Sayfa 584/675 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634 ... SonSon
Arama sonucu : 5395 madde; 4,665 - 4,672 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Genel kurul için minimum 100 bin lot şartı yok mu? Beni baya aşar yaw
    Güldürme beni 1 lotu olan bile katılabilir.

2. Benim lot altı (0,31693169) adet, sizleri bilmem de benim katılamayacağım kesin.
    Az insan çok huzur

3. KAP: [AGHOL AGROT AKCNS AKFGY AKSA ALVES ANSGR ARCLK ARDYZ ARTMS ASGYO ATAGY AVPGY BFREN BINHO BORSK BRSAN BTCIM BUCIM CANTE CEMAS CIMSA CMENT DAGHL DERIM DOAS EGEEN EKGYO EREGL FROTO GARAN GUBRF HALKB IDGYO ISBIR ISDMR ISFIN IZMDC KARSN KCHOL KLSE

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1261193
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...8e619054a244b1

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...8e619054b044b2

BIST Pay Endeksleri 2024-03-21
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. İhracat yoğun çalışan şirketlere ilgi
    Ani gelişen yükselişler
    Acaba seçimden sonra devalüasyon mu planlanıyor?
    Bilemedim.
    Hakkımızda hayırlısı olsun.
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir yatırım danışmanlığı kapsamında değerlendirilmemelidir. Herhangi bir yönlendirme içermez. Kaynağı yoktur

5.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Orelet şakam misin aga ya

SM-G780F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Şaka mı gerçek mi sizler karar verin. Temettü verince hisse fiyatı da düşüyor ne anladık bu işten?

Bu arada benim bildiğim 200 bin lot ve üzeri olanlar Genel kurulda en öndeki iki sıraya kırmızı kadife koltuklara oturtulurken 100k - 200k arası 3 ve 4. sıraya oturtuluyormuş diye bi duyum aldım.

En arkada 1.000 lot ve altı, onların da arkasında ve ayakta lot altı hissesi olanlar oluyormuş.

Divan Pastanesinden gelen ikramlar da lot sayısına göreymiş sanırım. Lot altlarına sadece tek bir galeta, en öndekilere sen sebastiyan kek, hakiki Afyon vişne suyu ve pandispanya.

6.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Şaka mı gerçek mi sizler karar verin. Temettü verince hisse fiyatı da düşüyor ne anladık bu işten?

Bu arada benim bildiğim 200 bin lot ve üzeri olanlar Genel kurulda en öndeki iki sıraya kırmızı kadife koltuklara oturtulurken 100k - 200k arası 3 ve 4. sıraya oturtuluyormuş diye bi duyum aldım.

En arkada 1.000 lot ve altı, onların da arkasında ve ayakta lot altı hissesi olanlar oluyormuş.

Divan Pastanesinden gelen ikramlar da lot sayısına göreymiş sanırım. Lot altlarına sadece tek bir galeta, en öndekilere sen sebastiyan kek, hakiki Afyon vişne suyu ve pandispanya.
    Tamamda mesela benim maliyetim 150 tl. Hisse olmuş 1200 tl temettü verince 40 lira düşse ne olur. Kaldıki o 40 lirayı ziyadesiyle yerine koyuyor Ford.

7.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Tamamda mesela benim maliyetim 150 tl. Hisse olmuş 1200 tl temettü verince 40 lira düşse ne olur. Kaldıki o 40 lirayı ziyadesiyle yerine koyuyor Ford.

Bu Fort sayfasında yazılanların %98'i palavra kalan %2'si de şüpheli.

Ben de öyle yapıyorum. Salla gitsin. Temettü candır, bedelsiz bedavadır bedelli parayladır.

8. Bedelsiz yapacak da ne olacak aga? Eskiden 100 lotcug zortun vardı 1200 tl den 120 bin tl ediyordu, 100% bedelsiz verse 200 lotcug zortun olacak tanesi 600 tl den yine 120 bin tele. Bedelsiz yaptı da ne oldu? Şirketin kasasına para mı girdi? Yog. Şirket yeni müşteri mi buldu? Yogg. Böyle muhasebe oyunlarına gerek yogg. Bunlar ancag amatörü eğlendirir.

Sayfa 584/675 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •