Sayfa 597/673 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647 ... SonSon
Arama sonucu : 5381 madde; 4,769 - 4,776 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    Selam.

3 nisan günü elektronik genel kurula katılacağım.

E-imzası olanlara da katılmasını tavsiye ederim.

gündem maddelerine göre soru sorma hakkımız var.

mali tablolar ile ilgili sorusu olan varsa 2 soru sorabilirim.
    1 soru 600 karakter oluyor.

kapanışta dilek - temenniler bölümü yine 2 soru sorabilirim.

genel kurula sorusunu iletmemi isteyen var ise yazsın buraya , toparlayıp soracağım....
    Hasan bey tesekkür ederiz.
    Çin araçlarının ticari araç segmentinde risk algıları nedir?
    Binekteki büyüme beklentilerinin daha da artacagını düşünüyorlar mı?
    Kamyonda nihai kapasite hedefleri nedir önümüzdeki süreçte?
    Syg

2. Tamamdır. Notlarıma aldım

Soracağım bunları.

Başkası sorusu olanlar varsa yazsın. Toparlayıp hepsini sorarım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,014
    yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    Tamamdır. Notlarıma aldım

Soracağım bunları.

Başkası sorusu olanlar varsa yazsın. Toparlayıp hepsini sorarım
    Merhaba 2024 yılı içerisinde herhangi bir sermaye artışı düşünülüyor mu sorarsanız sevinirim teşekkür ederim.

5.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku

RSI, 70 in üstünde 2 kere negatif uyumsuzluk verdi..
    4 aylık %70 yükselmenin düzeltmesi %10 olmaz..çok yakında ciddi düzeltmeler başlayacak..ona göre pozisyon almak lazım...lot arttırımı için güzel fırsat
    Merhaba,
    Daha önceki düzeltme yaklaşık %22 düzeyinde olmuş, beklentiniz benzermidir, yabancının ilk gireceği hisselerden olacağı belirtiliyor, temel analiz açısından düzeltme daha yukarı seviyelerde olabilir mi ? Teknik analize çok fazla hakim olmadığım için soruyorum,

Kolay gelsin.

27 Temmuz 2023 Kapanış : 931,17 TL (Düzeltilmiş fiyatla)
    25 Aralık 2023 Kapanış : 728 TL (Düzeltilmiş fiyatla)

6.  Alıntı Originally Posted by reaktif Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Daha önceki düzeltme yaklaşık %22 düzeyinde olmuş, beklentiniz benzermidir, yabancının ilk gireceği hisselerden olacağı belirtiliyor, temel analiz açısından düzeltme daha yukarı seviyelerde olabilir mi ? Teknik analize çok fazla hakim olmadığım için soruyorum,

Kolay gelsin.

27 Temmuz 2023 Kapanış : 931,17 TL (Düzeltilmiş fiyatla)
    25 Aralık 2023 Kapanış : 728 TL (Düzeltilmiş fiyatla)
    Merhaba,
    beklentim normal şartlar altında geçerli..olur da kap a bir haber düşer arkasından bakma ihtimalimizde var..bu sefer dediğiniz gibi yukarı seviyede düzeltme beklersin..o da zarar...en azından vakit açısından..
    şahsi görüşüm:froto teknik olarak sağlıklı kağıttır..yine normal şartlar altında fibo seviyelerinde düzeltme yapacaktır..
    0,236-0,5 fibo seviyeleri kar almak yada lot arttırımı için ideal..
    RSI ve hacim takip edilirse ....bize bu fırsatı hep sundu..tekrar diyorum:normal şartlar altında...

7.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
    Merhaba,
    beklentim normal şartlar altında geçerli..olur da kap a bir haber düşer arkasından bakma ihtimalimizde var..bu sefer dediğiniz gibi yukarı seviyede düzeltme beklersin..o da zarar...en azından vakit açısından..
    şahsi görüşüm:froto teknik olarak sağlıklı kağıttır..yine normal şartlar altında fibo seviyelerinde düzeltme yapacaktır..
    0,236-0,5 fibo seviyeleri kar almak yada lot arttırımı için ideal..
    RSI ve hacim takip edilirse ....bize bu fırsatı hep sundu..tekrar diyorum:normal şartlar altında...
    Aynen. Froto harekete geçti mi hızlı ve büyük adımlarla ilerleyebilen bir kağıt. Şu an yüksek bedelsiz beklentim var. Bu da bir beklentidir evet hisse yi etkilemez ama fiyatla zıplamaya yol açabilir. Temettü zaten ortada. Satışlar ciro herşey yerinde. Neden satim. Çok çıktı bu düşer yauv mantığı ile hisse satılmaz.Grafiklerde ciddi bir bozulma yok. Bir ortak satışı bir sıkıntılı durum söz konusu değil. Arkasında koç var. Gelecek elektrikli otomobilde. Haaa herşeye rağmen benim maliyetim temettü hariç 24 dolar 48 50 dolar ları görürse çıkmayı düşünebilirim . Dolar bazlı 1 e 2 kar rakamı fena değil yani . Yok ben beklerim diyene de saçmalıyorsun denmez.Oralara bir gelsin hele de karar veririz

Sayfa 597/673 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •