Sayfa 86/674 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon
Arama sonucu : 5386 madde; 681 - 688 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

Çok ısındı, biraz soğusa daha sağlıklı olur gibime geliyor. YTD. Sallıyorum.
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

2. selam dizel clio'cular. son dürüm şöyle. dün yediğim dürümün etkisindeyim hala. müthiş bir dürümdü. tabladaki tık tık salata sesleri yok mu, beni benden alıyor o sesler. o kimyon kokusu. dürümün üstüne yakılan sigara ve az şekerli kahve. üstümde sibel'in kokusu. tek sıkıntı, akı kapasitörünü aktive etmek için gereken 1.2 gw'lık enerjiyi nereden bulacağım. neyse, sözlerime müstesna bir eserle son vermek isterim, lütfen kabul buyurunuz ve eşlik ediniz efendim. eşlik ederken, "sen de beni bekle" mısrasında, dilimizi dışarı çıkarıp "sen de" diyoruz.

Baharı bekleyen kumrular gibi
    Sen de beni bekle, sakın unutma
    Ellerim havada, gözlerim yolda
    Bir Tanrı'yı, bir de beni
    Sakın unutma

Bir şarkı oldun dudaklarımda
    Senin ismini söyledim durdum.

yatırım tavsiyesi değildir.

3. Evet.50 dolara doğru adım adım.

4. Şöyle bi baktım da.. Bistin en eski ve köklü firmalarından biri olmasına rağmen yazılıp çizilen o kadar az şey var ki.. Halbuki yeni arz olmuş 2 3 aylık firmalara 200 syf yazı yazılmış

Bişey söylemeye, fikir yürütmeye, düşünmeye gerek de yok zaten.. Froto'yu alırsın ve arada bi bakarsın o kadar.. O senin için çalışır zaten..
    "..Ne dilersen Hak'tan dile,
    Kılavuz ol doğru yola.."

5. Ben konuşulması taraftarıyım.Mesela şunu bilmiyorum ve öğrenmek istiyorum:21 milyar TL uzun vadeli borcu TL mi dolar mı euro mu.Volkswagen üretimi başladı mı gibi sorular

6.  Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Ben konuşulması taraftarıyım.Mesela şunu bilmiyorum ve öğrenmek istiyorum:21 milyar TL uzun vadeli borcu TL mi dolar mı euro mu.Volkswagen üretimi başladı mı gibi sorular
    Vw üretimine dair bilgim yok, bunun için satış mağazalarını arayıp öğrenebilirsiniz. Döviz konusuna gelince; borcunun bir kısmı döviz bir kısmı tl ile diye biliyorum. Bununla beraber; kaygılanmanız gereken en son konu döviz olsun. Çünkü bildigim kadarıyla döviz getirisi en yüksek 1 froto 2 thy.. Bol kazançlar.. YTD..
    "..Ne dilersen Hak'tan dile,
    Kılavuz ol doğru yola.."

7. Şirketteki mühendislerimiz memnun mu acaba?
    Ytd syg

8.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Şirketteki mühendislerimiz memnun mu acaba?
    Ytd syg
    Koç elemanlarını mutlu eder o konuda da iyidir

Sayfa 86/674 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •