Sayfa 23/695 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 5558 madde; 177 - 184 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Tüm Froto'cu kardeşlerimin Ramazan Bayramı'nı tebrik eder, huzurlu, sağlıklı ve bereketli nice bayramlara erişmenizi temenni ederim !

2. Herkesin bayramını kutlar, sevdiklerimizle birlikte mutlu huzurlu ve sağlıklı bir bayram geçirmenizi dilerim..

böylelikle şu yazıyı tekrar hortlatmış olayım.baş ucuna asmamış varsa, assın diye..

once a wise man said, https://www.hisse.net/topluluk/showt...44#post5955144 ...

kural 2:
    Bist 100 bir illüzyondur. Buradaki rakama takılırsanız, görmeniz gereken şeyi göremezsiniz.

yatırım tavsiyesi değildir

sevgi ve saygıyla

3. Güçlü bilanço beklentisine rağmen fiyat hareketleri çok zayıf seyrediyor. Bu fiyatlar fırsat mı acaba ?
    Ben şahsen fırsat olarak görüyorum. Bu arada maliyetim 60 liralardaydı. Ala ala 3 haneli rakamlara kadar geldi
    Herkesin bayramı kutlu olsun.
    Saygılar.

4. 580 güzel fiyat , değerlendirdim.Tekrar yuvamızdayız.

Herkese iyi bayramlar.

5. FROTO Avustralya ya elektrikli Puma üretip gönderecek.2024

Gelsin yeni pazarlar.

2024 Sonu tam elektrikli olanıymış güzel haber

6. Herkesin bayramını şimdiden tebrik ederim.
    Huzurla temettümü bekliyorum.

7. Tüm arkadaşlarin Ramazan Bayramını kutlarım...

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    yazligin kac Froto ettigini bir kenara not alip 5 er yillik peryotlarda karsilastirirdim ben olsam.

Syg,
    Başganım Allah hepimize gani gani ömür versin. Biz yine de insan hayatının bedavadan biraz daha ucuz olduğu bir ülkede, işbilmez cibilliyetsizlerce yönetildiğimizi unutmadan planlarımıza vade koyalım.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Sayfa 23/695 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •