Sayfa 617/678 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667 ... SonSon
Arama sonucu : 5420 madde; 4,929 - 4,936 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    http://share.matriksdata.com/shareMa...04141631431453

Bu da yakin cekim olsun...

Bili bili gah gah

Bili bili gah gah
    neden bu forumda herkes senden nefret ediyor acaba ,seni çözmüşlerrrrrrrrrrr ondan

2.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Asla seninde duduya karşı nefret dolu olduğunu onu her seferinde yerdiğini bilirim ,o nedenle sana saygı ve sevgi doluyum ,haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır ,seninle aynı iyi niyet içerisindeyiz ,bu kanıya nereden vardığına şaşırdım
    Ben artı her bilgiye olumlu ya da olumsuz dikkatle bakar öğrenmeye calısırım.
    Bilirim ki burda terbiyesizlik hadsizlik saygısızlık yapan gerçek hayatta yapamaz bana karsı.Onun için kızgınlıgım ve kinimi uzun tutmam.
    Dudu yu gerekctüpraş ta gerek hektas ta en cok eleşitren bursa da saygısızlık yaptıgı zaman tartısan biriyim.

Ancak buraya gelip bir seyler okuyup farklı bakıs acısı kazanmak isteyenlere artı bilgi verildiğinde kim verirse versin olur yazar not ederim gerekirse.
    Kimseye bakıp yatırım yapmam kimseye bakıp da satmam benim ekonomik kişisel bilgim bana yeter.
    Sana söyleme sebebim de benim yazdıklarım sonrası yazman.
    Bot hesap vs diyorsan yönetime bildir.
    Bunu ifade edeyim kısa vadeli tuttugum hisseler dısında ki onlara da yazmıyorum sattıgım hissem yok.
    Borsaya yatırdıgım paraya ihtiyacım da yok baska planım da yok burda ali cengiz oyunlarına aklımı yormam ihtiyacım da yok.
    Dicrksin ki neden yazıp ugrasıyorsun:Hoşuma gidiyor.
    Yatırım yapmak şirket takip etmek hem özel hayatımda hem de yatırım anlamında hoşuma gidiyor başka bir açıklaması yok.
    Beni karıstırmadıgını ifade ettin kabul beni karıstırmayın da zaten.Ben normal bir yatırımcı değilim.Benim kafam başka çalışıyor.

Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Unitmayin Hasan almaz basan alir bu Ford'u..

Ne horos dinlerim ne tavuk..

Basarim temettuyu..
    Tüpte gördüm sizi geri mı döndünüz

4. Vakıftan işlem yapan var mı ?Benim froto' lar hesapta gözükmüyor.Ayın 8'inde İş yatırımda al-sat yaptım. Vakıfta sinek avladım.Konu hakkında bilgisi olan. ?

5. Geçenlerde sanırım Güven beyin beyanatlarında geçmişti, dikkatlerden kaçmamıştır hatırlatayım dedim: batarya işi ile ilgili yatırım yapacaklarını söylemişti satır arasında.. hoş gelişmeler olacak inşaallah.

Hır gür işlerini de bırakalım artık ortalık sakinleşmişken.

6.  Alıntı Originally Posted by Fatih34 Yazıyı Oku
    Geçenlerde sanırım Güven beyin beyanatlarında geçmişti, dikkatlerden kaçmamıştır hatırlatayım dedim: batarya işi ile ilgili yatırım yapacaklarını söylemişti satır arasında.. hoş gelişmeler olacak inşaallah.

Hır gür işlerini de bırakalım artık ortalık sakinleşmişken.
    Bu yönde çalışmalar da yapılıyordur ufak çaplı.
    Ancak sağda solda hiç haberi geçmiyor.
    Toplantıda bahsettiler.
    Ancak koc un batarya işinden vazgecmeleri daha az parayla daha stabil yatırım düşündüklerini aklıma getiriyor.
    Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    http://share.matriksdata.com/shareMa...04141625199422

Birisi gecen gun ortalama F/K sormustu.

Grafikten gorulecegi uzere 10-12 gibi ortalamasi....

8 altina dogru kademeli alimlarla biriktirilir, 14 uzerinde kademeli olarak biraz realize edilir gibi duruyor...

Ben sadece biriktiriyorum riske atamam ancak en son 700-750 arasinda 8 f/k dan FROTO var isteyen var mi diye burada sormustum. Kendim ise en son 1 Kasim temettusunu 829 ortalama ile geri basmis ve hic de pismanlik duymamistim.

Su andaki f/k ise 8.31 yani bu karlilik devam edecek hatta artacak diye dusunenler horos ne derse desin temettu ile yeni alim yapabilirler.

kafası çalışana şu bilgi yeter de artar bile.

bereketin, anadolu'nun, emeğin, dayıların teyzelerin sesi be:

https://www.youtube.com/watch?v=3ZC-8Jk8ePk

gr gr gr gr gr gr gr gr gr gr gr

Sayfa 617/678 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •