Sayfa 430/673 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon
Arama sonucu : 5384 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Fabric Yazıyı Oku
    Çok doğru bir analiz
    Tebrikler
     Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
    396 m Usd alım olmuş 15-21 aralık..coca cola,logo,tuprs ,Thy tursg,froto ve bankalar
    Teşekkürler

2.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
    396 m Usd alım olmuş 15-21 aralık..coca cola,logo,tuprs ,Thy tursg,froto ve bankalar
    O alımların karşı satışı emeklilik fonları+ yatırım fonları. Alım yapılmış fiyatı zirvelerinde olanlara bir şey demem diğerlerinin yabancı olduğunu hiç sanmıyorum. Diğerleri durumdan faydalanılmış paslaşma benim gözümde. Büyük olasılıkla da patronun kendisi.

Şimdi bilmeyen yanlış anlar yazımı ben THYAO da olana da hoş gözle bakmıyorum. Birilerine mal verilecekse de bu şekilde olmaz. Tüm piyasa etkilendi belki bir çok insan pozizsyonunu taşıyamadı belki Stop loss oldu.

Hele buna GÜBRF bedelsizine onay verilmemesi de eklenince hiç hoş görünmüyor bana göre.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Ticari borçlarla ve alacaklarla ilgili şu notu düşeyim naçizane
    Muhtemelen froto nun ticari borçları 60 veya 90 gün vadelidir. Ama alacaklarını ort. 20-25 günde tahsil ediyor. Bu enflasyon - faiz ortamında bence çok iyi bir rasyo . Muhtemelen vade farkından oluşan birikmiş parayı faizde değerlendiriyorlardır.
    İkinci bir konu
    2 yeni model devreye alındı. Bunların yatırım maliyeti araç başına bölünerek Ford motor company den tahsile başlandı

4. Şu an hemen kemen Mayıs ayında çevresinde gezindiği 26 USD seviyesinde.

Genel endeks düşeni net bir şekilde kırmadıkça piyasada bu eziyet bitmez.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Ticari borçlarla ve alacaklarla ilgili şu notu düşeyim naçizane
    Muhtemelen froto nun ticari borçları 60 veya 90 gün vadelidir. Ama alacaklarını ort. 20-25 günde tahsil ediyor. Bu enflasyon - faiz ortamında bence çok iyi bir rasyo . Muhtemelen vade farkından oluşan birikmiş parayı faizde değerlendiriyorlardır.
    İkinci bir konu
    2 yeni model devreye alındı. Bunların yatırım maliyeti araç başına bölünerek Ford motor company den tahsile başlandı
    Yaptığı yatırımın parasını da mı alıyor
    Maliyet + yı biliyordum ama bunu yeni duydum

6.  Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Yaptığı yatırımın parasını da mı alıyor
    Maliyet + yı biliyordum ama bunu yeni duydum
    Faaliyet raporunda yatırımın parasının da araç başı fiyatına yükleneceğini yazıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by aslan.42 Yazıyı Oku
    Faaliyet raporunda yatırımın parasının da araç başı fiyatına yükleneceğini yazıyor.
    Aynen. Yazn ifade şu:
    Üretilecek araçların, önemli bir kısmının Ford Motor Company'ye veya bağlı Şirketlerine satılarak,
    satışların maliyet artı yöntemiyle fiyatlandırılması, yatırım maliyetlerinin satışlar aracılığıyla Ford
    Motor Company'ye aktarılması öngörülmektedir.

8. Yine piyasanın ırzına geçtiler...

Sayfa 430/673 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •