Sayfa 422/713 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522 ... SonSon
Arama sonucu : 5697 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Demek arkadaşın 2 lirası var cebinde maşallah.
    Ford Otosan Gölcük fabrikasına yakın çok meşhur bir simitçi var. Küçücük bir dükkan. Bulvar Simit Fırını.

Mobil durağı'na 30-40 metre, Donanma kenti Gölcük'ün alameti fârikası tarihi Yavuz fırkateyninin pervanesinin karşısında sağda bir dükkan.

Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Otomotivin suçu ne günüydü sanki. YTD.
    Enerciler de çöktü. Hani yılsonu, noel rallisi olacaktı, o da yalan oldu. Simit ayrana talim küçük yatırımcı.

2. İlk mektep yıllarımda simidin yanında gazozu bulduk mu bayram ederdik..Simitte her gün gelmezdi öyle, simit gelecek sende de para olduğu zamana denk gelecek ki yiyebilesin. Simit harçlığı için haftasonları oduncuda küfelere odun/kömür doldururdum. Rahmetli babam evi zor geçindirir elde avuçta yok, bir kurşun kalemle bir dönem bitirdiğimi bilirim. Hey gidi günler Osman kardeşim beni maziye götürdün be.
    Az insan çok huzur

3. Doviz piyasasında yokuz diyorlar borsada sonuna kadar varlar mı? BOFA vs. üzerinden kamu fonları satış mı yapıyor? Amaç %50 faiz yanında sudan ucuz hisse senetlerini yabancıya pazarlamak mı? Yoksa şirketler iflasa mı gidiyor, ülke savaşa mı giriyor ki böyle avbuk subuk hareketler tahtalarda?

4.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    Doviz piyasasında yokuz diyorlar borsada sonuna kadar varlar mı? BOFA vs. üzerinden kamu fonları satış mı yapıyor? Amaç %50 faiz yanında sudan ucuz hisse senetlerini yabancıya pazarlamak mı? Yoksa şirketler iflasa mı gidiyor, ülke savaşa mı giriyor ki böyle avbuk subuk hareketler tahtalarda?
    Son dönemde arz olanların bazıları limoni olabilir. Büyüklere kolay kolay bişey olmaz.

5. Koltuklu kısmından da bahsediyor dediğiniz gibi.
    Tasarımı güzel duruyor.

6.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Ticaret yapmadıgın belli.Bazen naktin vadesi vardır bozmadan para ihtiyacı hasıl olur saga sola telefon edersin eşe dosta.
    Bunu da diğer arkadasların hüsnü kabulleri bozulmasın diye yazıyorum.
    Gargara oralet ve ric de gitse burdan buralar cok güzel olcak.

Goygoycular …
    dudu yok mu artık..hayırdır? hektaş başlığında geçen sene bir yazı yazdım..oralet osman hatırlar...yapmayın etmeyin dedim..yeni gelen gençler çeyiz parasını hektaş a yatırıyor,siz gazlıyorsunuz dedim.teknik ve temel olarak da tüm rakamları izah ettim..sizin 3 tl maliyetiniz 30.000 lot unun var..f/k 70 hala övüyorsunuz gençler alıyor vebale girmeyin dedim..bir linç yedim,bir linç yedim....ne oldu şimdi?
    ha ben beklerdim ki başlığın ağaları da bunu düşünsün.sen övüyorsun ,gazlıyorsun tamam keyfin yerinde ama yeni gelenleride uyar..bunu yapman lazım,yazık..madem seni dinliyorlar,buda üstüne vazife...30 tl den hektaş aldırdılar gençlere..
    kısaca dudu nun fiili bir kötülüğünü görmedim kişisel olarak,didişmedik de..ama gerekeni yapmadı kimseyi uyarmadı..biz linç yerken durun arkadaşlar adam doğru söylüyor demedi..bir oralet osman hakkı var dedi...ha kimseden de böyle bir beklentim yok o ayrı..ama yazık ettiler o kadar genç insana..hala toplayamayanlar var..yahu aralarında konuşmuşlar nişanlılar,düğün parasıyla hektaş almaya karar verdik dediler..ben şahitim...çıktım o yüzden yazdım...neyse.......

7. borsa da temel ihtiyaç parasıyla yatırım yapılmaz... ! ihtiyaç fazlası nakit varsa hisse senedine yatırım yapmak mantıklı olandır...
    kısa sürede köşe olma dürtüsü insanın soyulup soğana çevrilmesi demektir, borsa bilgi ve kültür eğitiminin yıllar içinde kazanıldığı bir okuldur , bugünden yarına olacak bir şey asla değildir.
    şu an ki düşüşün anlamı 42,5 faiz fiyatlanıyor , insanlar nakte geçip risksiz faizden faydalanma peşindeler. hisse spekleri de alabildiğince aşağı basıp dipten mallarını alma derdindeler olup biten budur...

Sayfa 422/713 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •