Sayfa 601/677 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651 ... SonSon
Arama sonucu : 5416 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    Not aldım.
    geyet güzel sorular.

soru hakkım daha var , sorusu olan yazarsa not alacağım.
    Tesekkür ederiz Hasan Bey.

2. Hasan hocam Romanya bilançoya pozitif katkı ne zaman verir sorarsanız sevinirim teşekkürler.

3. Yok mu gosgoca Fortoto sayfasından fiziki olarak Divan Oteli'ne gidecek bir babayiğit yav?
    Burdaki herkes uzuncuydu, Lorddu, en az 50 şer bin lotunuz vardı hani? Ben sizler gibi olsam bugünden gider bi gece de Divan otelde kalır, tutanlar için orucumu otel restoranında açar, sahurda da Divan Pastanesinden kıymalı kol böreği yer ve gerçek limondan limonata içerdim.

Hadi işiniz var çişiniz var, İstanbul'a uzak bir şehirdesiniz anlarız da bari siz de elektronik genel kurula katılın be sevgili zortçular. Çok ayıp oluyor böyle.

Ortamlarda fortçuyuz, iş genel kurula, siyo ile yüzyüze, birebir görüşmeye gelince yokçuyuz.

4.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Yok mu gosgoca Fortoto sayfasından fiziki olarak Divan Oteli'ne gidecek bir babayiğit yav?
    Burdaki herkes uzuncuydu, Lorddu, en az 50 şer bin lotunuz vardı hani? Ben sizler gibi olsam bugünden gider bi gece de Divan otelde kalır, tutanlar için orucumu otel restoranında açar, sahurda da Divan Pastanesinden kıymalı kol böreği yer ve gerçek limondan limonata içerdim.

Hadi işiniz var çişiniz var, İstanbul'a uzak bir şehirdesiniz anlarız da bari siz de elektronik genel kurula katılın be sevgili zortçular. Çok ayıp oluyor böyle.

Ortamlarda fortçuyuz, iş genel kurula, siyo ile yüzyüze, birebir görüşmeye gelince yokçuyuz.
    Sıkıntı hissedersek gideriz.
    Oralet.

5.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Sıkıntı hissedersek gideriz.
    Oralet.
    Aynen eregli genel kurulu gibi olursa gidilir.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Aynen eregli genel kurulu gibi olursa gidilir.
    O ortama arada katılmak lazım elektronik de olsa ama gecmişte cok katıldım artık saadece aylık rakamlara bakıp geciyorum.
    Ama sıkıntı olursa gider eziyet oluruz.

7.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Hasan bey tesekkür ederiz.
    Çin araçlarının ticari araç segmentinde risk algıları nedir?
    Binekteki büyüme beklentilerinin daha da artacagını düşünüyorlar mı?
    Kamyonda nihai kapasite hedefleri nedir önümüzdeki süreçte?
    Syg
    Romanya fabrikası gibi, Otosan olarak başka fabrika almak için araştırma seviyesinde bir projeleri varmıdır?

hürmetle

8.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Yok mu gosgoca Fortoto sayfasından fiziki olarak Divan Oteli'ne gidecek bir babayiğit yav?

ikramlıkları yanında getirdiği çantaya dolduran hissedarlar vardı bir ara oralet osman.

Sayfa 601/677 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •