Sayfa 68/710 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon
Arama sonucu : 5675 madde; 537 - 544 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Sepet yapın arkadaşlar hep aynı kağıda yatırmayın. Gidin gyo'ları inceleyin derim.

Lakin kesinlike yatırım tavsiyesi değildir.
    Dostum. Yaşım 45
    20 yıldır al sat vs ile bir yere gidemedim.
    İlk defa satmadan al deniyorum.
    Cumhuriyet gibi sağlam olan bir koç şirketi bunun için ideal
    Bir acelem yok
    Dalgalanmalar kafama taktığım bir şey değil
    Bunu denemeliyim diye düşünüyorum

2. bir hisse topiğinde ortaklar birbirlerine ekstra ekstra saygılı, ekstra kibar davranıyorsa, "sn. xxx gözlerinden öperim, hürmetler, ortaklar temettümüz hayırlı olsun, bütün ortakların yaklaşmakta olan kabotaj bayramını ve bilahare geçmiş bütün bayramlarını kutlarım, oooo falanca ortak da burdaymış, ortağım bedelsiz hayırlı olsun, amcamı gördün mü eniştemi öptün mü ..." tarzında yazılar varsa, çöküş yakın demektir. bunu froto'da görmüyorum ama geçmişte bir faktöring hissesi, bir demir çelik hissesi, bir çimento hissesinde gördüm.

bununla birlikte ben de geçmiş bayramınızı kutlarım ve latifelerimi bir şarkıyla taçlandırarak yüksek müsadelerinizle sözlerimi bitirmek isterim. lütfen kabul buyurunuz efendim. iklim-i hububat-ü bülbül-i moving average convergence divergence.

Baharı bekleyen kumrular gibi
    Sen de beni bekle, sakın unutma
    Ellerim havada, gözüm yollarda
    Bir Tanrı'yı, bir de beni sakın unutma

Bir şarkı oldun dudaklarımda
    Senin ismini söyledim durdum

yatırım tavsiyesi değildir.

3. selam

Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Seçimin milletimize şirketlerimize hayırlı olmasını bir yatırımcı olarak diliyorum.
    Ytd syg
    Özletmeyin bu kadar. Neredesiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    Özletmeyin bu kadar. Neredesiniz.
    Herkes nerelerde yahu
    Umutlar hayaller …

5.  Alıntı Originally Posted by Fabric Yazıyı Oku
    Herkes nerelerde yahu
    Umutlar hayaller …
    Ben 650'den sonra konuşacağım. Lakin buradan şirket patronlarına şimdiden sesleneyim, Kasım ayı için lütfen 20 TL temettü verecekmiş gibi düşünün...

6.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Ben 650'den sonra konuşacağım. Lakin buradan şirket patronlarına şimdiden sesleneyim, Kasım ayı için lütfen 20 TL temettü verecekmiş gibi düşünün...
    20 TL verirse göbek atarım. 25 TL verirse parande atarım.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    20 TL verirse göbek atarım. 25 TL verirse parande atarım.
    Verecek seviyede aslında ama işte amalar varya, ancak sabırla aşılabiliyor,

Firmanın olumsuz tarafları,
    Borçları hayli yüksek, finansal gider karı bir miktar törpülüyebilir(bu yıl) Faiz maiz ödeme hikayeleri
    Avrupada ticari segment'in aslan payını alıyor, avrupada reseyona gidiyor, satışlar düşebilir hikayesi

Olumlu yanları ise,
    Kardeşim bu borç yatırım için yapıldı, 2 sene içinde kapasite çok çok artacak, har vurup harman yapılmadı
    Döviz girdisi hayli yüksek, ihracatçı olması, avrupa pazarında domine olması, doğal hedge hikayeleri

Yani özetin özeti, çok ta söylenecek bir şey yok, 2 sene sabredin, sonra hüküm verin, illaki, bu kadar yatırımın ya batırımı olur, yada değer artırımı olur.

saygılar, sevgiler, YTD

8. Eğer çok sinirlenip tırnaklarınızı yiyorsanız, Tırnaklarınızı yemeden önce ılık suya batırın ve bir miktar bekleyin. Bu işlem çatlama yada kırılmayı önleyecektir.

saygılar, sevgiler, YTD

Sayfa 68/710 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •