Sayfa 648/692 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658 ... SonSon
Arama sonucu : 5530 madde; 5,177 - 5,184 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Fk yı da 8 bulmuşken yapıştırdım temettülerle
    Düşerse de canı sağ olsun
    Yeter ki kârı iyi gelmeye devam etsin inşallah
    en iyisini yapmışsın..0 maliyet bileşik getiri..maliyetinde düştü..
    bizde bunun peşindeyiz işte..amaç sermaye ile lot arttırmak..artık emekliyiz para kazanamıyoruz..her ay alımların dışında ne ekleyebiliriz ki..ama sermaye var..işletmek de lazım..biraz temel-biraz teknik analiz..
    bağıra bağıra geldi..uyumsuzluktan beri %10 verdi...1000 lot karşılığı 0 maliyet 100 lot..
    bundan sonrası sana kalmış..ister %20 yi bekle daha da arttır ister al köşene çekil..
    biz dediğim gibi sineğin yağıyla uğraşıyoruz..arada ki oran sana kalmış..
    faydalansın istedik herkes...yoksa düşsün herkes zarar etsin ben haklı çıkayım diye derdim yok..biz de bu gemideyiz..
    Allah herkesin kalbine göre versin

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    http://share.matriksdata.com/shareMa...04241427245813

Voila Bosadam...

Sanki FROTO daha diri duruyor...

TOASO gevsek
    Eyvallah………

3.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Öyle işte de dilde dolanan hisseler bende gerilim yapıyor. Böyle sosyal medya da twitter da falan koç koç koç . Biraz unutulmuş olsa idik keşke. Herkes birşeye iyi diyorsa yüzde 90 ters hareketler oluyor. 2 sene önceki eregl mesela. 2 senedir milleti perişan etti eregl. Düşman başına valla.
    Haklısınız
    Oyak bozuldu eski oyak değil artık yönetim diye tahmin ediyorum.
    Allah korusun yine de….
    Ytd

4. Dudu, serdary, Canmert, Burak13, Oralet, bu ne yav, eski Hektaşçıçar hep burda.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,068
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Dudu, serdary, Canmert, Burak13, Oralet, bu ne yav, eski Hektaşçıçar hep burda.
    Hepsi HEKTS dan cok para kazandilar ve o parayi buraya mi getirdiler ne???
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6. Herkes soşıl midyada Frotodan bahsediyor, güzelleme yapıyor diyorsunuz ama bunu diyen sizler de "yakında yokarı fena kopacak" diyorsunuz arkadaşlar.

Kısacası herkes Ford Otosan'ı övüyor, herkes allıyor pulluyor. Başka hisselerin temettülerini buna basıyor, hanımın altınlarını bozup, oğlanın burs paralarını, evdeki gümüş vazoyu satıp parasını, banka maaş promosyonlarını, emekli bayram ikramiyelerini, eski kıyafetleri ve elektrik süpürgesini 2. elde satıp parasını yine buna basıyor.

O değil de 6-7 ay önce elime 50 euro geçmişti, cüzdanda duruyordu ileride bozdururm diye. O zaman oyro 29 lira falandı, Froto 750 liraydı. Yani 50 oyroya 2 lot Froto düşüyordu, şimdi bozdursam 2 lot alamıyorum.

İşte biz nükleer fizikçiler buna termodinamiğin sekizinci yasası deriz,

Paranı dövizde tutarsan, eylemsizlik yasası gereği yoldan kazanır, kazançtan kaybedersin. Paranı Fortotoda tut, protonların artsın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,068
    Herkes soşıl midyada Frotodan bahsediyor, güzelleme yapıyor diyorsunuz ama bunu diyen sizler de "yakında yokarı fena kopacak" diyorsunuz arkadaşlar.

Kısacası herkes Ford Otosan'ı övüyor, herkes allıyor pulluyor. Başka hisselerin temettülerini buna basıyor, hanımın altınlarını bozup, oğlanın burs paralarını, evdeki gümüş vazoyu satıp parasını, banka maaş promosyonlarını, emekli bayram ikramiyelerini, eski kıyafetleri ve elektrik süpürgesini 2. elde satıp parasını yine buna basıyor.

O değil de 6-7 ay önce elime 50 euro geçmişti, cüzdanda duruyordu ileride bozdururm diye. O zaman oyro 29 lira falandı, Froto 750 liraydı. Yani 50 oyroya 2 lot Froto düşüyordu, şimdi bozdursam 2 lot alamıyorum.

İşte biz nükleer fizikçiler buna termodinamiğin sekizinci yasası deriz,

Paranı dövizde tutarsan, eylemsizlik yasası gereği yoldan kazanır, kazançtan kaybedersin. Paranı Fortotoda tut, protonların artsın.
    http://share.matriksdata.com/shareMa...04241508171126

Yuvarlak icine aldigim yer 700-750 arasi olan yer.

Oraya gelince de uyarmistim 8 F/K dan FROTO var isteyen var mi diye
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Dudu, serdary, Canmert, Burak13, Oralet, bu ne yav, eski Hektaşçıçar hep burda.
    Beni unutmayın..+1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Burada yapılan paylaşım yazılan bilgi yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Sayfa 648/692 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •