Sayfa 60/674 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 5385 madde; 473 - 480 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Hadi koçum benim.

2. Bugunu not alalım. Beklediğimiz hareketler bunlar...
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

3. kayaları delen dalgaların birbuçuk iskenderidir. bugünkü iskenderci iyiydi, ne varsa salaş mekanlarda var. aynı sibel'in dalgalı saçları gibi, sibel'i sevmemin nedeni samimiyeti ve içtenliğiydi, bana hep tuzlu çubuk alırdı, ne tuzlu çubuk yedim sayende sibel, paran ona yeterdi ama kocaman yüreğin herşeye yeterdi. iskendercide iskender yedim tabi ki. ufak masalar, ufak tabureler, yanyana oturmuş insanlar, yemeğin üstüne yakılan sigaralar. bir tane de senin için yaktım sibel. ta ki elemanın dirseği kafama çarpıp sigara ağzımdan fırlaya yazana kadar. o anda sen aklıma geldin : akı kapasitörü. pardon yani froto grafiği. hem de boncuksuz. without boncuks. kayaları delen iskenderin üstüne kahvem okkalı geldiği için boncukları kapattım. boncuk hassasiyetinizi biliyorum. bütün boncukları o delinmiş kayaların dibine sakladım, akı kapasitörüyle beraber. sibel'in dalgalı uzun saçları hepsini delmeye yeter. abi zaten önemli olan kot sayısı, temettülerle tekrar hisse alırsan kotların artıyor, taşlı kot, yırtık kot, dar paça kot.

yatırım tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : krabby; 12-05-2023 saat: 00:10.

4. Bence bu şikayetleri dikkate alması gerek yetkililerin Puma için baya geri dönüş mevcut..

5. Seçimin milletimize şirketlerimize hayırlı olmasını bir yatırımcı olarak diliyorum.
    Ytd syg

6.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Seçimin milletimize şirketlerimize hayırlı olmasını bir yatırımcı olarak diliyorum.
    Ytd syg
    Amin, hayırlısı olsun

7.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Amin, hayırlısı olsun
    Sayın alanzo holding hissesi geçmişte ya da herhangi bir zamanda aldınız mı?
    Holding hissesine yaklasımınız nedir?
    Syg ytd

8. Oyumuzu kullandık geldik, inşallah hayırlısı ne ise o olur ve haftaya yüzlerimiz gülmeye başlar.

Sayfa 60/674 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •