Sayfa 606/680 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656 ... SonSon
Arama sonucu : 5435 madde; 4,841 - 4,848 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Bedelsiz illa olacak.
    Oldugu zaman da sayıyı abartmadan yapacaklardır.
    Ytd

2. Ortaklar herkese merhaba, öncelikle GK'a katılıp, soru soranlara ve burada paylaşanlara teşekkürler. Bir şey belirtmek isterim; şimdi bir "bedelsiz" konusu devam etmekte, şimdi aslında biliyorsunuz onun tam adı "bedelsiz sermaye artırımı", yani şirket özkaynakları kullanarak sermaye artırımı yapıyor, ortaklardan para istemiyor, bunu zaten herkes biliyordur. Burada aslolan sermaye artırımı, ve şirketler sermayeleri düşük kaldığında, ticari faaliyetlerine devam etme noktasında rahat edebilmek için sermaye arttırırlar, yoksa hisse fiyatı çok arttı, herkes alamıyor diye sermaye arttırımı olmaz (Bir masa 2 sandalye şirketlerden veya manüpülasyon amaçlı yapılan bedelsiz sermaye arttırımından bahsetmiyorum). Konuya bu noktadan bakmanızı tavsiye ederim.

Saygılar

3.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Ortaklar herkese merhaba, öncelikle GK'a katılıp, soru soranlara ve burada paylaşanlara teşekkürler. Bir şey belirtmek isterim; şimdi bir "bedelsiz" konusu devam etmekte, şimdi aslında biliyorsunuz onun tam adı "bedelsiz sermaye artırımı", yani şirket özkaynakları kullanarak sermaye artırımı yapıyor, ortaklardan para istemiyor, bunu zaten herkes biliyordur. Burada aslolan sermaye artırımı, ve şirketler sermayeleri düşük kaldığında, ticari faaliyetlerine devam etme noktasında rahat edebilmek için sermaye arttırırlar, yoksa hisse fiyatı çok arttı, herkes alamıyor diye sermaye arttırımı olmaz (Bir masa 2 sandalye şirketlerden veya manüpülasyon amaçlı yapılan bedelsiz sermaye arttırımından bahsetmiyorum). Konuya bu noktadan bakmanızı tavsiye ederim.

Saygılar
    Haklısınız…

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,022
     Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Ortaklar herkese merhaba, öncelikle GK'a katılıp, soru soranlara ve burada paylaşanlara teşekkürler. Bir şey belirtmek isterim; şimdi bir "bedelsiz" konusu devam etmekte, şimdi aslında biliyorsunuz onun tam adı "bedelsiz sermaye artırımı", yani şirket özkaynakları kullanarak sermaye artırımı yapıyor, ortaklardan para istemiyor, bunu zaten herkes biliyordur. Burada aslolan sermaye artırımı, ve şirketler sermayeleri düşük kaldığında, ticari faaliyetlerine devam etme noktasında rahat edebilmek için sermaye arttırırlar, yoksa hisse fiyatı çok arttı, herkes alamıyor diye sermaye arttırımı olmaz (Bir masa 2 sandalye şirketlerden veya manüpülasyon amaçlı yapılan bedelsiz sermaye arttırımından bahsetmiyorum). Konuya bu noktadan bakmanızı tavsiye ederim.

Saygılar
    Ben bedelli istiyorum...

Hic olmazsa sirkete taze kaynak girer..

Bedelsize hayir..
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ben bedelli istiyorum...

Bedelsize hayir..
    Kafasına göre yapamıyor. Kasasında para var özkanyakları deli karı. SPK hayır der bedelliye.

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ben bedelli istiyorum...

Bedelsize hayir..
    Sallama…
    Mali tablolarda böyle bir ihtiyaç bile yok.
    Karsı cıkmak için yaşıyorsun.
    Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Kafasına göre yapamıyor. Kasasında para var özkanyakları deli karı. SPK hayır der bedelliye.
    Haklısınız SPK'dan aynen öyle bir cevap gelir.

Sayfa 606/680 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •