Sayfa 564/674 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon
Arama sonucu : 5385 madde; 4,505 - 4,512 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. https://www.instagram.com/reel/C2f6C...l5bjZseDg3Yw==

10 saniyede Dizel partikül filtresi ve egsoz katalitik konvertör temizleme

2. Beni taa kalbimden vurdu gidişin
    Bütün umutlarım ağır yaralı
    Aklımdan çıkmıyor veda edişin
    Bütün duygularım ağır yaralı

Aşkımız verirken en son nefesi
    Yıkıldı gönlümün sevda kalesi
    Sırtımda sanki bir bıçak darbesi
    Bütün duygularım ağır yaralı

Müslüm Baba

700'lerde dökülen bir vurguncunun not defterinden
    Az insan çok huzur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,002
    Rekabet Kurulu Ford Motor Company ve Volkswagen AG arasındaki, bir tonluk ticari araçların geliştirilmesi, tedariki ve üretimi konusundaki anlaşmalara muafiyet tanınmasını kararlaştırdı

Rekabet Kurulu, Ford Motor Company ve Volkswagen AG arasındaki, bir tonluk ticari araçların geliştirilmesi, tedariki ve üretimi konusundaki anlaşmalara muafiyet tanınmasını kararlaştırdı.

Rekabet Kurumundan yapılan açıklamada, Kurulun, bu tür işbirliklerine olumlu yaklaştığına işaret edildi.

Kurulun, Ford Motor Company ve Volkswagen AG arasındaki bir tonluk ticari araçların geliştirilmesi, tedariki ve üretimi konusundaki anlaşmalara muafiyet tanıdığının belirtildiği açıklamada, anlaşmayla Ford Otomotiv Sanayi AŞ'nin Kocaeli'ndeki tesislerinde üretilecek ilk araçların yeni nesil Ford Transit Custom ve Ford Tourneo Custom ailesinin bir tonluk orta ticari dizel, şarj edilebilir hibrit elektrikli ve tam elektrikli varyasyonları olduğu, bu üretimle ağırlıklı olarak ihracat pazarlarının hedeflendiği ifade edildi.

Açıklamada, Ford'un, 2020-2025 yılları içerisinde 1 milyar 390 milyon avroluk yatırım yapması ve 180 bin adetlik bir tonluk ticari araç üretim kapasitesini 405 bine yükseltmesinin öngörüldüğü aktarılarak, firmanın yaklaşık 11 yıllık üretim planını uygulamaya koymasının beklendiği bildirildi.

- İstihdama katkı bekleniyor

Kurul'un muafiyet kararının gerekçelerine ilişkin de bilgi verilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Rekabet Kurulu, verdiği muafiyet kararıyla büyüme ve istihdama katkı sağlayan işbirliklerine olumlu yaklaştığını ve Türkiye'nin otomotiv sektöründe uluslararası ve bölgesel bir üretim merkezi haline getirilmesi yönündeki çabaları desteklediğini bir kez daha ortaya koymuş oldu. Rekabet Kurulunca alınan karar sonrasında, tarafların ortak teknoloji ve bileşenlerin kullanımı ile elde edeceği ölçek ekonomileri ve maliyet etkinliklerinin yanı sıra Türkiye'de yatırıma, istihdama ve üretim teknolojisine sağlanacak katkılar olması beklenmektedir."

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4. Romanya Ocak 12000 Puma 4300 Courier. Şubat 14700 Puma 6700 Courier. Arra gazı vere vere kafa kaldırdık maaşallah....
    Yazdıklarımın hiçbiri al-sat-tut önerisi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    Romanya Ocak 12000 Puma 4300 Courier. Şubat 14700 Puma 6700 Courier. Arra gazı vere vere kafa kaldırdık maaşallah....
    Ajanda 21 000.Süper.Üstelik 29 günde.��

6. Aaaaaaaaaaaaaa kıl kuyruk hektaş hüsranından buraya sığınmış ,e bir hoşgeldin demek lazım canımmmmmmmmmm,kaşınanı kaşımak seavptır

https://www.youtube.com/watch?v=C0kakerYtCw

7.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Aaaaaaaaaaaaaa kıl kuyruk hektaş hüsranından buraya sığınmış ,e bir hoşgeldin demek lazım canımmmmmmmmmm,kaşınanı kaşımak seavptır

https://www.youtube.com/watch?v=C0kakerYtCw
    Bu adamın neden sevmeyeni bu kadar fazla ?

8.  Alıntı Originally Posted by fLameng Yazıyı Oku
    Bu adamın neden sevmeyeni bu kadar fazla ?
    Kimden bahsettiğinizi anlayamadım.

SM-G780F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 564/674 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •