Sayfa 458/689 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon
Arama sonucu : 5505 madde; 3,657 - 3,664 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by debo Yazıyı Oku
    Ahh Romanya ahhh. 12.848 adet ile yıl ortalaması altında.
    Romanya'nın bu ay ve önümüzde ki ayda rakamları düşük gelirse artık anlarız ki verimlilik sorunları var. Zira yeni model üretiyor ve tüm bayiler bu yeni araçları müşterilere satmak için sipariş geçtiler, yani tam kapasite çalışıldığına da kuşku yok. Haydi Aralık ayını da 1 haftalık noel tatiline verelim bakalım. Bundan sonra mazeret kalmadı.
    Az insan çok huzur

2.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Romanya'nın bu ay ve önümüzde ki ayda rakamları düşük gelirse artık anlarız ki verimlilik sorunları var. Zira yeni model üretiyor ve tüm bayiler bu yeni araçları müşterilere satmak için sipariş geçtiler, yani tam kapasite çalışıldığına da kuşku yok. Haydi Aralık ayını da 1 haftalık noel tatiline verelim bakalım. Bundan sonra mazeret kalmadı.
    Aralık için ben de Noeli kendime bahane yaptım ama 2022 Aralık'ta 13 küsur bin adetti üretim. Bunun bile altında olması açıkçası canımı sıktı biraz.

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Romanya iki yıldan önce bize verim vermez istediğimiz gibi.
    Bir kaç model daha lazım oraya…
    Ytd

4. Romanya'da Courier üretim hattı gecikmişti. Bence Aralıkta tam anlamıyla seri üretime geçilmedi 1-2 ay içinde ivme kazanır.

5. Romanya daha önce 2 defa batmış bir fabrika. Otosan gecince ne olacaktı ki

6. Ford Romanya'dan 2. Dacia mucizesi çıkarmak istiyor. Ama reno nun başında Carlos ghosn gibi bir dahi vardı. Jim- Ali den anca cin Ali hikayesi çıkar , mucize cikmaz

7.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Ford Romanya'dan 2. Dacia mucizesi çıkarmak istiyor. Ama reno nun başında Carlos ghosn gibi bir dahi vardı. Jim- Ali den anca cin Ali hikayesi çıkar , mucize cikmaz
    Ben orta uzun vadede romanya da karlılık olacagını düşünüyorum.
    Ekosistemin oturması uzun sürecek ama…
    Ytd

8. Sayın uzunvade, umarım öyle olur. Hep beraber bekliyoruz. Giden gitti zaten

Sayfa 458/689 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •