Sayfa 592/673 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642 ... SonSon
Arama sonucu : 5384 madde; 4,729 - 4,736 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. grafik paylaşmak istiyorum..ama yüklemiyor...tradingview den grafik paylaşan arkadaşlar nasıl yapıldığına dair yardımcı olabilirler mi...biraz teknik konuşalım...

2. + da kapaması çok süper olur bugün için.

https://hizliresim.com/

Şu siteye girin resmi yükleyin yükledikten sonra linkler çıkacak. Forumlar için olan linki olduğu gibi copy paste yapın buraya.

3. Dudu'yu astınız
    ric'i küstürdünüz
    Henry Ford'u öldürdünüz,

E hani sayfada bi şey kalmadı ki kalite olsun? Goygoy yok, analiz yok, tutarlı ve ileri görüşlü fikirler yok.

Kap sayfasına döndü, Kap'tan gelen haberlerle medyaya düşen falanca üretici de elektrikli araç üretmekten vazgeçmiş haberlerini yapıştırır dururuz artık.

Fortingen Zortoto
    Das Qualität über auto zorttingen

4.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Dudu'yu astınız
    ric'i küstürdünüz
    Henry Ford'u öldürdünüz,

E hani sayfada bi şey kalmadı ki kalite olsun? Goygoy yok, analiz yok, tutarlı ve ileri görüşlü fikirler yok.

Kap sayfasına döndü, Kap'tan gelen haberlerle medyaya düşen falanca üretici de elektrikli araç üretmekten vazgeçmiş haberlerini yapıştırır dururuz artık.

Fortingen Zortoto
    Saydıgın isimler ve siz goygoy yapacagınıza paylaşım yapsaydınız o zaman.
    Zaten iyi şirkette sektör ve kap takip edilir rakiplere bakılır.Kalite odur.Gerisi boş.
    Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Dudu'yu astınız
    ric'i küstürdünüz
    Henry Ford'u öldürdünüz,

Fortingen Zortoto
    Ric bumerang gibidir. 40 kere gitti 41 kere geri döndü. Celebritilerin hayatı böyledir. Hep anlatmak, dinlenilmek ve pohpohlanmak isterler. Onun sahnesi burası. Aynı durum ahtapotçu için de geçerli.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Saydıgın isimler ve siz goygoy yapacagınıza paylaşım yapsaydınız o zaman.
    Zaten iyi şirkette sektör ve kap takip edilir rakiplere bakılır.Kalite odur.Gerisi boş.
    Ytd
    Senin anlamadığın şey adamlar 9 tane goygoy yazı yazıyor onuncu da güzel bir bilgi, yorum, ufuk açıcı şey öğretiyorlar. Bu da yetiyor. Kimse senin istediği tarz ve şekilde yazmak zorunda değil. Sick (hasta) kafalı yeni yetme biri gelip adamlara "o iş öyle değil böyle" diye akıl öğretebiliyor bu da onlara dalga ve goygoy malzemesi olup eğleniyorlar.

Herifler 20 küsür yıldır Froto biriktirmiş umrunda mı sanıyorsun burda yazmak? Manüpülasyoncu olsalar gider sığ ve dandik hisselerde yazar, onları pazarlarlar.

"Temettü verince fiyattan düşüyor ne anladık bu işten, temettü boştur Ford Connect hoştur" yazması bile hiciv yoluyla bir mesajdır aslında ama anlayana...

Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    Ric bumerang gibidir. 40 kere gitti 41 kere geri döndü. Celebritilerin hayatı böyledir. Hep anlatmak, dinlenilmek ve pohpohlanmak isterler. Onun sahnesi burası. Aynı durum ahtapotçu için de geçerli.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Gelsinler Rıdvan abim, forum öyle daha güzel. Onlar gidince boş adam ve Oralet'e kaldı ortam yazık oldu.

Öyle değil ama hadi diyelim hiçbir katkıları olmasa bile uzun vade hisse tutmaları bile örnek olacak muhteşem bir moral kaynağı bizler için.

"Bu yılki temettüleri de excelime işledim" cümlesi hepimiz için bir referans, mihenk taşı olmalıdır aslında. Düşünsene 14 yıldır temettülerini excele işlemişsin. Düşüncesi bile güzel.

7.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Senin anlamadığın şey adamlar 9 tane goygoy yazı yazıyor onuncu da güzel bir bilgi, yorum, ufuk açıcı şey öğretiyorlar. Bu da yetiyor. Kimse senin istediği tarz ve şekilde yazmak zorunda değil. Sick (hasta) kafalı yeni yetme biri gelip adamlara "o iş öyle değil böyle" diye akıl öğretebiliyor bu da onlara dalga ve goygoy malzemesi olup eğleniyorlar.

Herifler 20 küsür yıldır Froto biriktirmiş umrunda mı sanıyorsun burda yazmak? Manüpülasyoncu olsalar gider sığ ve dandik hisselerde yazar, onları pazarlarlar.

"Temettü verince fiyattan düşüyor ne anladık bu işten, temettü boştur Ford Connect hoştur" yazması bile hiciv yoluyla bir mesajdır aslında ama anlayana...

Gelsinler Rıdvan abim, forum öyle daha güzel. Onlar gidince boş adam ve Oralet'e kaldı ortam yazık oldu.

Öyle değil ama hadi diyelim hiçbir katkıları olmasa bile uzun vade hisse tutmaları bile örnek olacak muhteşem bir moral kaynağı bizler için.

"Bu yılki temettüleri de excelime işledim" cümlesi hepimiz için bir referans, mihenk taşı olmalıdır aslında. Düşünsene 14 yıldır temettülerini excele işlemişsin. Düşüncesi bile güzel.
    Sen de beni anlayamazsın pek tabi.
    Satasmasalar tabi ki biriktirme serüvenleri artı sağlar.Karanlık zamanların gecmişte dahi olmasını hatırlatmaları biriktirenler için bir bakıs saglar.
    Sektör ve sirket tecrübeleri de bugünkü haber akısı kadar önemlidir.
    Ancak farklı fikirleri bogmaya yönelik kişisel saldırıları ve goygoy muhabbeti yorucu.
    Tabiatıyla ben dahil ki çok karkı sağladıgımı düşünmüyorum birilerinin burdan cekip gitmesi ya da buralara gelmesi cok artı ya da eksi sağlamaz.
    Şirket orda geçmişi burda gelecek vizyonu da burda -burda derken şirketin raporlarında- yatırımcı değerlendirir.
    Manipülasyon yaptıklarını söylemedim hiçbir zaman -dudu nun hektas taki tavrı yanlıştı cıkar sağladı demedim orda da tüpraş ta da aynı tavrı sergiledi- ve bu tarz ve ona destek cıkan avaneleri yanlış perspektif oluşmasına yol acıyor.
    Hürriyet fikir bazında önemlidir.Her fikir kendi temelle üzerinde değerlendirilmeli.Bu fikir serbestliği susturulmamalı.
    Gelişim ancak bu yolla olabilir.
    Dogmanın önündeki en büyük engel susturmaktır.
    Karl popers ın kitaplarını öneririm.Oradaki bakıs acısı kişisel yatırımda da faydalı olacaktır.Yatırımın felsefi temeli olmalıdır çünkü.
    Bunu sağlamak için önce kibri bırakmak lazım.Bahsettiğin kişiler kibirli.
    Yaşları itibariyle kendilerini çok başarılı görüyorlar bu yanlış.Sürekli amatör ruhu taşımak gerekiyor.
    Senin dahi bana cevabında senin anlamadıgın sediğin nokta benim anlamadıgım kanısına varman sebepsizce bir kibir barındırıyor.Onların yatırım anlayısını ben zaten yıllardır uygulamış biriyim genç yaşıma rağmen.
    Tek farkım nakit akısım belki çoğu insana göre kuvvetliydi o yatırımı daha da kolaylaştırdı o ayrı mesele.
    Demem o ki o arkadaslardan rahatsızım farklı fikirlerle kavga ettikleri için cevap verdikleri için değil.
    Ytd

Sayın arkadaşlar lütfen birbirinize kırıcı cümleler kullanmayınız. Sizler de siyasilerimizden örnek alıyorsunuz. Burası bilgi paylaşım platformudur. Seviyeli ve gerçek bilgilerin paylaşılması rica olunur. Saygılar.

Sayfa 592/673 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •