Sayfa 325/674 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon
Arama sonucu : 5385 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. https://rotaborsa.com/ford-otomotiv-...urum-acikladi/

Artık 1000 ler kulübüne girsek güzel iyi olur.

2.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    https://rotaborsa.com/ford-otomotiv-...urum-acikladi/

Artık 1000 ler kulübüne girsek güzel iyi olur.
    Bu bilançoyla tabii ki binler klübüne gireceğiz.Biraz daha sıksınlar bakalım.Temettü gelinceye kadar böyle gitse de olur.

3.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Samimi olarak soruyorum.
    Ne bekliyorsunuz?

Son ceyrekteki karı işleyelim.
    Güncel;
    P/E FWD oranlari

Porsche 2.34
    Stellantis 2.94
    Mercedes 3.95
    Gm 3.95
    Volkswagen 3.11

Froto : 6
    2024 yılı %30 satış daralması bekliyorum. Ancak kapasite artışı olacağı için biz bunu yatırımcı olarak çok hissetmeyeceğiz. Bizim ürettiğimiz araçlar her zaman satacak araçlar. Bu nedenle en kötü ekonomi yavaşlar ama sonra açılır ve ertelenmiş talep ile yola devam ederiz.

FK bakarak yorum yapmayı da bırakın artık allah aşkına.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

4. Benim için bedelsizin olmasını ve olmamasını savunanın birbirinden farkı yok. Sırf sivrilmek için konuşup duranlar var, boş boş post atıp bilgi paylaşımının önüne geçiyorsunuz sürekli...

Bedelsizi istemem diyemem çünkü öğrencisi var, küçük yatırımcısı var, 3-5 kuruş biriktirip dandirik hisse alacağına Ford'a ortak olmak istiyor ama fiyat psikolojisinden ötürü şevki kaçıyor.

Bence bugün bu bilançoya da haksızlık edildi ama illa ederine gelir, hep geldi.

5.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    İyi oldu iyi oldu, çok iyi oldu. Bedelsiz bekleyiciler boyunları bükük sektirip giderler artık. Çok kafa ütülüyorlardı, 32 olsa çekilmiyor.
    Abi selamlar... İyisindir umarım...2. sayfada buldum seni bir ford müdavimi olarak... iyi olmana sevindim, saygılar... Merhaba demek için uğradım sana... Twitter'ı kapattın mı, beni mi blokladın ne yaptın oradan kontrol ediyordum arada yoksun, ne zamandır aklımdaydın...

6. Geçen gün yazdım, miktarsal üretim büyümesinin fiyata neden bir türlü yansımadığı ve yansıması beklentisi içinde ki kitleye tekrar hatırlatmak ihtiyacı hissediyorum.

2025 sonuna kadar ağır bir yatırım döneminin henüz ortalarına bile gelmedik. Daha 2 yıl var dönüşüm ve değişim yatırımlarının tamamının bitmesine. Milyarlarca euroluk dev bir yatırım zinciri.

Borsa İstanbul da yatırım yapan şirketler 30 yıllık tecrübeme istinaden söylüyorum tüm yatırımlar bitene kadar düşük/iskontolu fiyatlanıyor. Bunun tek istisnası Sasa ve Hektaş idi, onlarında hızlı giden atın b.ku seyrek düşer misali ne hale düştüklerini hepimiz görüyoruz. Sağlıklı olan bizim fiyatlamamız diyebiliriz bu açıdan. Yatırımlar peyderpey devreye girip favor artışları katlanmaya başladığında fiyatlama zaten olacak. Ama bunun için dediğim gibi önümüzde 2 yıllık bir süreç var.

Şikayetçi olanlar zaman/fiyat/beklenti yönetimlerini şayet yatırımcı iseler buna göre yapsınlar derim. Diğer türlü her gün bu neden gitmiyor/ulan yine düşüyor/hay bilmem ne yapayım ……. gibi yazıları okumaktan arada nadiren de olsa doğru düzgün yazılan şeyleri kaçırıyoruz.

Bunları bilip idrak edin ki ne kendinizi ne milleti gerin.

Yatırımcı değil kısa/orta vadeci iseniz zaten yanlış yerdesiniz. Ford size uygun bir şirket değil, size uyan pek çok hisse var. Oralara gidin bi zahmet.

Bilmem anlatabildim mi ?

Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Geçen gün yazdım, miktarsal üretim büyümesinin fiyata neden bir türlü yansımadığı ve yansıması beklentisi içinde ki kitleye tekrar hatırlatmak ihtiyacı hissediyorum.

2025 sonuna kadar ağır bir yatırım döneminin henüz ortalarına bile gelmedik. Daha 2 yıl var dönüşüm ve değişim yatırımlarının tamamının bitmesine. Milyarlarca euroluk dev bir yatırım zinciri.

Borsa İstanbul da yatırım yapan şirketler 30 yıllık tecrübeme istinaden söylüyorum tüm yatırımlar bitene kadar düşük/iskontolu fiyatlanıyor. Bunun tek istisnası Sasa ve Hektaş idi, onlarında hızlı giden atın b.ku seyrek düşer misali ne hale düştüklerini hepimiz görüyoruz. Sağlıklı olan bizim fiyatlamamız diyebiliriz bu açıdan. Yatırımlar peyderpey devreye girip favor artışları katlanmaya başladığında fiyatlama zaten olacak. Ama bunun için dediğim gibi önümüzde 2 yıllık bir süreç var.

Şikayetçi olanlar zaman/fiyat/beklenti yönetimlerini şayet yatırımcı iseler buna göre yapsınlar derim. Diğer türlü her gün bu neden gitmiyor/ulan yine düşüyor/hay bilmem ne yapayım ……. gibi yazıları okumaktan arada nadiren de olsa doğru düzgün yazılan şeyleri kaçırıyoruz.

Bunları bilip idrak edin ki ne kendinizi ne milleti gerin.

Yatırımcı değil kısa/orta vadeci iseniz zaten yanlış yerdesiniz. Ford size uygun bir şirket değil, size uyan pek çok hisse var. Oralara gidin bi zahmet.

Bilmem anlatabildim mi ?
    Tek bir şey yazayım.

Faiz ödemesi kredi alıp öyle büyüyor.Birde bu olmasa.

Biraz temettüyü kıssa olmazmı?YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

8.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Abi selamlar... İyisindir umarım...2. sayfada buldum seni bir ford müdavimi olarak... iyi olmana sevindim, saygılar... Merhaba demek için uğradım sana... Twitter'ı kapattın mı, beni mi blokladın ne yaptın oradan kontrol ediyordum arada yoksun, ne zamandır aklımdaydın...
    Canım kardeşim beni çok mutlu ettin sağolasın, hatır gönül bilen insanın hali başka oluyor. Sende inan benim aklımdasın. Twitter açık sadece 25 arkadaşla premium bir etkileşim içinde gidiyoruz, malum twitter tam bir bataklık..milletle uğraşacak her kafadan ses çıkaranları çekecek yaşıda geçeli çok oldu. Çok kişiyi engelledim ama seni bilerek engellemedim, muhtemelen karambole gittin. Dm açayım nick name ini yaz hemen engeli kaldırayım, birde takip isteği yolla onu da aradan çıkartalım.

Ereğli forumunu arada bir okuyorum ama artık yazmıyorum, yazacak olsak can sıkıcı olacak zira sektör malum bir düzelme emaresi yok. Zaten canınız ziyadesiyle sıkkın birde gereksiz konuşup ben asab bozmayayım diye yazmıyorum.

Sayfa 325/674 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •