Sayfa 453/674 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon
Arama sonucu : 5390 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Vehbi koç un yaptıklarıyla neler neler yapılmış.
    Varisleri de hem para hem de eğitim olarak buna müsait bu işleri hem devinimini ilerletmeli hem de yeni hamleler yapmalı.
    Ucak yolu işine girersin
    Orokar da motor üretimi yok bu işi yapabilirsin
    Bu otomotivde yenilikler var bunları yapabilirsin
    Banka yatıeım bankacılıgı kısmını ilerletmeli bunu idame ettirirsin.
    Spora harcadıgın karsılıksız parayla büyükşehirlerde lise koç lisesi bünyesinde actırırsın yurtlar yaptırırsın vehbi koç vakfı adına
    Kargo işinde geç kaldın e ticarete dökersin o işi
    Aygaz ı tüpraş on içine al rüzgar güneş santralleri dısarıda yapmak için hamleler yaparsın bir sürü iş var.
    Akla gelen gelmeyen bir sürü global iş var.
    Tat gıda yı satıyorsun bunu tohum tarım şirketi haline dönüştürmen lazım
    Tasımacılık anlamında globalde önemli denizyolu şirketi kurarsın onu ilerletebilirsin.
    Bu kadar alanda iş derinliği yaratabilirken sporla ugrasıyorsun bjk fb ye kendini bütünleştirmişsin.
    Bunların hepsi yanlış.
    Memleketin cok calısmaya ihtiyacı var.
    Topluma dair bir seyler koymaya onlara faydalı olmaya cok ihtiyacımız var
    Deden kurmus baban yürütmüş sen de al bu holdingi ilk 100 şirketin arasına sok.
    Senin de adın tarihe geçsin.
    Spora destek ol yatırım yap karsılıksız olarak ama topluma tesis yapıp hediye ederek yap bu işi.
    Fb ye harcadıgı karsılıksız parayla neler yapılırdı neler topluma karsılıksız.
    O da benim oyun dünyam bu diyor sanırım.
    Bana göre yanlış.
    Ytd syg
    Ayrıca Türkiyede spor işi kalitesiz bir iş, ne işin var senin it ile kopuk ile...

2.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Ayrıca Türkiyede spor işi kalitesiz bir iş, ne işin var senin it ile kopuk ile...
    Sorma abi.
    Gevezelik ettim kusura bakmayın.
    Ama dua ederken diyorum Allahım keşke cok zengin olsaydım global çapta neler yapardım neler.Tarihe gececek işler yapardım.
    Bu memleketin cok calısmaya ihtiyacı var.
    Kütüphaneler acardım üniversiteler acardım ülkeme daha faydalı olurdum.
    Amazonun sahibine bakıyosun metrelerce uzunlukta yat alıyor ulan o parayla neler yapılır neler ufak yata binsen sanki denize acılmıcaksın.
    Zenginin tembeline, lüks harcamasına ayar oluyorum;)
    Syg

3. Bu ayki 7. Roro "Finnsun" limanda 6. Roro Neptune Galane ile birlikte yükleniyorlar.

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Şimdi Ford avrupa cenahında son gelişmeleri irdelersek
    1- Ticaride iki yeni modelle stelantis grubuna karşı bir atak geliştirdiler ama transit eski kaldı
    2- binekte focus ecosport mondeo ve fiesta oyun dışı kaldı , kuga ve puma yarı ömrünü tamamladı ve satışları giderek düşecektir
    3- Ford explorer üretilemedi, çokta satamayacak gibi duruyor
    Zaten binekte avrupada yok olmak üzere olan ford grup bence yukarıdaki gelişmeler gözönüne alındığında bu yıl en az 2 yeni model kararı verecektir. Bunlardan birinin otosan a gelme olasılığı bence çok yüksektir. Fabrika da bence Romanya olacaktır
    Ticaride yeni transit çalışmaları duyurulabilir

5. Çinin otomotivde agresif büyümesi geleneksel markaları birleşmeye itebilir mi, mesela Ford-Vw birleşmesi

6.  Alıntı Originally Posted by msaki Yazıyı Oku
    Çinin otomotivde agresif büyümesi geleneksel markaları birleşmeye itebilir mi, mesela Ford-Vw birleşmesi
    vw'ye geleceğin nokiası gözüyle bakılıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    vw'ye geleceğin nokiası gözüyle bakılıyor.
    Neden öyle düşünüyorsunuz?

8. Selamlar, Mathias'ı gören var mı?
    Mathias ereğli forumunda seni bekliyoruz...

Sayfa 453/674 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •