Sayfa 135/674 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon
Arama sonucu : 5385 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Benzer düşünüyorum. Satmak yok, bekleyeceğiz
    aynen , 2 yıldır surekli alım yonundeyim frotoda ve portfoyun yarıdan cogu, hedefimiz yuksek once 40$ sonra 50$larıda bearber goruruz umarım,

frotoda uzun vadeli ortaklııga devam..

hurmetle

2. Şimdi yazınca sanki bu hisseden hep dertliymişim gibi algılanacak ama traktörden acayip dayak yedik 😀

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,002
     Alıntı Originally Posted by mathador Yazıyı Oku
    Şimdi yazınca sanki bu hisseden hep dertliymişim gibi algılanacak ama traktörden acayip dayak yedik ��
    Sorun yok..

Once biri gider, sonra onu birakirlar dinlensin diye para digerine girer, onu da cikarirlar.

Bu is boyle sirayla giderler.

Her ikisi de iyi sirket.

Temel verileri de benzer.

Isteyen onu alir isteyen bizimkini kimisi yarim yarim yapar.

Insan nasil rahat ediyorsa oyle yapmali.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4. Kimse fort düzeltme yapmadı demesin. 7 işlem günüdür yaptığı düzeltme yetti gari.

5.  Alıntı Originally Posted by mathador Yazıyı Oku
    Şimdi yazınca sanki bu hisseden hep dertliymişim gibi algılanacak ama traktörden acayip dayak yedik ��
    En sevdiğim hisse TTRAK tı.Ama ziraat bankasının %5 lik kredisine göbekten bağlı.
    bu kredi amacından sapmıs druumda
    çiftçi traktörü ihtiyacı olduğu için değil ucuz kredi bulduğu yatırım için kullanıyor.
    M.Ş(HMB) Bunu fark edince tedbir alacaktır.
    Zira o zaman %5 ile otomobil kredisi verilsin millet araba alsın.

6. Haftaya ttrak bu uyuzu geçer en azından 1 ay sürer diyordum yakalaması. Vw üretimiyle ilgili sözleşme tarihinden sonra doğru düzgün bir haber yok hala, 2023 diyor sözleşmede ama şirketten hala ses seda yok belki de yatırımlarda ya da hedef üretim tarihlerinde gecikmeler, ertelemeler var veya ne olursa olsun bu hissenin ederi bu kadar biz kendi kendimize çok beklentiye giriyoruz. Seçimden sonra gitmeyen hisse kalmadı endeks bile %60 yapmış bunun artışının abartılacak bir tarafı yok. Geçen yılda geride kaldı diye dert yanıyorduk yine aynı, hisse hareketlerinde değişim yok.

7.  Alıntı Originally Posted by wheaver Yazıyı Oku
    Haftaya ttrak bu uyuzu geçer en azından 1 ay sürer diyordum yakalaması. Vw üretimiyle ilgili sözleşme tarihinden sonra doğru düzgün bir haber yok hala, 2023 diyor sözleşmede ama şirketten hala ses seda yok belki de yatırımlarda ya da hedef üretim tarihlerinde gecikmeler, ertelemeler var veya ne olursa olsun bu hissenin ederi bu kadar biz kendi kendimize çok beklentiye giriyoruz. Seçimden sonra gitmeyen hisse kalmadı endeks bile %60 yapmış bunun artışının abartılacak bir tarafı yok. Geçen yılda geride kaldı diye dert yanıyorduk yine aynı, hisse hareketlerinde değişim yok.
    koskoca Vw 2023 te üretim yapmayacak mı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,002
     Alıntı Originally Posted by wheaver Yazıyı Oku
    Haftaya ttrak bu uyuzu geçer en azından 1 ay sürer diyordum yakalaması. Vw üretimiyle ilgili sözleşme tarihinden sonra doğru düzgün bir haber yok hala, 2023 diyor sözleşmede ama şirketten hala ses seda yok belki de yatırımlarda ya da hedef üretim tarihlerinde gecikmeler, ertelemeler var veya ne olursa olsun bu hissenin ederi bu kadar biz kendi kendimize çok beklentiye giriyoruz. Seçimden sonra gitmeyen hisse kalmadı endeks bile %60 yapmış bunun artışının abartılacak bir tarafı yok. Geçen yılda geride kaldı diye dert yanıyorduk yine aynı, hisse hareketlerinde değişim yok.
    Bistin krali o.

Agizini topla
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 135/674 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •