagı olmayacak çeşit olucak ve çeşit yaparak tek kaynakta kalmak istemiyorlar.Tedarik maliyet tek kaynagın da geri dönüşümü birçok şeyi düşünüyorlar.
    Gerek otomotiv şirketleri gerek de enerji uzmanları bunları yazıyor zaten.
    Yeni bir şey söylemiyor bence.Tek kaynakta kalarak gerek Rusları gerek de arapları şişirmekle Batı pişman…
    İngilizler Arapların parasına çöktü o ayrı mesele.
    Syg

5.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Hidrojen neden yalan oluyor anlamadım bora bey in yazdıklarından…
    Hidrojen jet ucak deniz araçları ve kamyonlar için düşünülüyor baya da para yatırılıyor.
    Tek enerji kaynagı olmayacak çeşit olucak ve çeşit yaparak tek kaynakta kalmak istemiyorlar.Tedarik maliyet tek kaynagın da geri dönüşümü birçok şeyi düşünüyorlar.
    Gerek otomotiv şirketleri gerek de enerji uzmanları bunları yazıyor zaten.
    Yeni bir şey söylemiyor bence.Tek kaynakta kalarak gerek Rusları gerek de arapları şişirmekle Batı pişman…
    İngilizler Arapların parasına çöktü o ayrı mesele.
    Syg
    Otomotiv sektörü için söylemek istemiştim. Genelde elektrikli araçların yerini hidrojen alacak gibi bir algı var piyasada.

6.  Alıntı Originally Posted by mathador Yazıyı Oku
    Otomotiv sektörü için söylemek istemiştim. Genelde elektrikli araçların yerini hidrojen alacak gibi bir algı var piyasada.
    Size tepki vermedim sakın yanlıs anlamayın twitter da tv lerde de denk geliyorum soruyorlar srkadaslar gerek coin gerek otomotiv yenilikleri bunlar bilinmeyen seyler değil ki…
    Sanki bora bey bilinmeyen bir sey yazmıs.
    Bora ya sormak lazım batarya pilleri üretim geri dönüşümü ne kadar cevreci diye…
    Değişim lap diye olmaz ki müesses kurulu düzen lap eite değişcek birçogu batcak kafasında ne batcak herkes dönüşüm saglıyor.Bilim artık evrensel sürdürülebilirlilik var vs
    Ondan dedim.
    Herkes değişimin bir ucundan tutuyor.Katkı saglıyor yenilikten de nasipleniyor.
    Syg

7. yalnız hocam
    arabaya hidrojen koyarlarsa ve bizim halkımızda bunu kullanırsa
    ben korkarım arkadas

https://youtu.be/4WuFTfy_u9A

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 157/671 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •