Sayfa 468/725 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon
Arama sonucu : 5796 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Paylaşım için çok teşekkürler.

2. Zdx&lunar soul içindi

3.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Forumda bir kaç kişi var ki sürekli elektirikli, akülü, pilli arabaların tüm dünyada piyasayı ele geçirmeye başladığını, bunların da özellikle Çinli firmalar ve Abd'li Tesla olduğunu, geleneksel üreticilerin bu konuda çok geç kaldığını, hatta Alman ve dünya devi Folksvaaagen'in 3-5 yıla kadar Nokia'nın kaderini yaşayarak piyasadan silineceğini,
    ...

Dışarıdan bakınca benim gözlemim bu yönde.
    Felaket tellallarının bu başlıkta yazıyor olmalarının amacı başka bence. Var bir karın ağrıları ama doğrudan söyleyemiyorlar. Dediklerine kendileri de inanıyorlarsa satıp giderler di mi? Niye görev almış gibi sabah akşam kafa ütülerler asıl acayip olan o.

Ric bey en güzelini yapıyor. Böyle adamlara ciddi ciddi cevap vereceksin de ne olacak? Tam kısır döngü. Sen hangi argümanla gelirsen gel ona vereceği bir cevap olacak nihayetinde...

Geriye ne kalıyor? Sat git. Dedikleri çıkarsa ilgili şirket batar, yatırımcıları da batar olur biter. Bunlar bizim iyiliğimizi düşündüğü için mi militan gibi sabah akşam olumsuz haber paylaşıp duruyor?

Eleman sırf GS'li olduğu için bile Fort'u düşman bellemiş olabilir. Ben engelli listesine atıyorum böylelerini.

4.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Felaket tellallarının bu başlıkta yazıyor olmalarının amacı başka bence. Var bir karın ağrıları ama doğrudan söyleyemiyorlar. Dediklerine kendileri de inanıyorlarsa satıp giderler di mi? Niye görev almış gibi sabah akşam kafa ütülerler asıl acayip olan o.

Ric bey en güzelini yapıyor. Böyle adamlara ciddi ciddi cevap vereceksin de ne olacak? Tam kısır döngü. Sen hangi argümanla gelirsen gel ona vereceği bir cevap olacak nihayetinde...

Geriye ne kalıyor? Sat git. Dedikleri çıkarsa ilgili şirket batar, yatırımcıları da batar olur biter. Bunlar bizim iyiliğimizi düşündüğü için mi militan gibi sabah akşam olumsuz haber paylaşıp duruyor?

Eleman sırf GS'li olduğu için bile Fort'u düşman bellemiş olabilir. Ben engelli listesine atıyorum böylelerini.
    Sayın patric düşüncelerinize saygı duyuyorum bir kardesiniz olarak sunu ifade edeyim size üstüme alınmadım da miami hariç olumsuz yazılanlara dikkat etmek gerekir.Biz kafamızda egale edebilirsek ne ala edemezsek kişi karar vermeli.
    Tüpraş ta da zamanında yazıyorlardı.Şirket daha iyi şekilde devam ediyor.
    Ric i gaza getirmeyin.Ric in söylediği bir şey yok.
    Sunu da ekliyim yukarıda paylaştıgım haber wv nin satısını arttırdıgı yönde.Bu da artı bir değer olmalı.
    Batı pazarını kaptırmaz.Çin markalarının Avrupa da tesis kurması onların rekabetini aksine azaltacaktır.
    Ytd syg

5. Makul derecede endişeleri dile getirmek başka. Benim bahsettiğim, ismini verdiğiniz şahısın yaptığı gibi sadece olumsuz haber pompalayanlar.

Kimse kimsenin kafasına silah dayayıp zorla mal aldırmıyor nihayetinde. Baktın şirketi beğenmiyorsun, ortaklığı bitirmek 1 saniye sürüyor.

6. Bu şirket hala çatır çatır araç üretiyor, çatır çatır da satıyor. Temettü veriyor kar ediyor. Rasyoları da iyi.

Öbür g*bre şirketinin başlığında yazıp çizse hak vereceğim dediklerine belki de. (şu borcu boçla çeviren) Burada (furoto) belki satışlar biraz düşmüşse de düşmüştür yani. Bu sene düşer öbür sene çıkar...

Sanki hiç olmayan şey.

ytd

7. Para kaybetmek de borsanın içinde var. Hep kazanan tarafta olamaz kimse. Para kaybetmekten korkan vadeliye koysun parayı 40-50% fıstık gibi fayis var.

ytd

Sayfa 468/725 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •