Sayfa 573/674 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon
Arama sonucu : 5385 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bidi bidi yapma evlad, baba yorgun
    Türlü takla düşünür yaşarsan tabi yorulursun.
    İnanan kalacak inanmayan gidecek😀
    Haydi eregli ve hektas baslıklarında git yaz bakalım
    Yatacak yerin yok.
    Tüpraş ta da cok günahın var.Ve bu işleri yaptıgın hata olarak daha önce de söylemiştim bizzat.
    Burada bir zaman işler yolunda gitmezse farklı fikirleri susturmanı da inşallah engelleyeceğiz.
    Avanelerin damlar şimdi…
    İzmir için iftar vakti yaklaşıyor.
    Bana müsade🫡

2. 5:40 ile 6:20 arasında ki konuşma burada ki herkese gelsin

https://www.youtube.com/watch?v=MmrySARMNYg

3. 26 yıllık ZorToTo yatırımcısı olarak bu lafımda benden alayınıza gelsin; Zort büyük lakmadır, içinde 1000 i aşkın birbirlerinden bağımsız yabancı kurumsal fonun ve 100 ü aşkın yerli fonun yatırım yaptığı, gerek ulaştığı piyasa değeri gerekse şirket kurumsallığı ile hiç bir gücün fiyatını kolay kolay manipüle edemeyeceği bir demir leblebidir. Ben 26 yılda bir kere dahi Zort üzerinde plan kurulup başarılı olunduğuna şahit olmadım. Böyle planı olanlar varsada ya da vardıysada benim gözümde dünyanın en ahmak insanıdır. Aynı şekilde bunun olabileceğini düşünenlerde. Bu şirketi yerinden sadece ve sadece temel yapısı, ettiği ve edeceği karlar ile beklentileri hareket ettirir. Bunun haricinde bir şeye inanan ve ima edende zır cahilin en önde gidenidir.
    Az insan çok huzur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,002
     Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    26 yıllık ZorToTo yatırımcısı olarak bu lafımda benden alayınıza gelsin; Zort büyük lakmadır, içinde 1000 i aşkın birbirlerinden bağımsız yabancı kurumsal fonun ve 100 ü aşkın yerli fonun yatırım yaptığı, gerek ulaştığı piyasa değeri gerekse şirket kurumsallığı ile hiç bir gücün fiyatını kolay kolay manipüle edemeyeceği bir demir leblebidir. Ben 26 yılda bir kere dahi Zort üzerinde plan kurulup başarılı olunduğuna şahit olmadım. Böyle planı olanlar varsada ya da vardıysada benim gözümde dünyanın en ahmak insanıdır. Aynı şekilde bunun olabileceğini düşünenlerde. Bu şirketi yerinden sadece ve sadece temel yapısı, ettiği ve edeceği karlar ile beklentileri hareket ettirir. Bunun haricinde bir şeye inanan ve ima edende zır cahilin en önde gidenidir.
    O dediklerin bu gercegi idrak edebildikleri gun onlar icin her sey olumlu yonde degisecek ric abim.
    Ben de cok sukur 14. yil icindeyim.
    Bugune kadar boyle huzurlu bir sirket gormedim.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,002
    Elbette bir HEKTS sprinti bekleyemeyiz.

Makul bir zamanda makul bir kazanci huzurla elde etmek olmali amacimiz.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6. Kimsenin gazına gelmeden yatırımınızı dikkatlice yapın gençler , pu piyasada tek doğru Haydar hocamın 5:40 da söylediğidir. Diğer söylenenlerin hepsi ve burada ki gazlar palavradan ibaret olup klavye kahramanlığından başka birşey değildir. Buna bende dahil , zaten işi bilenin buralarda işi ne ola ki !!! Gider bir kanalda danışmanlık yapar yada konuşmacı falan olur.
    Çok gördük bir daha yazmayacam , bu son yazım , gidiyorum , bensiz kalın vs vs
    Bakın herkes geri geldi

7.  Alıntı Originally Posted by Geovani Yazıyı Oku
    Kimsenin gazına gelmeden yatırımınızı dikkatlice yapın gençler , pu piyasada tek doğru Haydar hocamın 5:40 da söylediğidir. Diğer söylenenlerin hepsi ve burada ki gazlar palavradan ibaret olup klavye kahramanlığından başka birşey değildir. Buna bende dahil , zaten işi bilenin buralarda işi ne ola ki !!! Gider bir kanalda danışmanlık yapar yada konuşmacı falan olur.
    Çok gördük bir daha yazmayacam , bu son yazım , gidiyorum , bensiz kalın vs vs
    Bakın herkes geri geldi

Kucuk hisseleri anlarım da Zortoto'da da burda kimse algı, pazarlama, yaldızlama, yıkama yağlama yapmaz, yapamaz yav.

Zortun nesini parlatsın ınsanlar. Hisse şu an 1.100 lira ve en baba kurum 1 yıl sonrası ıcın 1.500 lira hedef veriyor.

1 yıl bekle %35 kazan pehhhh.

Zaten hısse çok pahalı ve alamıyoruz.

Bedelsüz isterük.

Sayfa 573/674 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •