Sayfa 108/679 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon
Arama sonucu : 5428 madde; 857 - 864 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. iki az şekerli... diye bağıramadığım yerlerde yemek yemeyi sevmiyorum. baldız, sibel ve beni yanına çağırdı, gezdirdi etti sağolsun. bu arada suv almış baldız, ön paneli geniş ama arka koltuk dar. sizi yemeğe götüreyim dedi. başladım hayaller kurmaya, kebapçı, balıkçı, steak house... baldız taksici gibi araba sürmeyi öğrenmiş, sağdan soldan kıvrıla kıvrıla ilerliyor trafikte. bir avm'ye girdi. ne işimiz var avm'de, herhalde burada bir işi var, sonra yemeğe gideceğiz diye düşünürken indik arabadan. çin mi meksika mı diye sordu baldız. ne demek istediğini bilinçaltım anladı ama bilinçüstüm anlamak istemedi, ney dedim, y'sini bastırarak. çin yemeği mi meksika yemeği mi yiyelim dedi baldız. yapma etme ben öyle yemeklere gelemem dedim, hulk'a dönüşmemek için baya savaş verdim kendimle. uzun fikir teatilerinden ve yıkılan hayallerimden sonra makarnacıda makarna yedik. dönüşte baldızın suv'unun dar arka koltuğuna sibel ile birlikte binerken, kafam arabanın tavanına çarptı ve kafamda "correction course" deyimi belirdi. üniversite hocam Zafer hoca bütün sınıfa correction course nedir diye sormuştu ve sadece ben bilmiştim, akabinde bütün sınıfın gözlerini, şaşkınlığını, alaycılığını üstümde hissetmiştim. iki az şekerli... diye bağıramadım yemeğin üstüne.

sözlerime bu suretle müstesna bir eserle son vermek isterim, lütfen kabul buyurunuz efendim.

Gün ağarınca boynum bükülür
    Dalarım uzaklara gönlüm sıkılır
    Gün ağarınca boynum bükülür
    Dalarım uzaklara gönlüm sıkılır
    Sorma ne haldeyim sorma kederdeyim
    Sorma yangınlardayım zaman zaman
    Sorma utanırım sorma söyleyemem
    Sorma nöbetlerdeyim başım duman

yatırım tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : krabby; 26-07-2023 saat: 01:05.

2. Pil batarya için KOÇ un varlık satacağını pek sanmıyorum.Başka birşey olmalı.Bankacılık sektörü ile pek istediklerini gibi anlaşamıyorlar sanki.

3.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Pil batarya için KOÇ un varlık satacağını pek sanmıyorum.Başka birşey olmalı.Bankacılık sektörü ile pek istediklerini gibi anlaşamıyorlar sanki.
    Rahmi Bey bankacılık işine geç girdiklerini hep ifade ederdi.vehbi koç un iş bankasına olan manevi bagından dolayı.Bankacılıkta para kazanıyorlar mı bilemem bilmediğim sektör ne artısı vardır ne eksisi vardır bilemiyorum.
    Genelde koç lar bir şey sattıkları zaman bir sey alıyorlar daha karlı olarak.
    Şimdilerde bir satıs da yok bilinen ona yönelecekler desek ama yine de bir sürpriz olabilir mi diye düşünmeden edemiyorum.
    Arçelikte de koç holding hisse toplamıstı belki önümüzdeki süreçte onu da satabilirler topladıklarını…
    Bilemiyorum tamamen hayalimin ürünü ve cok merak ediyorum acaba napacaklar?
    Ytd syg

Geçen haftaydı sanırım Baba Oğul Koç lar külliyede Cumhurbaşkanına ziyaret te bulunmuştu
    Sıradan işler için yapılacak bir ziyaret olmaz sanırım
    Gündem de olan büyük ihtimal batarya yatırımı için teşvik konusu
    Gündem de olmayan fısıltı haberi Koza grubunu almak için fikir alış verişinde bulunulmuş olabilir mi?
     Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Rahmi Bey bankacılık işine geç girdiklerini hep ifade ederdi.vehbi koç un iş bankasına olan manevi bagından dolayı.Bankacılıkta para kazanıyorlar mı bilemem bilmediğim sektör ne artısı vardır ne eksisi vardır bilemiyorum.
    Genelde koç lar bir şey sattıkları zaman bir sey alıyorlar daha karlı olarak.
    Şimdilerde bir satıs da yok bilinen ona yönelecekler desek ama yine de bir sürpriz olabilir mi diye düşünmeden edemiyorum.
    Arçelikte de koç holding hisse toplamıstı belki önümüzdeki süreçte onu da satabilirler topladıklarını…
    Bilemiyorum tamamen hayalimin ürünü ve cok merak ediyorum acaba napacaklar?
    Ytd syg
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by aks16 Yazıyı Oku
    Geçen haftaydı sanırım Baba Oğul Koç lar külliyede Cumhurbaşkanına ziyaret te bulunmuştu
    Sıradan işler için yapılacak bir ziyaret olmaz sanırım
    Gündem de olan büyük ihtimal batarya yatırımı için teşvik konusu
    Gündem de olmayan fısıltı haberi Koza grubunu almak için fikir alış verişinde bulunulmuş olabilir mi?
    Koza grubu koçların çok ilgisini cekmez bence…
    Acaba diyorum varlık fonunun içindeki bişeyleri mi alcaklar kalbimden thy geçiyor;)bilemiyorum çok da merak esiyorum açıkcası;)
    Ytd elbette syg

Bir görüş olarak dinlemiştim
    AnadoluJet i THY bünyesinden ayırma çalışması varmış
    THY yi satmazlarda Anadolujet i satarlar belki
     Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Koza grubu koçların çok ilgisini cekmez bence�
    Acaba diyorum varlık fonunun içindeki bişeyleri mi alcaklar kalbimden thy geçiyor;)bilemiyorum çok da merak esiyorum açıkcası;)
    Ytd elbette syg
    CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Koza grubu koçların çok ilgisini cekmez bence…
    Ytd elbette syg
    Thyye güç yeter mi? Yeter de kağıt üstünde herşey ok mi?
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by aks16 Yazıyı Oku
    Bir görüş olarak dinlemiştim
    AnadoluJet i THY bünyesinden ayırma çalışması varmış
    THY yi satmazlarda Anadolujet i satarlar belki

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Havacılık işi cok karlı bir alan değil ama tüpraş var ya ellerinde koçlar işi bilir kafasındayım.Havacılık ı ekstra işlerle karlı hale getirebiliyorlar dönemsel olarak globalde.
    Büyük maya lazım bir sey satılacaksa bu koçların olmalı işi batırmazlar büyütürler diye düşünüyorum.
    Cıkar yakında kokusu…
    Sn alanzo nun dediği gibi belki de batarya için devasa yatırım yapcaklar…
    Batarya koçlara cok sey kazandırcak bence o bile mühim bir sey….
    Ama ben olsam thy nı alırdım;)
    Ytd syg

Sayfa 108/679 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •