Sayfa 631/678 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641 ... SonSon
Arama sonucu : 5420 madde; 5,041 - 5,048 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Genelde her sene böyle oluyor,temettüyü alanın tahtada alıma koşacağını bilen büyük el temettü günlerinde hisseyi yukarda forse edip temettücülere bir güzel yukardan servis yapıyor.Akabinde hisse ilk çeyrek bilançosu gelene kadar yatay-sıkışık seyre geçiyor.Ancak bu yıl temettü döneminde hissenin çarpanı geçmiş yıllara göre çok ucuz kaldığı için çok aşağı basabileceğini düşünmüyorum.Bunu yapmaya kalkan kim olursa malını kaptırdığıyla kalır kanımca.8 çarpan pandemi dibinde işlem gördüğü çarpan ve şu an Ford bu çarpandan işlem görüyor.Şahsen büyük el 8 altına cesaret ederse diğer hisselerimden kaydırma yaparım.Ortalama çarpanı 12 bu arada Ford’un.%40 iskonto var.İlk çeyrek satış rakamı toplam 166 bin adetle geçen seneden yüksek.Enflasyon muhasebesinin yaradığı nadir şirketlerden biri olduğunuda hesaba katarsak Ford’un yolu her şekilde açık gibi duruyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

2.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Genelde her sene böyle oluyor,temettüyü alanın tahtada alıma koşacağını bilen büyük el temettü günlerinde hisseyi yukarda forse edip temettücülere bir güzel yukardan servis yapıyor.Akabinde hisse ilk çeyrek bilançosu gelene kadar yatay-sıkışık seyre geçiyor.Ancak bu yıl temettü döneminde hissenin çarpanı geçmiş yıllara göre çok ucuz kaldığı için çok aşağı basabileceğini düşünmüyorum.Bunu yapmaya kalkan kim olursa malını kaptırdığıyla kalır kanımca.8 çarpan pandemi dibinde işlem gördüğü çarpan ve şu an Ford bu çarpandan işlem görüyor.Şahsen büyük el 8 altına cesaret ederse diğer hisselerimden kaydırma yaparım.Ortalama çarpanı 12 bu arada Ford’un.%40 iskonto var.İlk çeyrek satış rakamı toplam 166 bin adetle geçen seneden yüksek.Enflasyon muhasebesinin yaradığı nadir şirketlerden biri olduğunuda hesaba katarsak Ford’un yolu her şekilde açık gibi duruyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bunu tahmin edebiliyoruz sanırım artı
    Bekledim ve şu anda aldım ben açıkcası

3. 20 Günlük ema gelsin öyle alımlara başlarız 1.100 rakamlar

4.  Alıntı Originally Posted by armos Yazıyı Oku
    20 Günlük ema gelsin öyle alımlara başlarız 1.100 rakamlar

şu bölgeyi bekleyin..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,017
     Alıntı Originally Posted by armos Yazıyı Oku
    20 Günlük ema gelsin öyle alımlara başlarız 1.100 rakamlar
    Kirmizi 20 gunluk EMA dan son zamanlarda bir kac kere donmus gercekten..

Bakalim yine donecek mi???
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6. 1090 lar gelmeden temettüleri gömmem. yaşasın ppf.

7. Ben de aldım, ema memo beklerken psikolojim bozuluyor. 20 lira yukardan alsam ne almasam ne, alacağım lot sayısı zaten belli, sizler gibi benim temettüme 300-500 lot düşmüyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Ben de aldım, ema memo beklerken psikolojim bozuluyor. 20 lira yukardan alsam ne almasam ne, alacağım lot sayısı zaten belli, sizler gibi benim temettüme 300-500 lot düşmüyor.

ben de 5 tane alacağıma 6 tane alma peşindeyim Osmancığım. teknik analizin gücü burada işte.

Sayfa 631/678 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •