Sayfa 677/677 İlkİlk ... 177577627667675676677
Arama sonucu : 5412 madde; 5,409 - 5,412 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. bu bist100 ün anlık görünümü..negatif uyumsuzluk var..geçmişte de tepki verdi..sol dan sağa kolonlara bakalım..sahte yükseliş akabinde düşüş..boğa tuzağını yaşayabiliriz yine..dikkatli olalım..
    bir de gördüklerimizle amel etmeyelim mi?bunu anlamıyorum..veriler doğrultusunda pozisyon almak gerekmezdi?neyin garantisi var?şerh koyalım diyorlar..tamam..hiç bir şey yapmayalım not mu tutalım?
    günlük gibi..torunlara yeğenlere hatırat mı bırakalım?
    -bak evladım zamanında deden bunu yapsaydı şimdi sen Amerika da lisedeydin mi diyelim?
    o da - Allah belanı versin dede mi desin

2. buda froto..0,236 da baya bir savaş var..orda ne kadar mum olursa tepkisi de ya aşağı ya yukarı o derece olur..50 sma ya değdi..benim istediğim gibi gitse de almak isteyenler beklesin derim..bist100 le beraber bakılmalı..
    bu arada takip listemedeki bir çok hissenin 50 günlük sma sı ile,200 günlük sma sı birbirine çok yaklaştı..etik olarak isim veremem ama ; biliyorsunuz 50 nin 200 ü yukarı kesmesi golden cross yani çok iyi bir şey;
    50 nin 200 ü aşağı kesmesi de bir o kadar sıkıntı..
    hareketli ortalamalarla bir kontrol etmek lazım portföyü..

3. Haftalık grafik
    Haftalık RSI 65,50 (Alım kanalında)
    Aylık RSI 73,37 (Aşırı alım kanalında)

Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Burda kimse uzun vadeciyim, temettücüyüm ayağına bizi yemesin, hemen herkes al sat yapıyor sanki.

6-7 ay önce rüyamda Brisa fabrikasının içindeydim, bu bi işaret olabilir diye al satlardan kazandığım paraların bir kısmıyla hep Brisa aldım, Brisa'da maliyetim ilk aldığım lottan itibaren 0 (yazıyla sıfır)

Üstelik bir de üstüne 2 gün önce temettü aldım.
    Osman abim senede 1-2 defa modum olursa yapıyorum. Yoksa kovalamıyorum. Sürekli ekran başında da olamıyorum. Dediğin gibi iyi takip ettiğim hisselerde pair trade gibi yapıyorum. Terste kalırsam diğer şirketimde beklemiş oluyorum. Temelde kaybetmemiş oluyorum. YTD.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

Sayfa 677/677 İlkİlk ... 177577627667675676677

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •