Sayfa 583/674 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633 ... SonSon
Arama sonucu : 5385 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Önce ve Sonra

2. gözlüklü zerzavat vardı bi tane tacirlerde, her gün 3-5 TV youtube gezip sene başında inatla frotoya ttrağa döşeyen, 1200 ona g....

gutlu olsun...

3. Ford otosan gibi diğer şirketlerimizin de basarılarıyla övüneceğiz.
    Gurur duyacagız.
    Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

4.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    gözlüklü zerzavat vardı bi tane tacirlerde, her gün 3-5 TV youtube gezip sene başında inatla frotoya ttrağa döşeyen, 1200 ona g....

gutlu olsun...
    Traktör naz yapiyor ah bide o yaksa işaret fişegini tadindan yenmez

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Genel Kurula katılacak olan var mı?

6. Genel kurul için minimum 100 bin lot şartı yok mu? Beni baya aşar yaw

7. Ak yatirimdan ecnebiler surekli indiriyor

8.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Bu temettü yani kâr payı denen şey zaten dış güçlerin oyunu. Abd de çıkmış 70-80 yıl önce. Amaç küçük yatırımcıyı borsaya çekmek ordan da silkeleyip parasını almak olabilir.

Yav sen Otosan Gölcük fabrikasına gidip 2 vida mı sıktın, astar boya mı attın, dingili mi taktın naaptın da sana kar payı ödesin? Neymiş efendim hissesini almış. Breh breh.

Onbinlerce işçi kıçından ter akıtıp 1 yıl çalışmış, araç üretmiş, fabrika bunları satmış, Ali Koç ortaya sermaye koymuş yatırım yapmış, 1 yıl sonunda kazandıkları parayı kanunlara göre açıklamışlar, hisse başı örneğin 140 lira kazanmışlar demişler ki bunun da 40 lirasını Nisan 3 de dağıtacağız, Patrick efendi de bir gün önce 2 Nisan'da hisse alsın ona da dağıtsınlar temettü! Yer mi Anadolu çocuu?

Oldu canım. Var bunda herhal bi ketenpere. Araştırmalarım sürüyor, bu temettü işinin esasını, sırrını yakında çözeceğim.

Bundan sonra da bedelsizin aslını ortaya dökeceğim, ne bedelsizi beaa, kim kimse bedelsiz bedavadan bi şey verir?
    Orelet şakam misin aga ya

SM-G780F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 583/674 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •