Sayfa 167/673 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon
Arama sonucu : 5379 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. %125 te gerçekçi olmamış. Haberin yorumlarını okuyunca işçilerin türk metalden şikayetçi olduğu anlaşılıyor ülkedeki her sendika gibi. İstediklerini alamazlarsa birde greve giderler normalde grevleri erteleyen hükümet koç şirketi diye ertelemez hatta haberlere çıkar şimdi. Baya senaryo oluşturduk ama inşallah sorunsuz, tarafları memnun eden bir sözleşmeye varılır.

2. Kavgasız gürültüsüz halledilse bari…
    Para lazım şirkete….
    Ha bire zam istiyorlar.
    Bir mühendis koç şirketlerinde calısıyordu cıktı simdi verdikleri ücretin 4 te 3 üne baska yerde calısıyor. değdi mi dedim pişmanım dedi.
    Patron işçiyi de mutlu etmeli işçi de üretimi aksatmamalı zor işler.
    Son zamanlarda bizim işletmelerde de zorlanıyoruz ücret politikasında.
    Kira yardımı mutfak yardımı seceneğini koyduk.Bir miktar üstlerinden yğkü almak için onlar da haklı zor işler ya…
    Bütün basarı Türk işçisinin Türk mühendisinin eseri günün sonunda….
    Syg

3. enflasyon yüzde 125 mi?
    Benim enflasyonum yüzde 125 değil kiralar bozdu ama işi…
    Çocukların masrafı da artmıstır düşündüm de yüzde 125 olmustur aile harcamaları…
    Napcaz bilmiyorum?

4. Teşekkürler

5.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    O faiz %19'da iken indirmeyeceklerdi (indirmeyecekti ekonomist efendi). Nas dediler, o dediler bu dediler, ulen onda nas varda, diğer şeylerde yok mu, kaldır o zaman bütün faizleri. KK'larından, kredilerden herşeyden kaldır... Celal Şengör'ün açıklamalarını dinleyin tavsiye ederim...
    Bilerek yapıldı.Dikkat edilirse hemen her gün açıklama yapıyordu indirecez indirecez diye.

Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Fiyat algıları bozuldu.
    Ytd syg
    Amaç da buydu zaten.

50 dolar hareketi kaçınılamaz.

6. Mal çakma tahtası na döndü koca froto

7. Hangi ortamda gidecek ben çok merak ediyorum. Endeks ralli yaparken gidemiyor, endeks düşerken mi gidecek hiç sanmıyorum. Birileri malı çıkıyor hisse kaç gündür kendine gelemedi bugünde kesin eksi kapatır.

Sayfa 167/673 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •