Sayfa 74/674 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon
Arama sonucu : 5386 madde; 585 - 592 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by krabby Yazıyı Oku
    genç adamsın, koy şu grafiği cebine, şşştt, genç adamsın lazım olur, şşştttt, koy cebine lazım olur, şşşştttt, genç adamsın, manitana temettülerle bir yemek ısmarlarsın şşşttt koy cebine lazım olur

yatırım tavsiyesi değildir.

Zirveyi geçerse hedef kaç ?
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

2.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Zirveyi geçerse hedef kaç ?
    merhaba.
    çok takılmayın grafiklere, kimseyi yanlış yönlendirmek istemem. ama teknik analizde genel kural şöyle, zirveyi geçerse alt ve üst destek boyu kadar daha yukarı gider. zirveyi geçerse tabi. tam tersi durumda da, yani aşağı kırarsa, yine desteklerin boyu kadar aşağı gider.

yatırım tavsiyesi değildir.

3. bende 48 USD civarında bir hedef bulmuştumda o nedenle sordum...

Zaten bu hisse 50 USD altında ne geziyor bende anlamıyorum....
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

4. Cengiz Solakoğlu'nun Koç'ta 38 Yıl adlı kitabını muhtemelen birçoğunuz okumuştur. Koç bünyesinde şehir şehir dükkan,dükkan gezerek ampül satarak başlayan kariyeriyle, satamadığı buzdolaplarını artık fabrika bahçesine stoklayan ve sürekli zarar eden Arçelik'in başına geçmesiyle ülkede pazar lideri yapan değerli bir yöneticinin anı kitabı...

İçeriği müthiş ticari, ahlaki derslerle dolu olan bu kitabın en sevdiğim bölümü Vehbi Koç'la olan anıları kısımlarıydı. Koca bir imparatorluğun başındaki zatın gerçekten nasıl mütevazi, ileri görüşlü, detaycı bir insan olduğunu bazen şaşırarak ama kesinlikle takdir ederek okudum.

Vehbi Koç'un hayatı, vizyonu, olaylara bakışı, yönetim anlayışı her ne iş yapıyorsak yapalım herkese büyük derslerle dolu gerçekten. Kendisini tekrar saygı ve rahmetle anıyorum.

Aşağıda bir bayi toplantısı sonrası Cengiz beye gönderdiği mektubu okuyunca ne demek istediğim daha iyi anlaşılır.

IMG_20230613_173432~2.jpg

IMG_20230613_171452~2.jpg

IMG_20230613_171517~2.jpg

Fotolar net görünmüyor sanırım dileyen bu linklerden de bakabilir

https://www.hizliresim.com/s6t7ws5

https://www.hizliresim.com/firi927

https://www.hizliresim.com/nabtqox

5.  Alıntı Originally Posted by akif.y Yazıyı Oku
    Cengiz Solakoğlu'nun Koç'ta 38 Yıl adlı kitabını muhtemelen birçoğunuz okumuştur. Koç bünyesinde şehir şehir dükkan,dükkan gezerek ampül satarak başlayan kariyeriyle, satamadığı buzdolaplarını artık fabrika bahçesine stoklayan ve sürekli zarar eden Arçelik'in başına geçmesiyle ülkede pazar lideri yapan değerli bir yöneticinin anı kitabı...

İçeriği müthiş ticari, ahlaki derslerle dolu olan bu kitabın en sevdiğim bölümü Vehbi Koç'la olan anıları kısımlarıydı. Koca bir imparatorluğun başındaki zatın gerçekten nasıl mütevazi, ileri görüşlü, detaycı bir insan olduğunu bazen şaşırarak ama kesinlikle takdir ederek okudum.

Vehbi Koç'un hayatı, vizyonu, olaylara bakışı, yönetim anlayışı her ne iş yapıyorsak yapalım herkese büyük derslerle dolu gerçekten. Kendisini tekrar saygı ve rahmetle anıyorum.

Aşağıda bir bayi toplantısı sonrası Cengiz beye gönderdiği mektubu okuyunca ne demek istediğim daha iyi anlaşılır.

IMG_20230613_173432~2.jpg

IMG_20230613_171452~2.jpg

IMG_20230613_171517~2.jpg
    Uğur Ekşioğlu 'nunda bir kitabı vardır tavsiye ederim.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Bilmiyordum teşekkür ederim. En kısa zamanda edinip okuyacağım. Kitapta adı bol bol geçiyor zaten

7.  Alıntı Originally Posted by akif.y Yazıyı Oku
    Bilmiyordum teşekkür ederim. En kısa zamanda edinip okuyacağım. Kitapta adı bol bol geçiyor zaten
    Rica ederim. Beni de etkileyen kitaplardan biridir. Uğur beyde üniversite sonrası Koç ta işe başlamış ve uzun yıllar çalışmış. Ben de oto biyografi kitaplarını çok seviyorum.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. soğuması lazım, bu aralar fazla göz önünde.

sinsice alım fırsatı kollamaya devam...

Sayfa 74/674 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •