Sayfa 626/678 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676 ... SonSon
Arama sonucu : 5418 madde; 5,001 - 5,008 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. İkili sataşmalarınızı gidin kendi aranızda özelden yapın,sabah akşam kedi köpek gibi sizin itişmelerinizi okumak zorunda değil bu millet.Şurada faydalı iki satır yazanda sizin yüzünüzden elini çekiyor forumdan.Uyarı bir kere yaparsın herkes okur dikkate alan alır almayan almaz.Aklı olup kendi aklını kullanan zaten başkasının yazıp çizdiğiyle hareket etmez.Bunu bilemeyecek kadarda aptal olanlar bir zahmet bedeline katlansın.Geçen günde kelebek/ters düz yan falan fistan uyumsuzluk var diye millete malını sattırıp ardından bakıtıp milleti elindeki hissesinden ve temettüsünden eden biri paydah olduydu.Adam birde yatırım tavsiyesi verip elinizdeki lorları arttırmak için yapın bunu demeye getirdi.Forumlara kadar adamlarını salıp milletin elinden mal kapmak için her fırıldağın çevrildiği bir piyasada bunca aleni şeylere rağmen halen başkasının aklıyla hareket edenlere acınmaz.Ama bu gibi uyarılarda sabah akşam yapılmaz.Yapıyorsan senin amacın milleti uyarmak adı altında kendi şahsi hesabını görmektir.Kimse aptal değil.Sizi uyarıyorum ayağına şahsi husumetini milletin sırtından gütme.Git varsa hesabın özelden gör.Yetti artık iyice gına getirdiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

2. Lütfen kimse yanlış anlamasın da beni, her yıl temettüleri zamanında geri alımda efektif kullanamıyorum, zira, toplu para olduğu için zekatı geciktirmemek adına kullanmak zorunda kalıyorum, sonrasında elimde para olunca da hisselerim ta bilmem nerelere gitmiş oluyor ;) hep yüksekten ekleme yapmış oluyorum maalesef, kendimce çözüm arıyorum bulamadım, kredili asla iş yapmıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    İkili sataşmalarınızı gidin kendi aranızda özelden yapın,sabah akşam kedi köpek gibi sizin itişmelerinizi okumak zorunda değil bu millet.Şurada faydalı iki satır yazanda sizin yüzünüzden elini çekiyor forumdan.Uyarı bir kere yaparsın herkes okur dikkate alan alır almayan almaz.Aklı olup kendi aklını kullanan zaten başkasının yazıp çizdiğiyle hareket etmez.Bunu bilemeyecek kadarda aptal olanlar bir zahmet bedeline katlansın.Geçen günde kelebek/ters düz yan falan fistan uyumsuzluk var diye millete malını sattırıp ardından bakıtıp milleti elindeki hissesinden ve temettüsünden eden biri paydah olduydu.Adam birde yatırım tavsiyesi verip elinizdeki lorları arttırmak için yapın bunu demeye getirdi.Forumlara kadar adamlarını salıp milletin elinden mal kapmak için her fırıldağın çevrildiği bir piyasada bunca aleni şeylere rağmen halen başkasının aklıyla hareket edenlere acınmaz.Ama bu gibi uyarılarda sabah akşam yapılmaz.Yapıyorsan senin amacın milleti uyarmak adı altında kendi şahsi hesabını görmektir.Kimse aptal değil.Sizi uyarıyorum ayağına şahsi husumetini milletin sırtından gütme.Git varsa hesabın özelden gör.Yetti artık iyice gına getirdiniz.

Tam şimdi ben yazacaktım ellerinize sağlık

Bu gereksiz tartışma bizim zamanımızı ve sağlığımızı çalıyor.Bu da kul hakkı

İnsanları düşündüğü için yazan arkadaş dediklerin çok net anlaşıldı sürekli tekrarlamaya gerek yok

Bu arada ben kimsenin botu değilim
    İnanmayan hektaştaki yazılarıma bakabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,016
    iş bankası yatırmış temettüleri
    hayırlı kazançlar fordcu ortkalarıma
    yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,014
     Alıntı Originally Posted by ENastsuD Yazıyı Oku
    kasım temettü beklentiniz nedir? bir bu kadar daha alır mıyız yoksa geçer mi?
    Benim beklentim 28-29 TL bruttur...
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    İkili sataşmalarınızı gidin kendi aranızda özelden yapın,sabah akşam kedi köpek gibi sizin itişmelerinizi okumak zorunda değil bu millet.Şurada faydalı iki satır yazanda sizin yüzünüzden elini çekiyor forumdan.Uyarı bir kere yaparsın herkes okur dikkate alan alır almayan almaz.Aklı olup kendi aklını kullanan zaten başkasının yazıp çizdiğiyle hareket etmez.Bunu bilemeyecek kadarda aptal olanlar bir zahmet bedeline katlansın.Geçen günde kelebek/ters düz yan falan fistan uyumsuzluk var diye millete malını sattırıp ardından bakıtıp milleti elindeki hissesinden ve temettüsünden eden biri paydah olduydu.Adam birde yatırım tavsiyesi verip elinizdeki lorları arttırmak için yapın bunu demeye getirdi.Forumlara kadar adamlarını salıp milletin elinden mal kapmak için her fırıldağın çevrildiği bir piyasada bunca aleni şeylere rağmen halen başkasının aklıyla hareket edenlere acınmaz.Ama bu gibi uyarılarda sabah akşam yapılmaz.Yapıyorsan senin amacın milleti uyarmak adı altında kendi şahsi hesabını görmektir.Kimse aptal değil.Sizi uyarıyorum ayağına şahsi husumetini milletin sırtından gütme.Git varsa hesabın özelden gör.Yetti artık iyice gına getirdiniz.

kardeşim sen ruh hastasımısın?
    benim kasamda 220 milyon usd var da ,millete lot sattırıp tahtayı mı topluyorum?bunun için forumlarda mı geziyorum?grafiklerden hangisi yanlış?örnekle göstermedik mi?
    sen hala ters kelebeği gösteremedin?
    özür dileyecek adamlığın yok...belli...
    sataşmayacak insanlığın olsun..ben burdayım..grafiğinde arkasındayım..teknik den anlayan biri periyodu görür..
    sen anlamıyorsun o net..kelebeği çeviren adamın tekniği belli..özür dilememek için de kendince mağduriyet yaratıyor millet zarara girmiş sen özür dile diyor..herkes aptal sen akıllısın..
    seni çözdük...uza git.sataşma..
    ben grafiğin arkasındayım...
    adam isen ilkönce kelebeğin ters çevrilmişini,sonra da grafikteki teknik hataları göster...
    ha..adamsan tabii...
    grafiksiz gelme...sakın...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,014
     Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku

Cok guzel ifade etmissiniz elinize saglik..

Adama kac defa dedim bak DM yi aciyorum, varsa bir sey benimle alip veremedigin yaz oradan ozelden, herkes senin benim atismalarimi okumak zorunda mi??

Ama yazmadi tabii, cunku onun derdi burada herkese acik bir sekilde bana saydirarak aklinca itibar kasmak, kucuk kus beynine dopamin salgilattirmak, kendini iyi hissetmek

HEKTS basligina ilk geldiginde bana ozelden bir sey sormak istedigini soyledi ben de basliga yaz herkes faydalansin dedim iplemedim muhteremi diye takti, o gunden beri de takik, ezik bir sahsiyet.

Aklinca bana saydirip itibar puani elde edecek.

Insan bir kere yazar ne yazacaksa, bir kere uyarir sonra ceker gider.

Ben ne zaman bir yerde yazsam oraya damliyor hemen ve basliyor ayni teranelere...
    Son düzenleme : Dudu; 16-04-2024 saat: 16:09.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

8.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku

bugün itibariyle 21 günlük sma ya temas etti fiyat..Temmuz-Aralık arası oluşan flamanın hedefi ile 21 Martta başlayan olası bat formasyonunun hedefi çakıştı..1187 civarları..
    mart ayındaki negatif uyumsuzluk çalıştı..yarın 21 sma ile takip edilmeli..21 sma çok net çalışıyor..tahminim temettü öncesi hedefi bulur...tabi yatırım tavsiyesi değildir..
    Bat dediğin butterfly ilk attığın kelebek buydu.Akabinde bu kelebeği terse çevirdin.O mesajınıda birazdan bulup paylaşacağım.Telden giriyorum pc başında olsam tüm mesajlarını tek postta alıntılayıp hak ettiğin cevabı tek seferde verirdim.

Cahillik mutluluktur!

Sayfa 626/678 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •