Sayfa 523/675 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 5398 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Ford Türkiye, marka stratejisinden doğan ilk ve tek Sanal Influencer Alin’i yarattı 27/02/2024 11:39:17
    Ford Türkiye, marka stratejisi doğrultusunda Türkiye’nin otomotiv alanındaki ilk ve tek sanal influencer’ı Alin’i yarattı. Ford ve Alin, markanın ikonik aracı Mustang’in elektrikli versiyonu Mach-E'yi tanıtan sıra dışı bir reklam filmine imza attı.

Ford Türkiye, üretimdeki iddiasını geleceğin çığır açan sıra dışı teknolojilerine öncülük ederek güçlendiriyor ve Türkiye’de ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

Ford’un marka stratejisinden doğan, hobileri ve yaşam stili bu stratejiye göre şekillenen sanal influencer Alin ile otomotiv sektöründe Türkiye’de bir ilke daha imza atıldı. Alin ve Ford ilk olarak, Ford’un ikonik aracı Mustang’in elektrikli versiyonu Mach-E'nin reklam filminde bir araya geldi. Elektrikli, bağlı ve otonom araçlar alanında kapsamlı yatırımları hayata geçiren Ford Türkiye, sadece otomotiv dünyasında değil, aynı zamanda geleceğin trendlerini de destekleyerek markayı inovasyonun ön saflarında konumlandırıyor. Türkiye’de sanal influencer akımının henüz tam anlamıyla benimsenmediği bir dönemde, Ford Türkiye’nin Alin projesi, dijital pazarlama sahnesinde dikkat çekici bir öncülük hamlesi olarak öne çıkıyor.

Ford ve Alin iş birliğiyle yaratılan Mustang Mach-E’nin reklam filminde üst düzeyde oyun geliştirme motoru olarak bilinen “Unreal Engine” teknolojisinden faydalanıldı. “Unreal Engine” ile hazırlanan filmde, dijital bireyi ortaya çıkaran Meta Human Creator modülü kullanıldı. Alin, bu modül ile filme entegre edildi.

“Akım seni sıradana götürür, Alternatif Akım sıra dışını yaşatır” mottosunu taşıyan filmde başrolü Ford’un ilk elektrikli SUV’u olan, tamamen elektrikli yeni Mustang Mach-E ve Alin paylaşıyor. Spor otomobil performansını sıfır emisyonlu sürüş heyecanı ile birleştiren Mach-E’nin ve Alin’in özgürlükçü ve sıra dışı ruhu filmde bir araya geliyor.

Ford Türkiye Pazarlama Müdürü Talat İşçioğlu, “Geleceği Bugünden Yaşa” bizim için bir slogandan çok daha ötesini ifade ediyor. İnsanları geleceğe dair heyecanlandırmak ve sıra dışı deneyimlerle müşterilerimizin hayatının her alanına heyecan katmak için çalışıyoruz. Elektrikli, bağlı araçlar ve mobilite alanındaki iddiamızı, geleceğin teknolojileriyle birleştirerek Türkiye pazarında öncülük etmeye devam ediyoruz. Ford'un sanal influencer'ı Alin'i, ilk elektrikli SUV'umuz Mustang Mach-E ile buluşturduğumuz sıra dışı reklam, pek çok ilki bir arada sunarak vizyonumuzu adeta yeni nesil bir deneyime dönüştürüyor. Başrolünde bir sanal influencer kullanımıyla öne çıkan bu reklam filmi marka iletişiminin dijital evrimine yeni bir boyut kazandıracak ve izleyicileri sıradanın dışına çıkaracak” dedi.

Otomotiv tutkusundan, modaya olan ilgisine; teknoloji merakından, sınırları zorlayan seyahat deneyimlerine kadar birçok konuda deneyimler ve keyifli içerikler sunan Türkiye’nin otomotiv alanındaki ilk ve tek sanal influencer'ı Alin’i Instagram’da takip edin!

Foreks Haber Merkezi

2. Yabanci soluksuz aliyor Şubatta, endeksten bagimsiz takiliyor, yeni bir haber mi gelecek ne?

3. Apple da elektikli arac uretmekten vazgecmis.Geçen de mersedesten benzer bir hareket olmustu.
    LG ile anlasmayi feshettiklerinde kizmistim bizimkilere. Şimdi bakiyorum da galiba çok dogru iş yapmislar gibi. Bu elektrikli arac mevzusunun sonu pek tahmin edildigi gibi bitmeyecek galiba

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Apple da elektikli arac uretmekten vazgecmis.Geçen de mersedesten benzer bir hareket olmustu.
    LG ile anlasmayi feshettiklerinde kizmistim bizimkilere. Şimdi bakiyorum da galiba çok dogru iş yapmislar gibi. Bu elektrikli arac mevzusunun sonu pek tahmin edildigi gibi bitmeyecek galiba

Belli bir sekilde oturmadan sayı bakımından pazar yatırım yapma maliyetleri demek ki maliyetli olacaktı.
    Koç holdingin içinde enerji varken oranın evrilmesini daha yakından takip ediyorlar.Araç yakıt sistemlerinin de ne derece evrildiğini yakından takip ettiklerini düşünüyorum.
    Bir araç çeşitliliği olucagını düşünüyorum araçlarda.Sadece tek acıdan dönüşümü yapacaklarını düşünmüyorum.
    Dünya bu işi çok abartıyor.Termikleri ortadan kaldırsa tüm dünya küresel ısınmayı yavaşlatır.Uzun yolları tercih ediyorlar.
    Şirket en iyi şekilde adaptasyon yapacaktır…
    Ytd

5. Traktör temettü dağıtım oranı ciddi hayal kırıklığı oldu, üstelik yatırımları da yokken düşük açıkladılar. Aynı tutum Zort'da da olur ise bizim çarşı fena karışır. Geçen sene ilk temettümüz çok zayıftı, Kasım ayında telafi etmişlerdi. Bu sene taksitli düşük olması durumunda genel kurulda kazan kaldırırım ben. Traktör azda verse tek seferde veriyor, taksit olayı zortta bu sene aleyhimize çalışır düşük verimli temettü de. Umarım Traktör de yaptıklarını zortta yapmazlar.

Bunlara ilaveten konusu açılmışken şunu da yazayım, Henüz Romanya gibi büyük bir lokmayı sindirmeye çalışıyorken yeni bir işletme satın alınması durumu 5 sene zayıf temettü demektir. Böyle bir satınalma düşünülüyor ise bunun zamanı 2-3 sene sonrası olmalıdır. Midemizde halen hazmetmeye çalıştığımız yüklü ödemeleri süren Romanya ve sıfırdan kurduğumuz Yeniköy fabrikamızın yatırım harcamalarının oluşturduğu finansman yüklerinin üstüne bu tür bir hamle benim bu sefer benim canımı sıkar.
    Az insan çok huzur

6. kap geldi. bilanço tarihini haftaya salıya ertelemişler

7. Bilanço ve/veya temettü tarafında sıkıntı mı çıkacak acaba ? Bilançoda hiç beklemiyorum ama temettü dağıtımında bu sene biraz isteksiz davranabilirler gibi geldi bana.
    350 milyon 10 milyon dolar sermaye rakamı çok yakışıksız kaçıyor.En az ilk etapda 10 kat artması lazım bunun.

8.  Alıntı Originally Posted by BuyukPatron Yazıyı Oku
    Apple da elektikli arac uretmekten vazgecmis.Geçen de mersedesten benzer bir hareket olmustu.

Aylar öncesinden yıllar öncesinden dedik pilli araba olmaz diye

Dediker ki sen ford tan tesladan appledan mersodan iyi mi bilecen yiğenim

Sayfa 523/675 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •