Sayfa 419/674 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519 ... SonSon
Arama sonucu : 5391 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Vayy be hayat çok tuhaf, birkaç ay önce hisse 900 küsürken forum da halaylar çekilip "1 aya 1.000 lirayı deviririz, 1 yıl sonra da 1.700-1.800 leri görürüz" Viyana filarmoni orkestrası senfoni korosu eşliğinde yazılar vardı...

Şimdi rüzgar tersine döndü. 700'e iner mi korkusu başladı.
    Sen git Hektas ını kurtar;)

2.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    2024 de hammadde (çelik vs) fiyatlarında ciddi artışlar göreceğiz diye düşünüyorum, hatta şimdiden yükselmeye başladı Fed ile alakalı malum konular..

Avrupa Merkez Fed i 6-8 ay geriden takip ediyor...Bu esnada Avrupa da 2024 de yüksek faizin piyasaları 6-9 ay yavaşlatması olası, Buna artacak hammadde fiyatlarının maliyetlerde ki artış etkisi ile oluşacak marj düşüş etkisi de hesaba katıldığında birde malum VW üretiminin 6-8 ay ertelendiğini ve bu ertelenmenin tam da bu döneme denk geldiğini hesaba kattığımızda 2024 ilk7-8 ay hesaplara dahil edilmeyen bu riskler bence şimdiden risklerin farkına varan eller tarafından fiyatlanıyor..

Hayde bakem bu gaddarr ciddiyet bana fazla...Heyyyyt vur patlasın çal oynasın mis gibi demet ttüüüü lerimizle doya doya baskılanan zort hissesine ilave edebileceğiz işte
    Maliyet+ anlaşmam var, ilk madde fiyatı artmış, herşey zamlanmış, maaşlar düşük kalmış bana ne abi banane...

3.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    Maliyet+ anlaşmam var, ilk madde fiyatı artmış, herşey zamlanmış, maaşlar düşük kalmış bana ne abi banane...
    Az insan çok huzur

4. Bu sene 2 yeni ana model devreye girdi.(versiyonları ile 6) Seneye vw ürünü devreye girecek
    1- yeni ürünlerin satış fiyatı eskisinden pahalı . Maliyetin daha pahalı olduğunu düşünmüyorum
    2- Yeni ürünlerin yatırım maliyeti , ürün başına eklenerek Ford Europa dan tahsil edilecek

3- Avrupa da araç filoları yaşlandı . Öyle veya böyle hizmet sektörü hala canlı. Ticari araç ihtiyacı giderek artıyor.
    4-Türkiye de doblo üretimden kalktı. Yerine gelen aslında fiat logolu pejo rifter. O grubu almak istemeyen ford u seçecektir.
    5- İlk çeyrek puma elektrikli satışa çıkacak https://tr.motor1.com/news/696330/fo...ossover-casus/
    9 aylık finansal rapordan
    Üretilecek araçların, önemli bir kısmının Ford Motor Company'ye veya bağlı Şirketlerine satılarak,
    satışların maliyet artı yöntemiyle fiyatlandırılması, yatırım maliyetlerinin satışlar aracılığıyla Ford
    Motor Company'ye aktarılması öngörülmektedir.
    Son düzenleme : alanzo; 14-12-2023 saat: 23:52.

5. 6xx'leri gösterirler 8xx'lere çapalarlar.

6. Çarşamba günü satanlar fonlarmis yaklaşık 800 bin lot

7.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Dün 750 lerden eklememekle hata ettik mı dedirtecek acaba.?
    Sanırım diyeceğiz

Alıntı Originally Posted by Ebrar Yazıyı Oku
    Çarşamba günü satanlar fonlarmis yaklaşık 800 bin lot
    Fonlar aptal taşıyıcılardır.Satılacak mal varsa fonlara satılır.Fonların satması güzel haber.

Sayfa 419/674 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •